Схема запасных частей (деталировка) для Makita BFR550

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок 1 424043-2
002 Упорна плита 55 6842 1 345839-7
003-1A GUIDE BOX COMPLETE 1 158776-4
003-1A містить позиції 91,92,93
003-2A Блок напрямних 6842 1 140493-0
003-2A містить позиції 4,91,92,93
003-2B Блок напрямних 6842 1 140493-0
003-2B містить позиції 4,91,92,93
003-2C Блок напрямних 6842 1 140493-0
003-2C містить позиції 4,91,92,93
003-2D Блок напрямних 6842 1 140493-0
003-2D містить позиції 4,91,92,93
004A GUARD 1 345840-2
004-1A Напрямна 1 346269-5
004-1B Напрямна 1 346269-5
004-1C Напрямна 1 346269-5
004-1D Напрямна 1 346269-5
005 Важіль 2 345837-1
006 Пружина стиснення 2 2 233211-4
007 Штифт 6 1 256451-7
008 Напрямна 1 450107-6
009 Втулка 5 1 257685-5
010 STOPPER 1 310062-3
011 TORSION SPRING 4 1 231636-6
012 Штифт 3 1 256158-5
013 SPUR GEAR 16 1 226344-2
014 Вал з фіксатором 1 158374-4
015 COMPRESSION SPRING 6 1 233212-2
016 Захисний кожух корпусу 6842 1 158375-2
017 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
018 Пилозахисна кришка 1 162201-9
019 Колесо 1 416518-5
020 Захисна кришка 1 345838-9
021 Фіксуюча пружина  зі штифтом 2 450111-5
022 Гвинт M3x5 6842 1 265177-0
023 Розпірна втулка 4 1 257764-9
024 Натискна пружина 23 6842 1 234031-9
025 Захисний ковпак тримача 6842 1 450114-9
026 Вузол тримача 1 158377-8
↑* Етикетка ВВІМКНЕНО/ВИМКНЕНО 1 816885-2
027 Обмежувач глибини 1 310237-4
028 Ізоляційна втулка 6842 1 450110-7
029 Тримач паперу нова модель 1 318181-9
030 Регулювальий Диск 42 1 417056-0
031 Кільце круглого перетину 12 1 213107-5
032 Шайба 6 1 267201-5
033 Гвинт з потайною голівкою M4x12 1 912117-6
034 Сталева кулька 3.5 1 216001-0
035 Гвинт з потайною голівкою M4x12 3 912117-6
036-1 THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
037-2A CASING 55 SET 1 194636-6
037-2A містить позиції 1-36
037-3A Магазин подачі шурупів 1 195184-8
037-3A містить позиції 1-36
037-3B Магазин подачі шурупів 1 195184-8
037-3B містить позиції 1-36
037-3C Магазин подачі шурупів 1 195184-8
037-3C містить позиції 1-36
037-3D Магазин подачі шурупів 1 195184-8
037-3D містить позиції 1-36
041 Напрямна для паса (права + ліва) 1 188309-1
041 містить позиції 82
042 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
043-1A Корпус у зборі r+l 6261DWE 1 188557-2
043-1A містить позиції 83
043-2A HOUSING SET 1 187478-5
043-2A містить позиції 83
043-2B HOUSING SET 1 187478-5
043-2B містить позиції 83
043-2C HOUSING SET 1 187478-5
043-2C містить позиції 83
043-2D HOUSING SET 1 187478-5
043-2D містить позиції 83
044 BFR550 NAME PLATE 1 863790-4
045 Самонарізний гвинт 4x18 9 265995-6
046 Пилозахисна кришка 1 421467-3
047 Підшипник ковзання 14 1 214173-5
048 Кільце круглого перетину 18 1 213262-3
049 Сталева кулька 3.5 1 216001-0
050 Шпиндель B 6842 1 324808-1
052 Втулка 20 BFR440RFE/6842 1 421927-5
054 Шайба 25 1 267331-2
055 Шайба 25 1 267331-2
056 Натискна пружина 25 1 234017-3
057 Зчеплення С 6842 1 223169-5
058 Сталева кулька 4 3 216008-6
059 Зубчасте колесо 48 1 226670-9
060 Шарикопідшипник 608 1 211034-0
061 Гумова втулка 10 1 165115-1
062 Підшипник ковзання 5 1 214017-9
063 U-подібна шайба 5 1 253811-4
064 Зубчасте колесо 18-44 BFR440RFE 1 154937-4
065 Підшипник ковзання 5 1 214017-9
066 Кільце круглого перетину 10 1 213055-8
067 Важіль перемикача 1 419304-3
068A Перемикач BFR440RFE 1 650575-5
068-1A SWITCH TG513SBA-2 1 650670-1
068-1B SWITCH TG513SBA-2 1 650670-1
068-1C SWITCH TG513SBA-2 1 650670-1
068-1D SWITCH TG513SBA-2 1 650670-1
069A TERMINAL 1 643812-4
069-1A Тримач акумулятору 1 643843-3
069-2A Термінал 1 643860-3
069-2B Термінал 1 643860-3
069-2C Термінал 1 643860-3
069-2D Термінал 1 643860-3
071 Радіальний підшипник 1 638426-2
074 Якір 1 619216-2
076A Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
076-1A Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
076-1B Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
076-1C Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
076-1D Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
077 Тримач вугільних щіток 1 638433-5
↑* TORSION SPRING R 1 231696-8
077 TORSION SPRING L 1 231697-6
078 Гумовий штифт 4 2 263032-0
079 Передня кришка 1 419307-7
080 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
082 Напрямна для паса (права + ліва) 1 188309-1
082 містить позиції 41
083-2A Корпус у зборі r+l 6261DWE 1 188557-2
083-2A містить позиції 43
083-3A HOUSING SET 1 187478-5
083-3A містить позиції 43
083-3B HOUSING SET 1 187478-5
083-3B містить позиції 43
083-3C HOUSING SET 1 187478-5
083-3C містить позиції 43
083-3D HOUSING SET 1 187478-5
083-3D містить позиції 43
084 Шайба 26 1 267332-0
088-1 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
089-1 Комплект напрямних BFR440RFE/6842 1 188310-6
089-1 містить позиції 90
090-1 Комплект напрямних BFR440RFE/6842 1 188310-6
090-1 містить позиції 89
091A TORSION SPRING 4 2 233516-2
091-1A Зворотна пружина 4 6842/BFR 2 233567-5
091-1B Зворотна пружина 4 6842/BFR 2 233567-5
091-1C Зворотна пружина 4 6842/BFR 2 233567-5
091-1D Зворотна пружина 4 6842/BFR 2 233567-5
092 Штифт 2 2 268188-4
093-1 GUIDE 2 310282-9
094 FEEDER BOX ASS'Y 1 125809-0
094 містить позиції 1-3,5-19,22,23
A01 HOOK 1 281217-6
A03A DC18RA FAST CHARGER 1 ***DC18RA
A03-1A DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A03-1B DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A04-1A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A04-2A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A04-2B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A04-3A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A04-3B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A04-4A Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A04-4B BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A04-5A BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A05A Пластмасовий кейс для транспортування BFR540/BFR550/BFR750 1 824807-8
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A05A Ручка до валізи, нова конструкція 1 419360-3
A05B CONNECTOR P.CASE(TYPE3) COMP. 1 142077-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A05C CONNECTOR P.CASE(TYPE3) COMP. 1 142077-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A05-1A Пластмасовий кейс для BFR540RFE 1 141352-1
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A05-1A Ручка до валізи, нова конструкція 1 419360-3
A05-1B CONNECTOR P.CASE(TYPE3) COMP. 1 142077-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A05-1C CONNECTOR P.CASE(TYPE3) COMP. 1 142077-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A06A Кришка акумулятора 1 450128-8
A06B Кришка акумулятора 2 450128-8
A07B INNER TRAY 1 837631-0
A07C INNER TRAY 1 837631-0
A08B BFR550RFJ INDICATION LABEL 1 800Y92-7
A08C BFR550ZJ INDICATION LABEL 1 800Y94-3
A09B BFR550RFJ PLASTIC CASE LABEL 2 800Y93-5
A09C BFR550ZJ PLASTIC CASE LABEL 2 800Y95-1
E01 CONTROLLER 1 620122-6
E02 Філтер 2 688172-7
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF