Схема запасных частей (деталировка) для Алмазная дрель Makita DBM 131

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Якір у зборі 1 EE73313100
001 містить позиції 69
002 Статор у зборі 1 EE73320150
003 Корпус двигуна 1 EE80900159
004 AIR GUIDING RING 1 EE80900072
005 Ковпачок вугільних щіток 2 EE80900073
006 Тримач вугільних щіток 2 EE80201199
007 PAIR OF BRUSHES 2 EE80700019
010 Гвинт з пласкоконічною голівкою 2,9x13 4 EE80201252
011 Гвинт з опуклою голівкою M4x17 2 EE80201131
012 Комплект корпуса ручки 1 EE73421261
013 Автоматичне блокувальне кільце 4,3 2 EE80200752
014 Пластмасова гайка 2 EE80201295
015 Контролер 1 EE80601148
016 Гвинт 4,2x25 3 EE80201273
017 Запобіжне кільце S6 2 EE80201362
020 Гумова розпірна деталь 1 EE80600306
021 Гвинт з пласкоконічною голівкою 4,8x45 4 EE80201267
022 Конденсатор 1 EE73320305
023 Шайба 4,3 2 EE80201371
024 Вимикач 1 EE80600116
025 CONNECTING CABLE, WITH PRCD 1 EE73119262
026 Тримач кабеля UT121 1 EE83000004
027 Компенсатор натягування 1 EE85000020
028 Гвинт з пласкоконічною голівкою 4,2x13 4 EE80201270
029 Гвинт з пласкоконічною голівкою 4,2x22 3 EE80201272
031 Кришка корпусу редуктора 1 EE7332S610
032 GEARBOX SEAL 1 EE82000501
033 Кільце 3,38x1,78 2 EE83000019
034 Кришка 1 EE80900120
037 Гвинт з потайною голівкою 4,5x50 4 EE80201275
038 Штифт 5x16 1 EE80200580
039 Корпус редуктора 1 EE73429400
041 Тримач 1 EE80601153
043 Кільцевий ущільнення 1/8" 1 EE83000106
044 GROOVED BALL BEARING 6904 2RS 1 EE80410152
045 Підшипник UT1400,1401,1600 1 EE80410051
046 ALLEN SCREW M5X20 4 EE80201121
047 Пружна шайба 5 4 EE80201302
051 Обмежувач момента 1 EE7342749K
058 Зубчасте колесо 1 EE73421440
059 Пружне Запобіжне кільце19 1 EE80201319
060 Шпиндель 1 EE73427420
061 GEAR CHANGER COMPLETE 1 EE73320545
061 містить позиції 64-68
062 Фіксуючий Болт, нова модель 1 EE80430029
064 Кільце 36x1,5 1 EE83000022
065 Кільце 28x1 1 EE83000017
066 Металічна кришка 1 EE73320542
067 Гвинт M3x12 1 EE80201149
068 SWITCH BUTTON 1 EE80900074
069 Кільце підшипника 1 EE83000031
071 Комплект ручок 1 EE7DE33695
072 З'єднувальний різьбовий елемент 1 EE83000124
073 Шланг для води 1 EE83000109
074 Кільцевий ущільнення 1/4" 2 EE83000107
075 Важіль 1 EE83000100
077 Елемент 1 EE73427405
078 Пружинне кільце 1 EE80200745
079 Ущільнення 30x40x5 2 EE83000070
080 Пружне Запобіжне кільце40 1 EE80201339
081 Штифт 4 1 EE80200582
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF