Схема запасных частей (деталировка) для Бензокоса Makita DBC 4010

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
стрелка влево
1
из 8 стрелка вправо
Поз Наименование Код Кол-во
001 SHORT BLOCK 40ML 1 385100100
001 містить позиції 2,3,6-9,13-17
002 CYLINDER 40ML 1 385131011
003 PISTON ASSY 40MM 1 385132000
003 містить позиції 4,5
004 Кільце поршневе 1 021132230
005 Поршневий палець 1 385132030
006 Пружинне кільце 2 385132040
007 GASKET 1 965527010
008 CRANKCASE ASSY. 1 385111100
009 Вузол колінвала 1 385120100
009 містить позиції 10-12
010 BALLBEARING 6201 1 960102129
011 Пружина 2,0X3,7 1 939620371
012 BALLBEARING 6201 1 960102129
013 Голчатий сепаратор 1 962211033
014 Радіальне кільце 12x20x5 1 962900057
015 Диск 1 900006217
016 RADIAL RING 1 962900024
017 SCREW M5X55 4 908505555
018 Гвинт 4 913467304
019 HOOD 1 385118011
021 Болт з циліндричною голівкою M5x20 4 908605205
022 MOTOR HOUSING 1 386110011
022 містить позиції 23,24
023 З'єднувальний Ніпель 1 001131020
024 TUBE 1 965452060
025 Заглушка (карбюратор) 1 965404240
026 Заглушка (карбюратор) 1 965404240
027 Корпус муфти зчеплення 1 385217000
028 Амортизаційне кільце 2 965403380
029 Затискне кільце нова модель 1 965903061
030 Гвинт M6x25 1 908006255
031 Болт з циліндричною голівкою 4 913467254
032 Комплект гирьок 1 010181000
032 містить позиції 33
033 Пружина розтягнення 1 385184020
034 FLYWHEEL 1 385141011
035 SPRING WASHER 8X17 1 928308001
036 HEXAGONAL NUT M8 1 920308024
037 IGNITION COIL 1 385143030
038 Заглушка 1 965605411
039 Болт з циліндричною голівкою M5x20 2 908605205
040 Ізоляційний рукав 1 970502110
041 Провыд запалення 1 970310200
042 Пружина наконечника свічки запалювання нова мо 1 385147100
043 Свічка запалення 1 965603021
044 STARTER ASSY 1 385160103
044 містить позиції 45-49
045 STARTER ROPE 1 387164010
045A_ Тросик пускового механізму 3мм (бухта 100 метрів) 1 985000150
046 STARTER GRIP CPL. 1 957404691
047 Комплект для ремонту статора 1 957160385
048 Кабельний барабан 1 385162020
049 Поворотна пружина 1 385163100
050 Колесо стартера 1 385166040
051 HEXAGONAL NUT M8 1 920308024
052 Болт з циліндричною голівкою M5x20 1 908605205
053 LABEL 1 980114147
057 Глушник 1 957174385
057 містить позиції 58
058 Болт з циліндричною голівкою 5 908405145
059 Ущільнювач 1 965527040
060 COOLING PLATE 1 385174011
061 Ущільнювач 1 965527030
062 Проміжний фланець 1 385131071
064 Ущільнювач 1 965527020
065 Регулювальна направляюча 1 385154010
066 Шток повітряної заслонки 1 028150740
067 Шток повітряної заслонки 1 385150030
068 Ресорна серга 1 385150020
069 Гвинт 1 915135130
070 Шестигранна гайка 2 001173060
071 Ущільнювач 1 965527060
072 Повітряний фільтр 1 385173100
073 Охолоджувальна кришка 1 385118060
074 Болт з циліндричною голівкою M5x14 2 908605145
075 CARBURETOR CPL 1 385151001
075 містить позиції 76-100
076 PUMP COVER 1 021151160
077 IDLE STOP SCREW 1 001151400
078 Пружина стиснення 1 021151230
079 Гвинт з циліндричною голівкою 1 118151190
080 Мембрана насоса 1 957151010
081 Корпус мембрани 1 021151120
082 Гвинт 4 118151020
083 Гвинт 1 118151020
084 Контрольна мембрана, компл. 1 957151020
085 Валик дросельної заслонки 1 385151040
086 Пружина 1 371151310
087 THROTTLE SHUTTER 1 001151680
088 Гвинт 1 118151060
089 Гвинт 1 118151060
090 Фіксатор валу 1 108151350
091 Валик дросельної заслонки 1 385151020
092 Повітряна заслінка 1 001151350
093 FRICTION BALL 1 118151170
094 Стопорна пружина 1 118151160
095 Пружина (H) 1 021151530
096 Пружина (L) 1 021151480
097 Екран 1 021151180
098 Комплект контрольних деталей 1 957150040
099 MAIN ADJUSTMENT SCREW(H) 1 001151420
100 Регулювальний гвинт частоти обертання при холостом 1 001151410
101 TANK ASSY 1 385114611
101 містить позиції 102-105,108
102 VENT VALVE ASSY. 1 957114010
102-1 VENT VALVE ASSY. 1 957114011
103 TUBE 1 965452060
104 TANK PLUG CPL 1 010114045
105 Впускна голівка компл. 1 963601420
105 містить позиції 106,107
106 Впускна голівка 1 963601150
107 Диск 1 928605500
108 FUEL LINE 1 965452480
109 CLAMPING PIECE 1 385310631
110 Болт з циліндричною голівкою 1 908006305
111 WASHER M6 1 924106400
112 HEXAGONAL NUT M6 1 920206000
113 Вкладиш 1 385365010
114 Амортизаційне кільце 2 965403380
115 Вимірювальна пластинка 1 385316010
116 Гвинт (Torx) 6,7x16 2 913467164
117 LABEL DBC4010 1 980114672
118 OPERATING LEVER ASSY. 1 369313202
118 містить позиції 119,121-125
119 BOWDEN CABLE CPL. 1 385726070
120 Ручка нова модель 1 385310161
121 HANDLE HALF,RIGHT,CPL 1 369313290
122 HANDLE HALF,LEFT 1 369313080
123 THROTTLE LEVER 1 369311080
124 Пружина 1 369311071
125 SHORT CIRCUIT SWITCH 1 975001210
126 Гвинт 3,5x9,5 2 915735100
127 CLAMPING RING 1 965903080
128 Гвинт M6x25 1 908006255
129 Затискач 1 385176010
130 FILLISTER HEAD SCREW 5.5X20 1 913455204
131 Гумова втулка 1 965401018
132 HANDLE, LEFT 1 387311100
133 Тримач затискача 1 957310610
133 містить позиції 134-136
134 Гвинт із внутрішнім шестигранником 1 900108555
135 DISC 8.4 1 924108400
136 Болт з циліндричною голівкою M5x16 2 908005165
138 Вузол основної труби 1 010261020
138 містить позиції 140-142
139 Трансмісійний вал 1 385228030
140 LABEL 1 980114628
141 LABEL 1 980114148
142 LABEL 1 980114119
143 Захисний ковпак, нова модель 1 010341612
143 містить позиції 144-146
144 Болт з циліндричною голівкою M5x16 1 908005165
145 Пластина нова модель 1 385341021
146 Ніж 1 957341010
147 PROTECTION HOOD CPL 200 1 010341630
147 містить позиції 148
147A_ PROTECTION HOOD CPL 225 1 010341640
147A_ містить позиції 148
148 FILLISTER HEAD SCREW M5X12 3 908005125
149 Конічне зубчасте колесо нова модель 1 385200203
149 містить позиції 150-153,156,158-160
150 Пристрій для фіксації, компл. нова модель 1 957385272
151 Радіальне кільце 1 962900055
152 Гвинт із внутрішнім шестигранником 1 900210104
153 Ущільнювач 1 963604084
154 FILLISTER HEAD SCREW M5X12 1 908005125
155 FILLSTER HEAD SCREW M5X25 2 908005255
156 Розпірне кільце 1 385228020
157 WINDING PREVENTER 1 385224410
158 Установочий Диск нова модель 1 385224012
159 Натиский Диск нова модель 1 385224022
160 Контргайка 1 385228041
161 Ковпачок нова модель 1 385218020