Схема запасных частей (деталировка) для Makita BGA450

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Якір 1 619217-0
↑* Гумове кільце 13 BGA452RFE/450 1 421977-0
002 Кришка корпусу редуктора 1 317821-6
003 Кільце круглого перетину 26 1 213445-5
004 Запобіжне кільце S-9 1 961005-4
005 Шарикопідшипник 629LLB 1 210042-8
006 Шестірня 19 BGA452S/450RFE 1 227501-5
007 Ковпачок 1 417771-6
008 Пружина стиснення 8 1 233072-2
009 Самонарізний гвинт 4x30 4 266050-7
009-1 Самонарізний гвинт 4x30 4 266361-0
010 Кільце круглого перетину 5 1 213960-9
011 Штифт із буртиком 4 1 256496-5
012 Корпус редуктора 1 318051-2
013 Гумовий штифт 4 1 263002-9
014 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
015 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
016 Шайба 12 1 253744-3
017 Конічне зубчасте колесо 39 BGA452S/450RFE 1 227502-3
018 Запобіжне кільце R-32 1 962151-6
019 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
020 Ущільнювальна шайба 12 1 267238-2
021 Кільце круглого перетину 45 1 213622-9
022 BEARING BOX 1 317819-3
022-1 Щит підшипника UM401DW 1 318331-6
023 Гвинт M4X14 4 911121-2
024 Лабіринтне кільце 1 345464-4
025 Шпонка 4 1 254011-9
026 Шпиндель 1 324489-1
026-1 Шпиндель 1 324489-1
027 PAN HEAD SCREW M5X14 1 265103-9
027-1 Гвинт M5x16 1 265180-1
028 WHEEL COVER ASS'Y 1 125267-0
028 містить позиції 27
028-1 Захисний кожух колеса 1 122886-3
↑* Кільце круглого перетину 4 1 213009-5
028-1 містить позиції 27
028-2 Захисний кожух 115AK ASSE GA4540C 1 123098-1
↑* Кільце круглого перетину 4 1 213009-5
028-2 містить позиції 27
029 INNER FLANGE 42 1 224298-7
029-1 Внутрішній фланець для шліфувальних машин ?115-230 мм 1 224415-9
029-2 INNER FLANGE 14-45 1 224490-5
030 Гайка з фланцем для шліфувальних машин ?115/125/150 мм 1 224554-5
031 Блок світлодіодів 1 631714-6
032 Магнітне ярмо 1 638376-1
032-1 Статор BGD800 1 638627-2
033 Скоба (верхня) компл. 1 638448-2
033-1 Щіткотримач DGA452 1 638921-2
034 BGA450 NAME PLATE 1 863434-6
035 Самонарізний гвинт 4x18 5 265995-6
035-1 TAPPING SCREW 4X18 5 266326-2
036 Кнопка перемикача 1 419566-3
037 Вузол корпусу 1 188282-5
037 містить позиції 42
037-1 HOUSING SET 1 188703-7
037-1 містить позиції 42
037-2 HOUSING SET 1 188762-1
037-2 містить позиції 42
037-3 HOUSING SET 1 187928-0
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
037-3 містить позиції 42
038 Важіль перемикача 1 419519-2
039 Перемикач 1246.3223 BGA452S 1 650579-7
040 Контролер 1 631712-0
040-1 CONTROLLER 1 620242-6
041 TERMINAL 1 643811-6
041-1 Контактний вузол, нова модель 1 643847-5
041-2 TERMINAL 1 643867-9
042 Вузол корпусу 1 188282-5
042 містить позиції 37
042-1 HOUSING SET 1 188703-7
042-1 містить позиції 37
042-2 HOUSING SET 1 188762-1
042-2 містить позиції 37
042-3 HOUSING SET 1 187928-0
↑* Гумовий штифт 6 2 263005-3
042-3 містить позиції 37
043 Комплект вугільних щіток 1 191971-3
044 Ковпачок тримача 2 643954-4
045 Кришка BGA452S/450RFE 2 419518-4
A01 Бічна ручка для MT952/MT953/9554NB 1 153489-2
A02 Ключ для контргайки 35 мм 1 782423-1
A03A DC18RA FAST CHARGER 1 ***DC18RA
A03-1A DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A04A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A04-1A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A04-2A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A04-3A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A04-4A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A04-5A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A04-6A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A04-7A BATTERY BL1430B SET 2 197616-1
A05A Пластмасовий кейс для транпортування BGA450/BGA452 1 824767-4
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A05-1A PLASTIC CARRYING CASE 1 141257-5
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A06A BGA450RFE CARTON LABEL 1 805322-1
A07A Кришка акумулятора 1 450128-8
E01 SAFETY INSTRUCTION LABEL 1 805459-4
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF