Схема запасных частей (деталировка) для Makita BHR241

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок 35 1 286263-4
002 Пружинне кільце 19 1 233940-9
003 Кришка патрона 1 417629-9
004 Кільце 21 1 257241-1
005 Направляюча шайба 1 345187-4
006 Пружина стиснення 21-29 1 233916-6
007 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x120 1 921923-8
008 Шестигранна шайба 1 345280-4
009 Скобка тримача ручки 1 417630-4
010 Бічна ручка для BHR202/BHR242/BHR243/BHR261/BHR262/HR1230/HR1830(F/FT)/HR2230/HR2460(F)/HR2470(F/T/FT)/HR2475/HR2800/HR2810(FT)/HR2811FT 1 158057-6
↑* Шестигранна гайка M8 1 931402-8
013 Перемикач 1 162245-9
014 Натискна пружина 3 1 233459-8
015 Блокувальна кнопка 1 419192-8
016 Кільце круглого перетину 17 1 213278-8
017 Корпус передачі 1 158216-2
↑* OIL SEAL 25 1 213965-9
↑* Радіальне ущільнення 1 213345-9
↑* OIL SEAL 25 1 213965-9
↑* Радіальне ущільнення 1 213345-9
↑* Радіальне ущільнення 1 213345-9
↑* Радіальне ущільнення 1 213345-9
018 Самонарізний гвинт 4x35 4 266351-3
019 Голчатий роликопідшипник 1 153290-5
020 Запобіжне кільце E-3 2 961017-7
021 Направляючий башмак 1 417796-0
022 Пружина стиснення 4 2 233344-5
023 Фіксатор 1 163430-7
024 Самонарізний гвинт 4x25 2 266374-1
025 Пружинне кільце 29 1 233929-7
026A WASHER 31 1 267791-8
026B WASHER 31 1 267791-8
026-1A Шайба 31 BHR240RFE/HR2470 1 267460-1
026-1B Шайба 31 BHR240RFE/HR2470 1 267460-1
026-1C Шайба 31 BHR240RFE/HR2470 1 267460-1
026-1D Шайба 31 BHR240RFE/HR2470 1 267460-1
027 Натискна пружина 32 1 233401-9
028 Зубчасте колесо 51 1 227109-5
029 Сталева кулька 7.0 1 216022-2
030 Тримач для інструмента HR2470/F, нова модель 1 158574-6
031 Шайба 28 1 267229-3
032 Втулка 9 1 331769-8
033 Бойок BHR240RFE/HR2230 1 324669-9
034 Кільце 10 метал НR2450T 1 324402-9
035 Демферна шайба 13 1 421955-0
036 Корпус для кільця круглого перетину 1 324216-6
037 Кільце 9 1 213073-6
038 Пружинна шайба 28 1 233917-4
039 Ударник 1 324214-0
040 Кільце круглого перетину 16 1 213227-5
041 Поршень циліндра 1 318132-2
042 Шайба 12 1 267104-3
043 Шарнір HR2020-2450/F 1 324215-8
044 Шайба 12 1 267104-3
045 О-кільце 63 1 213727-5
046 Шарикопідшипник 606ZZ 1 211012-0
046-1 BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
047 Запобіжне кільце S-7 1 961003-8
048 Пружина стиснення 7 1 233343-7
049 Зубчасте колесо 10 1 227179-4
050 Кулачковий вал 1 324668-1
051A CLUTCH CAM 1 331768-0
051B CLUTCH CAM 1 331768-0
051-1A Втулка 1 331992-5
051-1B Втулка 1 331992-5
051-1C Втулка 1 331992-5
051-1D Втулка 1 331992-5
052 Підшипник, що самовстановлюється 10 нова модель 1 219014-0
053 Зубчасте колесо 25 BHR240RFE 1 226632-7
054 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 2 266273-7
055 Тримач підшипника 1 345179-3
056 Шайба 8 1 267234-0
057 Шарикопідшипник 608ZZ 1 211032-4
057-1 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
058 Кільце 8 1 324212-4
059 Запобіжне кільце E-4 1 961011-9
060 Пласка шайба 5 1 941102-2
061 Пружина стиснення 6 1 233342-9
062 Змінна пластина 1 345363-0
063A Внутрішній корпус 1 158215-4
063B Внутрішній корпус 1 158215-4
063-1A Внутрішній флянець HR2470 1 141574-3
063-1B Внутрішній флянець HR2470 1 141574-3
063-1C Внутрішній флянець HR2470 1 141574-3
063-1D Внутрішній флянець HR2470 1 141574-3
064A Фетр 1 443126-9
064B Фетр 1 443126-9
065 Кільце круглого перетину 26 1 213407-3
066 масляний ущільнювач 1 213077-8
067 BALL BEARING 6000DDW 1 210059-1
068 Шайба 10 1 267213-8
069 вентилятор 1 240092-9
070 Якір у зборі 1 519226-8
070 містить позиції 67-69,71,72
071 Шайба 7 1 253823-7
072 Шарикопідшипник 627DDW 1 210023-2
073 Підкладна шайба 1 267816-8
074 Ідентифікаційна етикетка BHR241 20mm 1 865819-2
075 Корпус (правий + лівий) 1 188577-6
075 містить позиції 82
076 Радіальний підшипник 1 638020-0
077A Вузол тримача вугільних щіток 1 643836-0
077B Вузол тримача вугільних щіток 1 643836-0
077-1A Щіткотримач 1 638926-2
077-1B Щіткотримач 1 638926-2
077-1C Щіткотримач 1 638926-2
077-1D Щіткотримач 1 638926-2
078A Вузол тримача вугільних щіток 1 643837-8
078B Вузол тримача вугільних щіток 1 643837-8
079 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
080 Гвинт M3x8 1 911006-2
080-1 Гвинт M3X10 1 911011-9
081 Тепловідвід 1 689070-8
082 Корпус (правий + лівий) 1 188577-6
082 містить позиції 75
084 Ковпачок тримача 2 643829-7
085 Вугільні щітки СВ-441, нова модель 1 194435-6
086 Захисний кожух вимикача 1 424111-1
087 Важіль перемикання напрямку вправо/вліво 1 450615-7
088A Перемикач BHR240RFE, нова модель 1 650587-8
088B Перемикач BHR240RFE, нова модель 1 650587-8
088-1A Вимикач TG553FSB-7BR HR240D 1 650655-7
088-1B Вимикач TG553FSB-7BR HR240D 1 650655-7
088-1C Вимикач TG553FSB-7BR HR240D 1 650655-7
088-1D Вимикач TG553FSB-7BR HR240D 1 650655-7
090 TAPPING SCREW 4X18 7 266326-2
091A TERMINAL 1 643812-4
091B TERMINAL 1 643812-4
091-1A Контакт BTD/BDF/BHP/BGA/BJR 1 643838-6
091-1B Контакт BTD/BDF/BHP/BGA/BJR 1 643838-6
091-2A TERMINAL 1 643859-8
091-2B TERMINAL 1 643859-8
091-2C TERMINAL 1 643859-8
091-2D TERMINAL 1 643859-8
091-3 Конектор BHR242, DHR242 1 644808-8
092A Вузол корпусу батареї 1 188453-4
092A містить позиції 95
092B Вузол корпусу батареї 1 188453-4
092B містить позиції 95
092-1A BATTERYHOUSING SET 1 187212-3
092-1A містить позиції 95
092-1B BATTERYHOUSING SET 1 187212-3
092-1B містить позиції 95
092-1C BATTERYHOUSING SET 1 187212-3
092-1C містить позиції 95
092-1D BATTERYHOUSING SET 1 187212-3
092-1D містить позиції 95
093 Гумовий штифт 5 BTW250RFE/BTL06 1 263036-2
094 Штифт 1.5 BTW250RFE/BTL060/1 1 268184-2
095A Вузол корпусу батареї 1 188453-4
095A містить позиції 92
095B Вузол корпусу батареї 1 188453-4
095B містить позиції 92
095-1A BATTERYHOUSING SET 1 187212-3
095-1A містить позиції 92
095-1B BATTERYHOUSING SET 1 187212-3
095-1B містить позиції 92
095-1C BATTERYHOUSING SET 1 187212-3
095-1C містить позиції 92
095-1D BATTERYHOUSING SET 1 187212-3
095-1D містить позиції 92
096 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
097 Амортизатор гумовий 1 424042-4
098 Амортизатор гумовий 1 424026-2
098-1 Вставка HR242D 1 424476-1
099 Амортизатор гумовий 1 424042-4
100A BHR241 SERIAL NUMBER LABEL 1 814974-7
100B BHR241 SERIAL NUMBER LABEL 1 814974-7
100-1A BHR241 SERIAL NUMBER LABEL 1 896519-3
100-1B BHR241 SERIAL NUMBER LABEL 1 896519-3
100-1C BHR241 SERIAL NUMBER LABEL 1 896519-3
100-1D BHR241 SERIAL NUMBER LABEL 1 896519-3
101A TOOL HOLDER ASS'Y 1 122881-3
101A містить позиції 25-28,30,32-38
101B TOOL HOLDER ASS'Y 1 122881-3
101B містить позиції 25-28,30,32-38
101-1A Ствол 1 123100-0
101-1A містить позиції 25-28,30,32-38
101-1B Ствол 1 123100-0
101-1B містить позиції 25-28,30,32-38
101-1C Ствол 1 123100-0
101-1C містить позиції 25-28,30,32-38
101-1D Ствол 1 123100-0
101-1D містить позиції 25-28,30,32-38
A01 Обмежувач глибини 1 324219-0
A02A DC18RA FAST CHARGER 1 ***DC18RA
A02-1A DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A02-1C DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A03A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A03-1A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A03-2A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A03-2C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A03-3A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A03-3C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A03-4A BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A03-4C BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A04A Кришка акумулятора 1 450128-8
A04C Кришка акумулятора 2 450128-8
A05A Пластмасовий кейс для транпортування BHR240/BHR241 1 824771-3
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A05C Кейс Makpac 3 395х295х210 мм 1 821551-8
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A05D Кейс Makpac 3 395х295х210 мм 1 821551-8
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A05-1A PLASTIC CASE COMPLETE 1 141643-0
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A05-1C Кейс Makpac 3 395х295х210 мм 1 821551-8
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A05-1D Кейс Makpac 3 395х295х210 мм 1 821551-8
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A06C Вкладка Makpac тип 3 - BHR241 1 837641-7
A06D Вкладка Makpac тип 3 - BHR241 1 837641-7
A07C BHR241RFJ INDICATION LABEL 1 801B16-8
A07D BHR241ZJ INDICATION LABEL 1 801B18-4
A08C BHR241RFJ PLASTIC CASE LABEL 2 801B17-6
A08D BHR241ZJ PLASTIC CASE LABEL 2 801B19-2
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF