Схема запасных частей (деталировка) для Виброшлифмашина Makita BO 3710

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Самонарізний гвинт 4x18 5 265995-6
002 Вузол верхньої кришки 2012NB 1 451268-5
003 Гумовий штифт 4 2 263002-9
004 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-64 1 191627-8
005 Тримач щітки 5-8 2 643552-4
007 Вимикач SGEL206C-5 1 651286-5
008 NOISE SUPRESSOR 1 645239-4
009 Фірмова табличка з основними характеристиками 1 866995-5
010 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
011 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
012 CORD GUARD 8-85 1 682569-2
013 Кабель живлення 1,0-2-2,0 1 665383-1
014 Корпус двигуна (без отвору) 1 451270-8
015 Статор у зборі BO3710 1 593703-8
↑* з'єднувач 2 654037-5
016 Самонарізний гвинт 4x40 2 266048-4
017 Шарикопідшипник 607ZZ 1 210062-2
018 Ізоляційна прокладка 1 681652-2
019 Якір у зборі BO3710 1 515784-2
019 містить позиції 17,18,20,21
020 Шайба 10 1 253180-3
021 Шарикопідшипник 6200DDW 1 211087-9
022 Щит підшипника BO3710/11 1 451266-9
023 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
024 Робоче колесо вентилятора HW110/HW130 1 240117-9
025 Повітровідвід 4157KB 1 451267-7
026 Кільце круглого перетину 19 1 213315-8
027 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
028 Гвинт з плоською головкою 2 266511-7
029 Кільце круглого перетину 6 AN711H 2 213045-1
030 Затискач для паперу 2 346102-1
031 Гвинт M4X20 2 911136-9
032 Напрямна пружини, нова модель 2 310300-3
033 Важіль 2 162279-2
034 Шайба 8 1 267353-2
035-1 Губка  6х105х3  BO3710_3711 1 423469-5
036 Гумова втулка 9 серія BO3700, нова модель 4 424056-3
037 Кільце круглого перетину 4 4 213983-7
038 Кріплення опорної плити 4 318151-8
039 Кільце круглого перетину 4 4 213983-7
040-1 Опорна плита 1 318484-1
041 U-подібна шайба 5 2 253807-5
042 Шестигранна гайка M5-8 2 252103-8
043 Шарикопідшипник 6202DDW 1 211228-7
044 Ексцентрикова пластина 1 310301-1
045 Гвинт з потайною голівкою M5x16 1 912222-9
046 Кільце круглого перетину 53 1 213656-2
047-1 Підошва 1 140441-9
048 Гвинт M4x10 4 911111-5
A01 Пилозбірник 1 135327-0
↑* Фільтр для BO4565/BO4555/BO4557/BO3700/BO3710/BO3711/BO5030/BO5031/BO5041/BBO180 1 168557-8
A01 Кутова пружина 2 232246-2
A01 Гумова втулка 1 424144-6
A01 Насадка пилососа 1 450769-0
A01 Пилозбірник 1 450770-5
A02 Плита пробивного штампу 1 451271-6
A03-1A ABRASIVE PAPER 93X228 #120 1 A-31267
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF