Схема запасных частей (деталировка) для Makita BJR181

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Напрямний башмак 1 165406-0
002 Ізоляційний ковпачок 1 421945-3
003A PROTECTOR 1 421894-4
003B PROTECTOR 1 421894-4
003C PROTECTOR 1 421894-4
003D PROTECTOR 1 421894-4
003-1A Протектор JR3050T-70CT/BJR новий 1 424147-0
003-1B Протектор JR3050T-70CT/BJR новий 1 424147-0
003-1C Протектор JR3050T-70CT/BJR новий 1 424147-0
003-1D Протектор JR3050T-70CT/BJR новий 1 424147-0
003-1E Протектор JR3050T-70CT/BJR новий 1 424147-0
004A Запобіжне кільце S-18 (Ext) 1 961078-7
004B Запобіжне кільце S-18 (Ext) 1 961078-7
004C Запобіжне кільце S-18 (Ext) 1 961078-7
004D Запобіжне кільце S-18 (Ext) 1 961078-7
004-1A Запобіжне кільце S-18 BJR181SF 1 257952-8
004-1B Запобіжне кільце S-18 BJR181SF 1 257952-8
004-1C Запобіжне кільце S-18 BJR181SF 1 257952-8
004-1D Запобіжне кільце S-18 BJR181SF 1 257952-8
004-1E Запобіжне кільце S-18 BJR181SF 1 257952-8
005A DRIVING SLEEVE 1 310160-3
005B DRIVING SLEEVE 1 310160-3
005C DRIVING SLEEVE 1 310160-3
005D DRIVING SLEEVE 1 310160-3
005-1A DRIVING SLEEVE 1 310160-3
005-1B DRIVING SLEEVE 1 310160-3
005-1C DRIVING SLEEVE 1 310160-3
005-1D DRIVING SLEEVE 1 310160-3
005-2A Напрямна втулка, нова модель 1 310285-3
005-2B Напрямна втулка, нова модель 1 310285-3
005-2C Напрямна втулка, нова модель 1 310285-3
005-2D Напрямна втулка, нова модель 1 310285-3
005-2E Напрямна втулка, нова модель 1 310285-3
006 Штифт із буртиком 5 1 256492-3
007 Натискна пружина 6 1 233345-3
008 Штифт 3 1 268094-3
009A Напрямна втулка 1 331639-1
009B Напрямна втулка 1 331639-1
009C Напрямна втулка 1 331639-1
009D Напрямна втулка 1 331639-1
009-1A Напрямна втулка 1 331720-8
009-1B Напрямна втулка 1 331720-8
009-1C Напрямна втулка 1 331720-8
009-1D Напрямна втулка 1 331720-8
009-1E Напрямна втулка 1 331720-8
010 Штифт 3 1 256158-5
011 Направляюча втулка приводу 1 417791-0
012 Втулка, нова конструкція 1 418311-3
013 Упорна пластина 1 345214-7
014 Пружина стиснення 2 1 233025-1
015 Зворотна пружина 17 1 231687-9
016 Радиальне ущільнення 14 (сальник) 1 213151-2
017 X-кільце 14 1 213174-0
018 Кришка корпусу редуктора 1 154813-2
018 містить позиції 16,17
019 Ковпачок 1 418806-6
020 Блок світлодіодів 1 631689-9
021 Гвинт M5X25 4 911243-8
022 Пластинчаста пружина 1 232221-8
023 Повзунок 1 162236-0
024 Кільцеве ущільнення 1 421946-1
025 Напрямна пластина ковзання 1 345480-6
026 Підшипник ковзання 14А 1 214170-1
027 Пластина 1 341462-6
028 Гвинт M5x16 2 911225-0
029 SLIDER COMPLETE 1 154788-5
029-1 Штовхач 1 168405-1
030 Підшипник ковзання 14А 1 214170-1
031 Пластина 1 341462-6
032 Гвинт M5x16 2 911225-0
033 Гвинт із головкою під зіркоподібний ключ М5х14 2 265148-7
034 Пластина C 1 344795-8
035 Гвинт із головкою під зіркоподібний ключ М5х14 2 265148-7
036 Пластина C 1 344795-8
037A NEEDLE BEARING 708 1 212001-8
037B NEEDLE BEARING 708 1 212001-8
037C NEEDLE BEARING 708 1 212001-8
037D NEEDLE BEARING 708 1 212001-8
037-1A Голчастий роликопідшипник 708, нова модель 1 212959-1
037-1B Голчастий роликопідшипник 708, нова модель 1 212959-1
037-1C Голчастий роликопідшипник 708, нова модель 1 212959-1
037-1D Голчастий роликопідшипник 708, нова модель 1 212959-1
037-1E Голчастий роликопідшипник 708, нова модель 1 212959-1
038A GEAR ASS'Y 1 125320-2
038A містить позиції 39
038B GEAR ASS'Y 1 125320-2
038B містить позиції 39
038C GEAR ASS'Y 1 125320-2
038C містить позиції 39
038D GEAR ASS'Y 1 125320-2
038D містить позиції 39
038-1A GEAR ASS'Y 1 125423-2
038-1A містить позиції 39
038-1B GEAR ASS'Y 1 125423-2
038-1B містить позиції 39
038-1C GEAR ASS'Y 1 125423-2
038-1C містить позиції 39
038-1D GEAR ASS'Y 1 125423-2
038-1D містить позиції 39
038-1E GEAR ASS'Y 1 125423-2
038-1E містить позиції 39
039A NEEDLE BEARING 1012 1 212074-1
039B NEEDLE BEARING 1012 1 212074-1
039C NEEDLE BEARING 1012 1 212074-1
039D NEEDLE BEARING 1012 1 212074-1
039-1A Голчастий роликопідшипник BJR181, нова модель 1 212080-6
039-1B Голчастий роликопідшипник BJR181, нова модель 1 212080-6
039-1C Голчастий роликопідшипник BJR181, нова модель 1 212080-6
039-1D Голчастий роликопідшипник BJR181, нова модель 1 212080-6
039-1E Голчастий роликопідшипник BJR181, нова модель 1 212080-6
040 Шайба 14 1 253797-2
041 Пластинчаста пружина 1 232222-6
042 Напрямна башмака 1 345479-1
043 Гвинт із головкою під зіркоподібний ключ М6х16, но 1 265165-7
044 Самонарізний гвинт 5x25 4 266041-8
045 Корпус передачі 1 154812-4
046 COUNTERSUNK HEAD SCREW M5X10 2 912207-5
047 Пружинний штифт 3-12 1 951057-3
048 JOINT 1 313127-0
049 COMPRESSION SPRING 7 1 233455-6
050 SLEEVE 6 1 262561-0
051 HOOK 1 281218-4
052 Квадратна гайка M5 2 264002-2
053 HOOK ASS'Y 1 125321-0
053 містить позиції 47-51
054 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
055 Шарикопідшипник 6001DDW 1 210102-6
056 STOP RING E-10 1 961016-9
057 Гвинт M5x16 2 911225-0
058 Захисний кожух підшипника BJR181SF 1 285726-7
059 Вентилятор 55 1 241869-5
060 Якір BJR181SF 18 В 1 519176-7
060 містить позиції 59,61
061 Шарикопідшипник 607ZZ 1 210062-2
062 Обтічник 1 419333-6
063 Магнітне ярмо 1 638107-8
064 Кожух 1 419327-1
065 Комплект деталей корпусу двигуна 1 419330-2
066 TAPPING SCREW 4X65 2 266292-3
067 Ковпачок тримача 2 643941-3
068A CARBON BRUSH CB-432 1 191976-3
068B CARBON BRUSH CB-432 1 191976-3
068C CARBON BRUSH CB-432 1 191976-3
068D CARBON BRUSH CB-432 1 191976-3
068-1A Вугільні щітки СВ-441, нова модель 1 194435-6
068-1B Вугільні щітки СВ-441, нова модель 1 194435-6
068-1C Вугільні щітки СВ-441, нова модель 1 194435-6
068-1D Вугільні щітки СВ-441, нова модель 1 194435-6
068-1E Вугільні щітки СВ-441, нова модель 1 194435-6
069 Тримач щітки R 1 643949-7
070A BJR181 NAME PLATE 1 861930-8
070B BJR181 NAME PLATE 1 861930-8
070C BJR181 NAME PLATE 1 861930-8
070D BJR181 NAME PLATE 1 861930-8
070-1A BJR181 NAME PLATE 1 862359-1
070-1B BJR181 NAME PLATE 1 862359-1
070-1C BJR181 NAME PLATE 1 862359-1
070-1D BJR181 NAME PLATE 1 862359-1
070-1E BJR181 NAME PLATE 1 862359-1
071 Корпус перемикача 1 188046-7
071 містить позиції 82
071-1 HANDLE SET 1 187485-8
071-1 містить позиції 82
071A_ HANDLE SET 1 187484-0
071A_ містить позиції 82A
072A TERMINAL 1 643812-4
072B TERMINAL 1 643812-4
072C TERMINAL 1 643812-4
072D TERMINAL 1 643812-4
072-1A Контакт BTD/BDF/BHP/BGA/BJR 1 643838-6
072-1B Контакт BTD/BDF/BHP/BGA/BJR 1 643838-6
072-1C Контакт BTD/BDF/BHP/BGA/BJR 1 643838-6
072-1D Контакт BTD/BDF/BHP/BGA/BJR 1 643838-6
072-1E Контакт BTD/BDF/BHP/BGA/BJR 1 643838-6
072-2 TERMINAL 1 643859-8
072-3 Конектор BHR242, DHR242 1 644808-8
073 Важіль перемикача 1 419336-0
074 Перемикач BJR181SF 1 650574-7
074-1 SWITCH C3LA-2A-LLMS 1 650647-6
075 Пласка пружина 1 232152-1
076 Кнопка відключення 1 419334-4
077 Блок живлення 1 631690-4
078 Тримач вугільних щіток 1 643815-8
078-1 BRUSH HOLDER COMPLETE 1 638914-9
079 Гвинт M3x8 1 911006-2
080 HEAT SINK 1 689116-0
081 Самонарізний гвинт 4x20 6 266045-0
082 Корпус перемикача 1 188046-7
082 містить позиції 71
082-1 HANDLE SET 1 187485-8
082-1 містить позиції 71
082A_ HANDLE SET 1 187484-0
082A_ містить позиції 71A
A01A DC18SC CHARGER 1 ***DC18SC
A01B DC18SC CHARGER 1 ***DC18SC
A01C DC18RA FAST CHARGER 1 ***DC18RA
A01D DC18RA FAST CHARGER 1 ***DC18RA
A01-1C DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A01-1D DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A02A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02D Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-1A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02-1B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-1C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02-1D Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-2A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02-2B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-2C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02-2D Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-3A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02-3B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-3C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02-3D Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-4A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02-4B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-4C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02-4D Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-5A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02-5B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-5C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02-5D Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-6A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02-6B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-6C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 1 194204-5
A02-6D Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A02-7A BATTERY BL1830B SET 1 197600-6
A02-7B BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A02-7C BATTERY BL1830B SET 1 197600-6
A02-7D BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A04A Пластмасовий кейс для транпортування BJR181/BJR182 1 824760-8
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A04B Пластмасовий кейс для транпортування BJR181/BJR182 1 824760-8
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A04C Пластмасовий кейс для транпортування BJR181/BJR182 1 824760-8
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A04D Пластмасовий кейс для транпортування BJR181/BJR182 1 824760-8
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A04-1C PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 1 141354-7
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A04-1D PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 1 141354-7
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A05 Набір пилок BiM по металу для ножівки 152 мм (5 шт.) 1 B-05169
A06 Набір пилок BiM по дереву для ножівки 152 мм (5 шт.) 1 B-05175
A07B Кришка акумулятора 1 450128-8
A07D Кришка акумулятора 1 450128-8
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF