Схема запасных частей (деталировка) для Бензиновая воздуходувка-пылесос Makita BHX 2501

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
стрелка влево
1
из 10 стрелка вправо
Поз Наименование Код Кол-во
001 CAUTION LABEL 1 892460-8
002 BHX2501 MODEL NO.LABEL 1 892426-8
003 CAUTION LABEL 1 810450-9
004 GRIP 1 273665-3
005 Вимикач 1 638640-0
006 Конектор PB252.4 1 638758-7
007 Половина корпуса права PB252.4 1 450958-7
007-1 VOLUTE CASE R 1 455202-7
008 Трос керування PB252.4 1 168518-8
009 Важіль акселератора PB252.4 1 452607-2
009-1 THROTTLE LEVER 1 456960-8
010 Гвинт M5x30 3 911253-5
010-1 Болт M5X30 WITH WR EM3400U,L 3 922253-0
011 Крильчатка 1 240113-7
012 HEX SOCKET HEAD BOLT M6X20 WR 2 265584-7
013 TAPPING SCREW BT 5X16 1 265878-0
014 Шайба 4 1 253874-0
015 Пружина стиснення 8 1 231025-5
016 LOCK BUTTON 1 452608-0
017 Половина корпуса ліва PB252.4 1 125921-6
017-1 VOLUTE CASE L ASSEMBLY 1 123708-0
018 TAPPING SCREW BT 5X16 10 265878-0
019 O RING 3 1 213022-3
020 PROTECTOR 1 452604-8
021 GASKET 1 424180-2
022 THUMB SCREW M4 1 265782-3
023 TAPPING SCREW BT 5X16 1 265878-0
024 FLAT WASHER 5 1 267394-8
025 TORSION SPRING 5 1 233536-6
026 ROD 4 1 268230-1
027 TAPPING SCREW BT 5X16 3 265878-0
028 SWITCH COVER 1 452606-4
029 SWITCH UNIT 1 638759-5
030 SWITCH LEVER 1 452609-8
031 Натискна пружина 4 AN510H 1 233133-8
032 TAPPING SCREW BT 5X16 2 265878-0
033 Пласка шайба 4 2 941051-3
034 INNER COVER 1 452605-6
035 TAPPING SCREW BT 5X16 3 265878-0
036 PLUG COVER 1 450964-2
037 OIL GUARD 1 424395-1
038 Кришка паливного бака 1 125472-9
039 Гвинт M4x16 2 911128-8
039-1 Гвинт M4x16 2 911526-6
040 CAUTION PLATE 1 810455-9
041 TUBE COMPLETE 1 158911-4
042 Хомутик для шлангу 1 345920-4
043 Паливний фільтр 1 163447-0
043-1 Паливний фільтр 1 163447-0
044 TAPPING SCREW BT 5X16 3 265878-0
045 FLAT WASHER 5 3 267394-8
046 FUEL TANK 1 450988-8
047 Кришка мотора 1 452630-7
048 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 3 922223-9
049 Кришка кривошипу, компл. 1 140023-7
050 Свічка запалення 1 168401-9
051 Ущільнювальна кришка циліндра 1 162275-0
052 Блок циліндру 1 125914-3
053 Контрольний клапан 2 424201-0
054 Грузик 1 325666-8
055 Маслопровід 1 424202-8
056 Хомутик для шлангу 1 282020-8
057 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 AN923/94 8 922217-4
058 Прокладка кришки кулачкового приводу 1 162274-2
059 Кришка кулачкового приводу 1 318443-5
060 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 AN923/94 3 922217-4
061 O RING 14 1 213591-4
062 Гвинт М6х12 1 922213-2
063 Маслопровід 1 140813-8
064 Масляний щуп 1 452610-3
065 Ущільнення 1 424343-0
066 OIL CAP 1 452047-4
067 Ущільнювач корпусу 1 162276-8
068 Кабельний ввод 1 346083-9
069 Пластина тримача 1 318440-1
070 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922112-8
071 Корпус бака для масла 1 318442-7
072 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 AN923/94 4 922217-4
073 Комплект кілець поршня 1 195145-8
073-1 PISTON RING SET 1 196595-0
074 Скоба 2 233976-8
075 Поршень циліндра 1 318441-9
075-1 PISTON SET 1 197453-3
↑* Поршень циліндра 1 318441-9
075-1 містить позиції 73,74
076 Поршневий палець 1 257781-9
077 Радільне ущільнення 12 1 213147-3
077-1 OIL SEAL 12 1 213089-1
078 Шайба 23 1 267400-9
079 Шпонка 3 1 254040-2
080-1 Редуктор в зборі 1 135374-1
080-2 Колінвал 1 135539-5
081-1 OIL SEAL 10 1 213769-9
082 Важіль перемикача 2 125554-7
083 Шток 2,5 2 256865-0
084 Фіксатор пружини 2 325668-4
085 Пружина стистення 9 2 234108-0
086 Штифт 5 1 256200-2
087 Впускний клапан 1 325670-7
087-1 Впускний клапан MEM426 1 326367-1
088 EXHAUST VALVE 1 325669-2
088-1 Випускний клапан 1 326366-3
089 Шайба 4131 2 424200-2
090 Вузол кулачкового приводу 1 125552-1
091 Штифт 5 1 268238-5
092 Штифт 4 1 268239-3
093 Важіль кулачка 2 313169-4
094 STARTER COVER ASSY 1 125917-7
094 містить позиції 95-102
095 Шкив 1 168483-1
096 Винт 5х12 1 266585-8
097 Поворотна ручка 1 325923-4
098 Хомут 1 451938-6
099 Катушка 1 451937-8
100 Спіральна пружина 1 232258-5
101 Ручка стартера 1 424319-7
102 Шнур стартера 1 444019-3
103 MAKITA LOGO LABEL 1 893304-5
103-1 MAKITA LOGO LABEL 1 809M04-5
104 Гвинт M4x16 2 911128-8
104-1 Гвинт M4x16 2 911526-6
105 Впускний патрубок 1 324961-3
106 Ізоляційний ущільнювач 1 413120-5
107 Кільце круглого перетину 10 AF505 1 213078-6
108 Ізолятор PB252.4 1 125916-9
109-1 Винт 1 325934-9
110 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x18 2 922228-9
111 Ущільнення карбюратора 1 413138-6
112 Гвинт М6х12 1 922213-2
113 Карбюратор BHX2500 1 168641-9
113 містить позиції 114-130
114 Корпус насосу карбюратора PB252.4 1 140808-1
114 містить позиції 115
115 Внутрішнє окно 1 352010-6
115-1 Впускний сітчастий фільтр 1 WJ00014070
116 Діафрагма ЕМ2500 1 442154-1
117 Діафрагма 1 168620-7
118 Корпус повітропроводу 1 140438-8
119 Праймер ЕМ2500 1 424314-7
120 Кришка праймера ЕМ2500 1 346270-0
121 Винт 3*24 4 266582-4
122 Винт М3*8 2 266581-6
122-1 SCREW M3X8 WITH WASHER 2 WJ00096364
123 Шарнір 1 325922-6
124 Шайба 1 413140-9
125 Стопорне кільце Е3 1 257964-1
126 Компресійна пружина 1 234183-6
127 Кільце 2 ЕМ2500 1 213538-8
128 JET 1 326027-5
129 Ущільнення помпи 1 442155-9
130 Діафрагма ЕМ2500 1 168575-6
130-1 Мембрана насоса 1 WJ00009599
131 Хомутик для шлангу 1 345918-1
132 Трубка сапуна 1 422041-0
133 Трубка PB252.4, BHX2501 1 422070-3
134 Пластина фільтру 1 125468-0
134 містить позиції 135-143
135 Підсос 1 451925-5
136 Кільце 15 1 213540-1
137 Пластина повітряного фільтра 1 140814-6
138 Клапан 1 424316-3
139 Кільце 14 1 213539-6
140 Клапанна пластина 1 451924-7
141 Клапан 1 424315-5
142 Ущільнення 1 168577-2
143 Пластина 1 168576-4
144 Елемент повітряного фільтра 1 443140-5
145 Елемент повітряного фільтра 1 443141-3
146 Кришка повітряного фільтра нова модель 1 450561-4
147-1 PAN HEAD SCREW M5X14 1 911218-7
148 Шурупокрут 2 265188-5
149 Ущільнювальна пластина 1 345919-9
150 Ущільнювач 1 423376-2
151 Повітряна заслонка 1 450560-6
152 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 266440-4
153 Глушник PB252.4 1 168643-5
153 містить позиції 154
154 Іскрозахисний пристрій 1 324980-9
155 Прокладка глушника 1 168593-4
156 LEAD WIRE 1 638709-0
156-1 LEAD UNIT 1 632F44-4
157 Провід 2 PB7600.4 1 638710-5
157-1 LEAD UNIT 1 632F45-2
158 Наконечник запальної свічки 1 424105-6
159 Пружина для контактного наконечника свічки запалюв 1 324891-8
160 IGNITION COIL 1 168501-5
160-1 IGNITION COIL 1 168816-0
161 Гвинт із внутрішнім шестигранником M4x20 2 922138-0
162 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6x16 1 265577-4
163 Маховик 1 318702-7
163-1 FLYWHEEL 1 319205-4
164 HOSE CLAMP 1 140352-8
165-1 NOZZLE 1 451752-0
166-1 NOZZLE 1 451752-0
167-1 Насадка для BHX2501 1 451753-8
A01 Набір викруток PB7600.4 1 194717-6