Схема запасных частей (деталировка) для Бензокоса Makita DBC 340

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
стрелка влево
1
из 8 стрелка вправо
Поз Наименование Код Кол-во
001 SHORT BLOCK 33ML 1 384100100
001 містить позиції 2,3,7,10,11,14-19
002 CYLINDER 37MM 1 384131011
003 Блок поршня нова модель 1 957132384
003 містить позиції 4-6
004 Кільце поршневе 1 021132030
005 Поршневий палець 1 385132030
006 Пружинне кільце 2 385132040
007 GASKET 1 965527010
010 CRANKCASE ASSY. 1 385111100
011 Вузол колінвала 1 385120100
011 містить позиції 12,13
012 BALLBEARING 6201 2 960102129
013 Пружина 2,0X3,7 1 939620371
014 Голчатий сепаратор 1 962211033
015 Радіальне кільце 12x20x5 1 962900057
016 RADIAL RING 1 962900024
017 Диск 1 900006217
018 SCREW M5X55 4 908505555
019 Гвинт 4 913467304
021 HOOD 1 387118011
022 Болт з циліндричною голівкою M5x20 2 908605205
025 MOTOR HOUSING CPL. 1 387110101
025 містить позиції 26,28,29,32,33
026 FUELTANK PLUG CPT. 1 010114090
028 VALVE 1 965404220
029 Впускна голівка (для палива) 1 010114010
029 містить позиції 30
030 Ремонтний комплект, фільтр (5 штук) 1 010114020
032 VENTILATION LINE 1 965452380
032-1 Трубка 1 965452382
033 Паливопровід 1 965452470
035 ГвинтTORX 4,7X13 мм 1 913447134
036 DISC 1 924805300
037 Корпус муфти зчеплення 1 387217600
038 Болт з циліндричною голівкою 4 913467254
039 CLAMPING RING 1 965903080
040 Гвинт M6x25 1 908006255
041 Комплект гирьок 1 010181000
041 містить позиції 42
042 Пружина розтягнення 1 385184020
043 FLYWHEEL 1 385141011
044 SPRING WASHER 8X17 1 928308001
045 HEXAGONAL NUT M8 1 920308024
046 IGNITION COIL 1 385143030
047 Болт з циліндричною голівкою M5x20 2 908605205
048 Заглушка 1 965605411
049 Ізоляційний рукав 1 970502110
050 Пружина наконечника свічки запалювання нова мо 1 385147100
051 Свічка запалення 1 965603021
052 Стартер нова модель 1 387160101
052 містить позиції 53-58
053 Тросик пускового механізму 3мм (бухта 100 метрів) 1 985000150
054 STARTER GRIP CPL. 1 957404691
055 Поворотна пружина 1 387163010
056 Кабельний барабан 1 387162020
057 Шурупокрут 1 385161010
058 Шайба 1 387161030
059 Колесо стартера компл. нова модель 1 387166050
059 містить позиції 61
060 HEXAGONAL NUT M8 1 920308024
061 Храповик статора компл. 1 957166387
062 Болт з циліндричною голівкою M5x20 4 908605205
063 LABEL 1 980114217
064 Болт з циліндричною голівкою 3 908405145
065 Глушник компл. 1 385174101
066 Ущільнювач 1 965527040
067 COOLING PLATE 1 385174011
068 Ущільнювач 1 965527030
069 Проміжний фланець 1 385131050
070 Шурупокрут 2 900105704
071 FILLSTER HEAD SCREW M5X25 2 908005255
072 Ущільнювач 1 965527020
073 Шток повітряної заслонки 1 031150730
074 Гумова втулка 1 965401016
075 Шестигранна гайка 2 920205000
076 Ущільнювач 1 965527060
077 Повітряний фільтр 1 385173100
078 Захисний кожух 1 387118020
079 Гайка з накаткою 1 001118062
080 CARBURETOR CPL. 1 387151000
080 містить позиції 81-103
081 PUMP COVER 1 021151160
082 IDLE STOP SCREW 1 001151400
083 Пружина стиснення 1 021151230
084 Гвинт з циліндричною голівкою 1 118151190
085 Мембрана насоса 1 957151010
086 Корпус мембрани 1 021151120
087 Гвинт 4 118151020
088 Контрольна мембрана, компл. 1 957151020
089 Валик дросельної заслонки 1 385151040
090 Пружина 1 371151310
091 THROTTLE SHUTTER 1 001151680
092 Гвинт 2 118151060
093 Фіксатор валу 1 108151350
094 FILLSTER HEAD SCREW M5X30 1 908005305
095 Гвинт 1 118151020
096 Повітряна заслінка 1 001151350
097 FRICTION BALL 1 118151170
098 Стопорна пружина 1 118151160
099 MAIN ADJUSTMENT SCREW(H) 1 001151420
100 Пружина (H) 1 021151530
101 Регулювальний гвинт частоти обертання при холостом 1 001151410
102 Пружина (L) 1 021151480
103 Екран 1 021151180
104 Комплект контрольних деталей 1 957150040
105 Тримач затискача 1 387310030
106 Болт з циліндричною голівкою нова модель 4 908006145
108 HANDLE HOLDER 1 387310620
109 Вимірювальна пластинка 1 385316010
110 Гвинт (Torx) 6,7x16 2 913467164
111 LABEL 1 980114327
114 CLAMPING PIECE 2 387310610
115 Амортизаційне кільце 4 965403380
116 CLAMPING RING 2 965903080
117 Гвинт M6x25 2 908006255
121 OPERATING LEVER ASSY. 1 369313202
121 містить позиції 122,124-128,130,131
122 BOWDEN CABLE CPL. 1 385726070
123 Ручка нова модель 1 385310161
124 HANDLE HALF,RIGHT,CPL 1 369313290
125 HANDLE HALF,LEFT 1 369313080
126 THROTTLE LEVER 1 369311080
127 Пружина 1 369311071
128 SHORT CIRCUIT SWITCH 1 975001210
129 Гвинт 3,5x9,5 2 915735100
130 CLAMPING RING 1 965903080
131 Гвинт M6x25 1 908006255
132 HANDLE, LEFT 1 387311100
135 Вузол основної труби 1 010261030
135 містить позиції 136,137
136 Трансмісійний вал 1 387228030
137 LABEL 1 980114148
138 LABEL 1 980114148
140 Захисний ковпак, нова модель 1 010341202
141 Пластина нова модель 1 385341021
141 містить позиції 141-143
142 Болт з циліндричною голівкою 4 908005095
143 Ніж 1 957341010
144 FLANGE PLATE 1 387341030
145 FILLSTER HEAD SCREW M5X25 2 908005255
146 GEAR CPL. 1 387200201
146 містить позиції 147-150,154-156
147 Болт з циліндричною голівкою 1 908005095
148 Гвинт 1 900208104
149 Ущільнювач 1 963604306
150 Розпірне кільце 1 387228020
152 Пристрій захисту від намотування 1 387224050
153 Болт з циліндричною голівкою 3 908005095
154 Установочий Диск нова модель 1 387224011
155 PRESSURE DISC 1 387224020
156 SAFETY NUT M10X1.25L 1 387228040