Схема запасных частей (деталировка) для Makita BHP451

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001A NAME PLATE BHP451 1 861822-1
001B NAME PLATE BHP451 1 861822-1
001C NAME PLATE BHP451 1 861822-1
001-1A Фірмова табличка з основними характеристиками BHP4 1 862348-6
001-1B Фірмова табличка з основними характеристиками BHP4 1 862348-6
001-1C Фірмова табличка з основними характеристиками BHP4 1 862348-6
001-1E Фірмова табличка з основними характеристиками BHP4 1 862348-6
001-1F Фірмова табличка з основними характеристиками BHP4 1 862348-6
002A Корпус (правий + лівий) 1 188031-0
002A містить позиції 23
002B Корпус (правий + лівий) 1 188031-0
002B містить позиції 23
002C HOUSING SET 1 188241-9
002C містить позиції 23
002-1A Корпус 1 187142-8
002-1A містить позиції 23
002-1B Корпус 1 187142-8
002-1B містить позиції 23
002-1C HOUSING SET 1 187143-6
002-1C містить позиції 23
002-1E Корпус 1 187142-8
002-1E містить позиції 23
002-1F Корпус 1 187142-8
002-1F містить позиції 23
003 Самонарізний гвинт PT 3x16 8 266130-9
004A Важіль перемикання, 3 передача 1 125316-3
↑* Натискна пружина 4 2 233438-6
004B Важіль перемикання, 3 передача 1 125316-3
↑* Натискна пружина 4 2 233438-6
004C Важіль перемикання, 3 передача 1 125316-3
↑* Натискна пружина 4 2 233438-6
004-1A Колесо 1 125435-5
↑* Натискна пружина 4 2 233438-6
004-1B Колесо 1 125435-5
↑* Натискна пружина 4 2 233438-6
004-1C Колесо 1 125435-5
↑* Натискна пружина 4 2 233438-6
004-1E Колесо 1 125435-5
↑* Натискна пружина 4 2 233438-6
004-1F Колесо 1 125435-5
↑* Натискна пружина 4 2 233438-6
005 Важіль перемикання напрямку вправо/вліво 1 419250-0
006A SWITCH TG553FSB-4 1 650573-9
006B SWITCH TG553FSB-4 1 650573-9
006C SWITCH TG553FSB-4 1 650573-9
006-1A Вимикач 1 650653-1
006-1B Вимикач 1 650653-1
006-1C Вимикач 1 650653-1
006-1E Вимикач 1 650653-1
006-1F Вимикач 1 650653-1
007 Блок освітлення 1 631692-0
008A TERMINAL 1 643812-4
008B TERMINAL 1 643812-4
008C TERMINAL 1 643812-4
008-1A Контакт BTD/BDF/BHP/BGA/BJR 1 643838-6
008-1B Контакт BTD/BDF/BHP/BGA/BJR 1 643838-6
008-1C Контакт BTD/BDF/BHP/BGA/BJR 1 643838-6
008-2A TERMINAL 1 643859-8
008-2B TERMINAL 1 643859-8
008-2C TERMINAL 1 643859-8
008-2E TERMINAL 1 643859-8
008-2F TERMINAL 1 643859-8
008-3 Конектор BHR242, DHR242 1 644808-8
009 Гвинт M6x22 1 251468-5
010 Швидкозатискний патрон 1,5-13 мм 1 763196-5
011 Шайба 13 1 253798-0
012A GEAR ASS'Y 1 125317-1
↑* SPEED CHANGE RING 1 418763-8
012A PIN 1.2 2 268088-8
012B GEAR ASS'Y 1 125317-1
↑* SPEED CHANGE RING 1 418763-8
012B PIN 1.2 2 268088-8
012C GEAR ASS'Y 1 125317-1
↑* SPEED CHANGE RING 1 418763-8
012C PIN 1.2 2 268088-8
012-1A GEAR ASS'Y 1 125317-1
↑* Кільце перемикання передач, 3 швидкості, нова моде 1 419558-2
012-1A PIN 1.2 2 268088-8
012-1A CHANGE LEVER 1 419557-4
012-1B GEAR ASS'Y 1 125317-1
↑* Кільце перемикання передач, 3 швидкості, нова моде 1 419558-2
012-1B PIN 1.2 2 268088-8
012-1B CHANGE LEVER 1 419557-4
012-1C GEAR ASS'Y 1 125317-1
↑* Кільце перемикання передач, 3 швидкості, нова моде 1 419558-2
012-1C PIN 1.2 2 268088-8
012-1C CHANGE LEVER 1 419557-4
012-2A Зубчасте колесо в зборі 1 125430-5
↑* Кільце перемикання передач, 3 швидкості, нова моде 1 419558-2
012-2A Штифт 1.4 2 268199-9
012-2A Перемикач 1 450385-8
012-2B Зубчасте колесо в зборі 1 125430-5
↑* Кільце перемикання передач, 3 швидкості, нова моде 1 419558-2
012-2B Штифт 1.4 2 268199-9
012-2B Перемикач 1 450385-8
012-2C Зубчасте колесо в зборі 1 125430-5
↑* Кільце перемикання передач, 3 швидкості, нова моде 1 419558-2
012-2C Штифт 1.4 2 268199-9
012-2C Перемикач 1 450385-8
012-2E Зубчасте колесо в зборі 1 125430-5
↑* Кільце перемикання передач, 3 швидкості, нова моде 1 419558-2
012-2E Штифт 1.4 2 268199-9
012-2E Перемикач 1 450385-8
012-2F Зубчасте колесо в зборі 1 125430-5
↑* Кільце перемикання передач, 3 швидкості, нова моде 1 419558-2
012-2F Штифт 1.4 2 268199-9
012-2F Перемикач 1 450385-8
013 Магнітне ярмо 1 638425-4
013-1 YOKE UNIT 1 632J71-5
014 Якір BDF/BHP451SFE 1 619165-3
015A BRUSH HOLDER COMPLETE 1 638431-9
↑* TORSION SPRING R 1 231696-8
015A TORSION SPRING L 1 231697-6
015B BRUSH HOLDER COMPLETE 1 638431-9
↑* TORSION SPRING R 1 231696-8
015B TORSION SPRING L 1 231697-6
015C BRUSH HOLDER COMPLETE 1 638431-9
↑* TORSION SPRING R 1 231696-8
015C TORSION SPRING L 1 231697-6
015-1A Щіткотримач 1 638849-4
↑* TORSION SPRING R 1 231696-8
015-1A TORSION SPRING L 1 231697-6
015-1B Щіткотримач 1 638849-4
↑* TORSION SPRING R 1 231696-8
015-1B TORSION SPRING L 1 231697-6
015-1C Щіткотримач 1 638849-4
↑* TORSION SPRING R 1 231696-8
015-1C TORSION SPRING L 1 231697-6
015-1E Щіткотримач 1 638849-4
↑* TORSION SPRING R 1 231696-8
015-1E TORSION SPRING L 1 231697-6
015-1F Щіткотримач 1 638849-4
↑* TORSION SPRING R 1 231696-8
015-1F TORSION SPRING L 1 231697-6
016A CARBON BRUSH CB-436 1 194159-4
016B CARBON BRUSH CB-436 1 194159-4
016C CARBON BRUSH CB-436 1 194159-4
016-1A Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
016-1B Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
016-1C Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
016-2A Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
016-2B Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
016-2C Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
016-2E Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
016-2F Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
017 Гумовий штифт 4 2 263032-0
018A REAR COVER 1 419249-5
018B REAR COVER 1 419249-5
018C REAR COVER 1 419929-3
018-1A Кришка корпусу двигуна 1 419642-3
018-1B Кришка корпусу двигуна 1 419642-3
018-1E Кришка корпусу двигуна 1 419642-3
018-1F Кришка корпусу двигуна 1 419642-3
019 Самонарізний гвинт PT 3x16 2 266130-9
020 Гвинт M3x8 1 911006-2
021 Тепловідвідна пластина 1 689145-3
022 Пластинчаста пружина 2 232220-0
023A Корпус (правий + лівий) 1 188031-0
023A містить позиції 2
023B Корпус (правий + лівий) 1 188031-0
023B містить позиції 2
023C HOUSING SET 1 188241-9
023C містить позиції 2
023-1A Корпус 1 187142-8
023-1A містить позиції 2
023-1B Корпус 1 187142-8
023-1B містить позиції 2
023-1C HOUSING SET 1 187143-6
023-1C містить позиції 2
023-1E Корпус 1 187142-8
023-1E містить позиції 2
023-1F Корпус 1 187142-8
023-1F містить позиції 2
024 Самонарізний гвинт 4x20 4 266045-0
025A HOOK 1 324553-8
025B HOOK 1 324553-8
025C HOOK 1 324553-8
025-1A Затискний гачок, нова модель 1 324705-1
025-1B Затискний гачок, нова модель 1 324705-1
025-1C Затискний гачок, нова модель 1 324705-1
025-1E Затискний гачок, нова модель 1 324705-1
025-1F Затискний гачок, нова модель 1 324705-1
025-2 Крюк 1 346317-0
026 Гвинт M4X12 1 251314-2
A01 Обмежувач глибини 1 122576-8
↑* CAP 20 1 286226-0
A01 Обмежувач глибини 1 322223-3
A02A Бічна ручка для BHP441/BHP451 1 122750-8
↑* GRIP36 COMPLETE 1 154835-2
A02A Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
A02A Гвинт із квадратною головкою М8х50 1 266349-0
A02A Пружина ручки 60 1 345463-6
A02A GRIP BASE 1 418768-8
A02A Шестигранна гайка M5 1 931202-6
A02B Бічна ручка для BHP441/BHP451 1 122750-8
↑* GRIP36 COMPLETE 1 154835-2
A02B Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
A02B Гвинт із квадратною головкою М8х50 1 266349-0
A02B Пружина ручки 60 1 345463-6
A02B GRIP BASE 1 418768-8
A02B Шестигранна гайка M5 1 931202-6
A02C Бічна ручка для BHP441/BHP451 1 122750-8
↑* GRIP36 COMPLETE 1 154835-2
A02C Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
A02C Гвинт із квадратною головкою М8х50 1 266349-0
A02C Пружина ручки 60 1 345463-6
A02C GRIP BASE 1 418768-8
A02C Шестигранна гайка M5 1 931202-6
A02-1A Бічна ручка для BHP441/BHP451 1 122750-8
↑* GRIP36 COMPLETE 1 154835-2
A02-1A Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
A02-1A Гвинт із квадратною головкою М8х50 1 266349-0
A02-1A Пружина ручки 60 1 345463-6
A02-1A GRIP BASE 1 418768-8
A02-1A Шестигранна гайка M5 1 931202-6
A02-1B Бічна ручка для BHP441/BHP451 1 122750-8
↑* GRIP36 COMPLETE 1 154835-2
A02-1B Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
A02-1B Гвинт із квадратною головкою М8х50 1 266349-0
A02-1B Пружина ручки 60 1 345463-6
A02-1B GRIP BASE 1 418768-8
A02-1B Шестигранна гайка M5 1 931202-6
A02-1C Бічна ручка для BHP441/BHP451 1 122750-8
↑* GRIP36 COMPLETE 1 154835-2
A02-1C Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
A02-1C Гвинт із квадратною головкою М8х50 1 266349-0
A02-1C Пружина ручки 60 1 345463-6
A02-1C GRIP BASE 1 418768-8
A02-1C Шестигранна гайка M5 1 931202-6
A02-2A GRIP ASSEMBLY 1 123168-6
↑* GRIP36 COMPLETE 1 154835-2
A02-2A Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
A02-2A SQUARE BOLT M8X75 1 266724-0
A02-2A Пружина ручки 60 1 345463-6
A02-2A GRIP BASE 60 1 453037-0
A02-2A Шестигранна гайка M5 1 931202-6
A02-2B GRIP ASSEMBLY 1 123168-6
↑* GRIP36 COMPLETE 1 154835-2
A02-2B Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
A02-2B SQUARE BOLT M8X75 1 266724-0
A02-2B Пружина ручки 60 1 345463-6
A02-2B GRIP BASE 60 1 453037-0
A02-2B Шестигранна гайка M5 1 931202-6
A02-2C GRIP ASSEMBLY 1 123168-6
↑* GRIP36 COMPLETE 1 154835-2
A02-2C Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
A02-2C SQUARE BOLT M8X75 1 266724-0
A02-2C Пружина ручки 60 1 345463-6
A02-2C GRIP BASE 60 1 453037-0
A02-2C Шестигранна гайка M5 1 931202-6
A02-2E GRIP ASSEMBLY 1 123168-6
↑* GRIP36 COMPLETE 1 154835-2
A02-2E Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
A02-2E SQUARE BOLT M8X75 1 266724-0
A02-2E Пружина ручки 60 1 345463-6
A02-2E GRIP BASE 60 1 453037-0
A02-2E Шестигранна гайка M5 1 931202-6
A02-2F GRIP ASSEMBLY 1 123168-6
↑* GRIP36 COMPLETE 1 154835-2
A02-2F Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
A02-2F SQUARE BOLT M8X75 1 266724-0
A02-2F Пружина ручки 60 1 345463-6
A02-2F GRIP BASE 60 1 453037-0
A02-2F Шестигранна гайка M5 1 931202-6
A02-3 GRIP ASSEMBLY 1 123253-5
↑* Бічна ручка для BDF444RFE/BDF454RFE 1 154935-8
A02-3 Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
A02-3 SQUARE BOLT M8X100 1 266750-9
A02-3 Пружина ручки 60 1 345463-6
A02-3 GRIP BASE 60 1 453584-1
A02-3 Шестигранна гайка M5 1 931202-6
A03 Гвинт M4X12 1 251314-2
A04A BIT HOLDER 1 419276-2
A04B BIT HOLDER 1 419276-2
A04C BIT HOLDER 1 419276-2
A04-1A Біто тримач 1 452947-8
A04-1B Біто тримач 1 452947-8
A04-1C Біто тримач 1 452947-8
A04-1E Біто тримач 1 452947-8
A04-1F Біто тримач 1 452947-8
A05A DC18SC CHARGER 1 ***DC18SC
A05B DC18RA FAST CHARGER 1 ***DC18RA
A05C DC18RA FAST CHARGER 1 ***DC18RA
A05-1B DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A05-1C DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A05-1E DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A06A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-1A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-1B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-1C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-2A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-2B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-2C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-3A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-3B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-3C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-4A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-4B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-4C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-5A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-5B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-5C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-5E Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-6A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-6B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-6C Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-6E Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A06-7A BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A06-7B BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A06-7C BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A06-7E BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A07 Двостороння насадка 1/4" (2-45) 2 784637-8
A08A Валіза для транспортування інструментів 1 824754-3
↑* Ручка 1 419216-0
A08A Замок для валізки 2 417724-5
A08A Кришка до валізи 1 419268-1
A08A PLATE 5 419269-9
A08A SHAFT 1 324667-3
A08B Валіза для транспортування інструментів 1 824754-3
↑* Ручка 1 419216-0
A08B Замок для валізки 2 417724-5
A08B Кришка до валізи 1 419268-1
A08B PLATE 5 419269-9
A08B SHAFT 1 324667-3
A08C Валіза для транспортування інструментів 1 824754-3
↑* Ручка 1 419216-0
A08C Замок для валізки 2 417724-5
A08C Кришка до валізи 1 419268-1
A08C PLATE 5 419269-9
A08C SHAFT 1 324667-3
A08E Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A08F Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A08-1A Валіза для транспортування інструментів 1 824754-3
↑* Ручка 1 419216-0
A08-1A Замок для валізки 2 417724-5
A08-1A Кришка до валізи 1 419268-1
A08-1A PLATE 5 419269-9
A08-1A SHAFT 1 324667-3
A08-1B Валіза для транспортування інструментів 1 824754-3
↑* Ручка 1 419216-0
A08-1B Замок для валізки 2 417724-5
A08-1B Кришка до валізи 1 419268-1
A08-1B PLATE 5 419269-9
A08-1B SHAFT 1 324667-3
A08-1C Валіза для транспортування інструментів 1 824754-3
↑* Ручка 1 419216-0
A08-1C Замок для валізки 2 417724-5
A08-1C Кришка до валізи 1 419268-1
A08-1C PLATE 5 419269-9
A08-1C SHAFT 1 324667-3
A08-1E Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A08-1F Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A08-2A PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 1 158185-7
↑* Ручка 1 419216-0
A08-2A Замок для валізки 2 417724-5
A08-2A Кришка до валізи 1 419268-1
A08-2A PLATE 5 419269-9
A08-2A SHAFT 1 324667-3
A08-2B PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 1 158185-7
↑* Ручка 1 419216-0
A08-2B Замок для валізки 2 417724-5
A08-2B Кришка до валізи 1 419268-1
A08-2B PLATE 5 419269-9
A08-2B SHAFT 1 324667-3
A08-2C PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 1 158185-7
↑* Ручка 1 419216-0
A08-2C Замок для валізки 2 417724-5
A08-2C Кришка до валізи 1 419268-1
A08-2C PLATE 5 419269-9
A08-2C SHAFT 1 324667-3
A08-3A Валіза для транспортування інструментів 1 824754-3
↑* Ручка 1 419216-0
A08-3A Замок для валізки 2 417724-5
A08-3A Кришка до валізи 1 419268-1
A08-3A PLATE 5 419269-9
A08-3A SHAFT 1 324667-3
A08-3B Валіза для транспортування інструментів 1 824754-3
↑* Ручка 1 419216-0
A08-3B Замок для валізки 2 417724-5
A08-3B Кришка до валізи 1 419268-1
A08-3B PLATE 5 419269-9
A08-3B SHAFT 1 324667-3
A08-3C Валіза для транспортування інструментів 1 824754-3
↑* Ручка 1 419216-0
A08-3C Замок для валізки 2 417724-5
A08-3C Кришка до валізи 1 419268-1
A08-3C PLATE 5 419269-9
A08-3C SHAFT 1 324667-3
A08-4B Пластмасовий кейс для транпортування BTD441/BHP451 1 140354-4
↑* Ручка 1 419216-0
A08-4B Замок для валізки 2 417724-5
A08-4B Кришка до валізи 1 419268-1
A08-4B PLATE 5 419269-9
A08-4B SHAFT 1 324667-3
A08-4C Пластмасовий кейс для транпортування BTD441/BHP451 1 140354-4
↑* Ручка 1 419216-0
A08-4C Замок для валізки 2 417724-5
A08-4C Кришка до валізи 1 419268-1
A08-4C PLATE 5 419269-9
A08-4C SHAFT 1 324667-3
A09A Кришка акумулятора 1 450128-8
A09B Кришка акумулятора 1 450128-8
A09C Кришка акумулятора 1 450128-8
A09E Кришка акумулятора 1 450128-8
A10B BHP451RFE PLASTIC CASE LABEL 1 804752-3
A10E INNER TRAY 1 837679-2
A10F INNER TRAY 1 837679-2
A10-1B BHP451RFE PLASTIC CASE LABEL 1 806018-7
A10-1E Вкладка Makpac тип 2 - BDF343 1 837916-4
A10-1F Вкладка Makpac тип 2 - BDF343 1 837916-4
A11E BHP451RFJ INDICATION LABEL 1 800P49-4
A11F BHP451ZJ INDICATION LABEL 1 800P51-7
A12E BHP451RFJ PLASTIC CASE LABEL 2 800P50-9
A12F BHP451ZJ PLASTIC CASE LABEL 2 800P52-5
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF