Схема запасных частей (деталировка) для Алмазная дрель Makita DBM 130

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Якір у зборі 1 EE7332L100
001 містить позиції 72
002 Статор у зборі 1 EE73320150
003 Корпус двигуна 1 EE80900159
004 AIR GUIDING RING 1 EE80900072
005 Ковпачок вугільних щіток 2 EE80900073
006 Тримач вугільних щіток 2 EE80201199
007 PAIR OF BRUSHES 2 EE80700019
010 Гвинт з пласкоконічною голівкою 2,9x13 4 EE80201252
011 Гвинт з опуклою голівкою M4x17 2 EE80201131
012 PAIR OF HANDLE HALVES 1 EE80900070
013 Автоматичне блокувальне кільце 4,3 2 EE80200752
014 Пластмасова гайка 2 EE80201295
015 CIRCUIT BOARD 230V 1 EE80601135
016 PLUG 1 EE80900012
017 Гвинт 4,2x25 4 EE80201273
019 Запобіжне кільце S6 2 EE80201362
021 Гвинт з пласкоконічною голівкою 4,8x45 4 EE80201267
022 Конденсатор 1 EE73320305
023 Шайба 4,3 2 EE80201371
024 Вимикач 1 EE80600116
025 Провод UT1400,1401,1600 1 EE80600060
026 Тримач кабеля UT121 1 EE83000004
027 Компенсатор натягування 1 EE85000020
028 Гвинт з пласкоконічною голівкою 4,2x13 4 EE80201270
029 Гвинт з пласкоконічною голівкою 4,2x22 3 EE80201272
031 Кришка корпусу редуктора 1 EE7332S610
032 GEARBOX SEAL 1 EE82000501
033 Кільце 3,38x1,78 2 EE83000019
034 Кришка 1 EE80900120
037 Гвинт з потайною голівкою 4,5x50 4 EE80201275
038 Штифт 5x16 2 EE80200580
039 Корпус редуктора 1 EE7332S400
041 SHAFT SEAL RING 20X35X7 1 EE83000078
044 GROOVED BALL BEARING 6904 2RS 1 EE80410152
045 Підшипник UT1400,1401,1600 1 EE80410051
046 ALLEN SCREW M5X20 4 EE80201121
047 Пружна шайба 5 4 EE80201302
051 Муфта DBM130, нова модель 1 EE7332L49K
058 Зубчасте колесо 1 EE73320440
059 Пружне Запобіжне кільце19 1 EE80201319
060 Шпиндель 1 EE73320420
061 GEAR CHANGER COMPLETE 1 EE73320545
061 містить позиції 62-68
062 Фіксуючий Болт, нова модель 1 EE80430029
064 Кільце 36x1,5 1 EE83000022
065 Кільце 28x1 1 EE83000017
066 Металічна кришка 1 EE73320542
067 Гвинт M3x12 1 EE80201149
068 SWITCH BUTTON 1 EE80900074
071 SIDE HANDLE 1 EE7332L695
072 Кільце підшипника 1 EE83000031
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF