Схема запасных частей (деталировка) для Makita BST220

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 HOUSING SET 1 188589-9
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
001 містить позиції 67
001-1 HOUSING SET 1 187937-9
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
001-1 містить позиції 67
002A GUIDE BOLT 1 324886-1
002-1A Напрямний болт BST110 1 325635-9
002-1B Напрямний болт BST110 1 325635-9
002-1C Напрямний болт BST110 1 325635-9
003 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
004 Стопорна пластина 1 345907-6
005 Шайба 8 1 253762-1
006 Пружина  стиснення  9 1 234060-2
007A COMPRESSION SPRING 13 1 234061-0
007-1A Пружина стистення 13 1 234101-4
007-1B Пружина стистення 13 1 234101-4
007-1C Пружина стистення 13 1 234101-4
008 Тримач пружини 1 424135-7
009 Металева напрямна пластина для ланцюга 1 345978-3
010 Верхня плита 1 345906-8
011A SAFETY LEVER 1 165503-2
011-1A SAFETY LEVER 1 165602-0
011-1B SAFETY LEVER 1 165602-0
011-1C SAFETY LEVER 1 165602-0
011-2 SAFETY LEVER 1 161468-6
012 Пружина стиснення 4 1 234078-3
013 Передня кришка 1 450539-7
014 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
015 PIN 4 1 268157-5
016 Вибивач 1 345996-1
017 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922227-1
018 HEX.SOCKET HEAD BOLT M4X14 2 266201-2
019 HEX.SOCKET HEAD BOLT M4X6 2 266199-3
020A SAEFTY LEVER GUIDE 1 450541-0
020-1A Напрямна захисного блокування 1 451801-3
020-1B Напрямна захисного блокування 1 451801-3
020-1C Напрямна захисного блокування 1 451801-3
020-2 SAEFTY LEVER GUIDE 1 456800-0
021 Напрямна поршня 1 158759-4
022 Опорна пружин 1 345910-7
023 Бічний упор 1 344670-8
024 Штифт 4 1 256206-0
025 Ведучий фіксатор 1 313150-5
026 CUSHION 1 424099-5
027 Шайба 6 1 253804-1
028 Бічна опора 1 318267-9
029 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
030 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
031A MAIN MAGAZINE COMPLETE 1 158762-5
↑* SAFETY INSTRUCTION LABEL 1 813728-9
031-1A MAIN MAGAZINE 1 331842-4
031-1B MAIN MAGAZINE 1 331842-4
031-1C MAIN MAGAZINE 1 331842-4
032 Гвинт M4x10 2 911113-1
033 Ковпак 1 450540-2
034 Гвинт M4x10 1 911113-1
035 Тримач скоби 1 345997-9
037 Поворотна пружина 3 1 231854-6
038 Магазин затискачів 1 165532-5
039 Регулювальна пластина 1 450775-5
040 Пружина стистення 9 1 231323-7
041 Регулювальне кільце 1 450702-2
042 Фіксуюче кільце 1 450774-7
043 Гвинт М4х4 1 265127-5
044 Стопорний штифт для шланга 4 1 268029-4
045 Наконечник магазина BST110 1 421637-4
046 Торсійна пружина 5 1 233528-5
047 Важіль 1 345861-4
048 Запобіжне кільце E-3 1 961017-7
049 Перфоратор 1 165506-6
050 Упор 1 345914-9
051 Пластина 1 343629-2
052 Розпірна втулка 5 1 257772-0
053 Редуктор в зборі 55 1 158646-7
054 Розпірна шайба 10 1 253171-4
055 Штифт 10 1 324947-7
056 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
057 Торсійна пружина 3 1 233531-6
058 Вимикач V-15-3A6 1 651891-8
059 Пружина стиснення 1 232240-4
060 Випускна пластина 1 345908-4
061 Штифт 3 1 256221-4
062 Пусковий механізм 1 450536-3
063 Штифт 3 1 256221-4
064 Амортизатор гумовий 1 424026-2
065 Амортизатор BHR240RFE, нова модель 1 424030-1
066 Тримач акумулятору 1 643831-0
066-1 TERMINAL 1 644811-9
067 HOUSING SET 1 188589-9
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
067 містить позиції 1
067-1 HOUSING SET 1 187937-9
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
067-1 містить позиції 1
068 Самонарізний гвинт 4x18 6 265995-6
069 PAN HEAD SCREW M4X35 1 911163-6
070 PAN HEAD SCREW M4X35 1 911163-6
071 BST220 NAME PLATE 1 865829-9
072 Підшипник ковзання 10 1 214058-5
073 Шайба 10 1 253758-2
074 Пружина стиснення 1 232241-2
075 Зубчасте колесо 7 1 158647-5
076 Зубчасте колесо 27 3 221961-3
077 Зубчасте колесо 69 1 221999-8
078 FLAT WASHER 12 1 267053-4
079 Двигун постійного струму 1 629856-8
079-1 DC MOTOR 1 629127-3
A01A SAFETY GOGGLE 1 192517-8
A01-1A SAFETY GOGGLE 1 195246-2
A01-1B SAFETY GOGGLE 1 195246-2
A01-1C SAFETY GOGGLE 1 195246-2
A02 Гвинт M4X12 1 251314-2
A03A Затискний гачок, нова модель 1 324705-1
A03-1A Крюк 1 346317-0
A03-1B Крюк 1 346317-0
A03-1C Крюк 1 346317-0
A04B Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A04C Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A04-1B Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A04-1C Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A05B Вкладка Makpac тип 2 - BPT351 1 837640-9
A05C Вкладка Makpac тип 2 - BPT351 1 837640-9
A06C BST220ZJ INDICATION LABEL 1 801A23-5
A06-3B Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A06-4B Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A06-5B BATTERY BL1430B SET 2 197616-1
A07B Кришка акумулятора 1 450128-8
A07C BST220ZJ PLASTIC CASE LABEL 2 801A24-3
A08-1B DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A09B BST220RFJ INDICATION LABEL 1 801A21-9
A10B BST220RFJ PLASTIC CASE LABEL 2 801A22-7
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF