Схема запасных частей (деталировка) для Makita BFR440

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок 1 421617-0
002 Упор 1 344628-7
003A DUST COVER TS-M105 1 TK00TSM105
003B DUST COVER TS-M105 1 TK00TSM105
003C DUST COVER TS-M105 1 TK00TSM105
003-1A DUST COVER 1 450515-1
003-1B DUST COVER 1 450515-1
003-1C DUST COVER 1 450515-1
003-1D DUST COVER 1 450515-1
003-1E DUST COVER 1 450515-1
003-1F DUST COVER 1 450515-1
004 Важіль 1 344625-3
005 Пружина стиснення 2 1 233211-4
006A SLIDE COVER SPRING TS-M135 1 TK00TSM135
006B SLIDE COVER SPRING TS-M135 1 TK00TSM135
006C SLIDE COVER SPRING TS-M135 1 TK00TSM135
006-1A TENSION SPRING 2 1 231853-8
006-1B TENSION SPRING 2 1 231853-8
006-1C TENSION SPRING 2 1 231853-8
006-1D TENSION SPRING 2 1 231853-8
006-1E TENSION SPRING 2 1 231853-8
006-1F TENSION SPRING 2 1 231853-8
007A STOP RING 2 ER02SCZ 1 TK0ER02SCZ
007B STOP RING 2 ER02SCZ 1 TK0ER02SCZ
007C STOP RING 2 ER02SCZ 1 TK0ER02SCZ
007-1A Стопорне кільце Е-2.0 1 257926-9
007-1B Стопорне кільце Е-2.0 1 257926-9
007-1C Стопорне кільце Е-2.0 1 257926-9
007-1D Стопорне кільце Е-2.0 1 257926-9
007-1E Стопорне кільце Е-2.0 1 257926-9
007-1F Стопорне кільце Е-2.0 1 257926-9
008A SLIDE PLATE TS-M116 1 TK00TSM116
008B SLIDE PLATE TS-M116 1 TK00TSM116
008C SLIDE PLATE TS-M116 1 TK00TSM116
008-1A SLIDE PLATE 1 345904-2
008-1B SLIDE PLATE 1 345904-2
008-1C SLIDE PLATE 1 345904-2
008-1D SLIDE PLATE 1 345904-2
008-1E SLIDE PLATE 1 345904-2
008-1F SLIDE PLATE 1 345904-2
009A STOPPER TS-M115 1 TK00TSM115
009B STOPPER TS-M115 1 TK00TSM115
009C STOPPER TS-M115 1 TK00TSM115
009-1A STOPPER 1 345903-4
009-1B STOPPER 1 345903-4
009-1C STOPPER 1 345903-4
009-1D STOPPER 1 345903-4
009-1E STOPPER 1 345903-4
009-1F STOPPER 1 345903-4
010A PIN TS-M129 1 TK00TSM129
010B PIN TS-M129 1 TK00TSM129
010C PIN TS-M129 1 TK00TSM129
010-1A SHOULDER PIN 6 1 412089-0
010-1B SHOULDER PIN 6 1 412089-0
010-1C SHOULDER PIN 6 1 412089-0
010-1D SHOULDER PIN 6 1 412089-0
010-1E SHOULDER PIN 6 1 412089-0
010-1F SHOULDER PIN 6 1 412089-0
011A STOPPER TS-M052 1 TK00TSM052
011B STOPPER TS-M052 1 TK00TSM052
011C STOPPER TS-M052 1 TK00TSM052
011-1A CROW B COMPLETE 1 158640-9
011-1B CROW B COMPLETE 1 158640-9
011-1C CROW B COMPLETE 1 158640-9
011-1D CROW B COMPLETE 1 158640-9
011-1E CROW B COMPLETE 1 158640-9
011-1F CROW B COMPLETE 1 158640-9
012A TENSION SPRING TS-M133 1 TK00TSM133
012B TENSION SPRING TS-M133 1 TK00TSM133
012C TENSION SPRING TS-M133 1 TK00TSM133
012-1A TENSION SPRING 3B 1 231852-0
012-1B TENSION SPRING 3B 1 231852-0
012-1C TENSION SPRING 3B 1 231852-0
012-1D TENSION SPRING 3B 1 231852-0
012-1E TENSION SPRING 3B 1 231852-0
012-1F TENSION SPRING 3B 1 231852-0
013A RELEASE LEVER TS-M051 1 TK00TSM051
013A містить позиції 36,37
013B RELEASE LEVER TS-M051 1 TK00TSM051
013B містить позиції 36,37
013C RELEASE LEVER TS-M051 1 TK00TSM051
013C містить позиції 36,37
013-1A RELEASE LEVER COMPLETE 1 158648-3
013-1A містить позиції 36,37
013-1B RELEASE LEVER COMPLETE 1 158648-3
013-1B містить позиції 36,37
013-1C RELEASE LEVER COMPLETE 1 158648-3
013-1C містить позиції 36,37
013-1D RELEASE LEVER COMPLETE 1 158648-3
013-1D містить позиції 36,37
013-1E RELEASE LEVER COMPLETE 1 158648-3
013-1E містить позиції 36,37
013-1F RELEASE LEVER COMPLETE 1 158648-3
013-1F містить позиції 36,37
014A Шайба 6 1 267201-5
014B Шайба 6 1 267201-5
014C Шайба 6 1 267201-5
014-1A BEARING TS-M123 1 TK00TSM123
014-1B BEARING TS-M123 1 TK00TSM123
014-1C BEARING TS-M123 1 TK00TSM123
014-2A COLLARED SLEEVE 4 1 257767-3
014-2B COLLARED SLEEVE 4 1 257767-3
014-2C COLLARED SLEEVE 4 1 257767-3
014-2D COLLARED SLEEVE 4 1 257767-3
014-2E COLLARED SLEEVE 4 1 257767-3
014-2F COLLARED SLEEVE 4 1 257767-3
015A FEEDER BOX TS-M103 1 TK00TSM103
015B FEEDER BOX TS-M103 1 TK00TSM103
015C FEEDER BOX TS-M103 1 TK00TSM103
015-1A Напрямна BFR440RFE, нова модель 1 TK0TSM1031
015-1B Напрямна BFR440RFE, нова модель 1 TK0TSM1031
015-1C Напрямна BFR440RFE, нова модель 1 TK0TSM1031
015-2A FEEDER BOX 1 450513-5
015-2B FEEDER BOX 1 450513-5
015-2C FEEDER BOX 1 450513-5
015-3A FEEDER BOX TS-M103 1 TK00TSM103
015-3B FEEDER BOX TS-M103 1 TK00TSM103
015-3C FEEDER BOX TS-M103 1 TK00TSM103
015-4A Напрямна BFR440RFE, нова модель 1 TK0TSM1031
015-4B Напрямна BFR440RFE, нова модель 1 TK0TSM1031
015-4C Напрямна BFR440RFE, нова модель 1 TK0TSM1031
015-4D Напрямна BFR440RFE, нова модель 1 TK0TSM1031
015-4E Напрямна BFR440RFE, нова модель 1 TK0TSM1031
015-4F Напрямна BFR440RFE, нова модель 1 TK0TSM1031
016A BEARING TS-M122 1 TK00TSM122
016B BEARING TS-M122 1 TK00TSM122
016C BEARING TS-M122 1 TK00TSM122
016-1A COLLAR HD. PIN 3A 1 268206-8
016-1B COLLAR HD. PIN 3A 1 268206-8
016-1C COLLAR HD. PIN 3A 1 268206-8
016-1D COLLAR HD. PIN 3A 1 268206-8
016-1E COLLAR HD. PIN 3A 1 268206-8
016-1F COLLAR HD. PIN 3A 1 268206-8
017A SLEEVE 5 1 257687-1
017B SLEEVE 5 1 257687-1
017C SLEEVE 5 1 257687-1
017-1A Втулка 5 1 257685-5
017-1B Втулка 5 1 257685-5
017-1C Втулка 5 1 257685-5
017-1D Втулка 5 1 257685-5
017-1E Втулка 5 1 257685-5
017-1F Втулка 5 1 257685-5
018A LEVER TS-M056 1 TK00TSM056
018B LEVER TS-M056 1 TK00TSM056
018C LEVER TS-M056 1 TK00TSM056
018-1A LEVER COMPLETE 1 158641-7
018-1B LEVER COMPLETE 1 158641-7
018-1C LEVER COMPLETE 1 158641-7
018-1D LEVER COMPLETE 1 158641-7
018-1E LEVER COMPLETE 1 158641-7
018-1F LEVER COMPLETE 1 158641-7
019A BOX COVER COMPLETE TS-M104 1 TK00TSM104
019B BOX COVER COMPLETE TS-M104 1 TK00TSM104
019C BOX COVER COMPLETE TS-M104 1 TK00TSM104
019-1A BOX COVER 1 450514-3
019-1B BOX COVER 1 450514-3
019-1C BOX COVER 1 450514-3
019-2A BOX COVER COMPLETE TS-M104 1 TK00TSM104
019-2B BOX COVER COMPLETE TS-M104 1 TK00TSM104
019-2C BOX COVER COMPLETE TS-M104 1 TK00TSM104
019-2D BOX COVER COMPLETE TS-M104 1 TK00TSM104
019-2E BOX COVER COMPLETE TS-M104 1 TK00TSM104
019-2F BOX COVER COMPLETE TS-M104 1 TK00TSM104
020A FLAT WASHER M4X0.8 TS-M144 1 TK00TSM144
020B FLAT WASHER M4X0.8 TS-M144 1 TK00TSM144
020C FLAT WASHER M4X0.8 TS-M144 1 TK00TSM144
020-1A Пласка шайба 4 1 941052-1
020-1B Пласка шайба 4 1 941052-1
020-1C Пласка шайба 4 1 941052-1
020-1D Пласка шайба 4 1 941052-1
020-1E Пласка шайба 4 1 941052-1
020-1F Пласка шайба 4 1 941052-1
021A PAN HEAD SCREW M4X12 P4012SCB 1 TKP4012SCB
021B PAN HEAD SCREW M4X12 P4012SCB 1 TKP4012SCB
021C PAN HEAD SCREW M4X12 P4012SCB 1 TKP4012SCB
021-1A TAPPING SCREW BT 4X16 1 265871-4
021-1B TAPPING SCREW BT 4X16 1 265871-4
021-1C TAPPING SCREW BT 4X16 1 265871-4
021-1D TAPPING SCREW BT 4X16 1 265871-4
021-1E TAPPING SCREW BT 4X16 1 265871-4
021-1F TAPPING SCREW BT 4X16 1 265871-4
022 COMPRESSION SPRING 21 1 233209-1
023 Самонарізний гвинт 4x20 2 266045-0
024A CASING R 1 TK00TSM101
024B CASING R 1 TK00TSM101
024C CASING R 1 TK00TSM101
024-1A CASING R 1 450511-9
024-1B CASING R 1 450511-9
024-1C CASING R 1 450511-9
024-2A CASING R 1 TK00TSM101
024-2B CASING R 1 TK00TSM101
024-2C CASING R 1 TK00TSM101
024-2D CASING R 1 TK00TSM101
024-2E CASING R 1 TK00TSM101
024-2F CASING R 1 TK00TSM101
025 Самонарізний гвинт 4x12 1 266020-6
026A HEX.NUT M4 HN204SCZ 1 TKHN204SCZ
026B HEX.NUT M4 HN204SCZ 1 TKHN204SCZ
026C HEX.NUT M4 HN204SCZ 1 TKHN204SCZ
026-1A Шестигранна гайка M4 1 931102-0
026-1B Шестигранна гайка M4 1 931102-0
026-1C Шестигранна гайка M4 1 931102-0
026-1D Шестигранна гайка M4 1 931102-0
026-1E Шестигранна гайка M4 1 931102-0
026-1F Шестигранна гайка M4 1 931102-0
027 SHIFTER PIN 1 310091-6
028 SLEEVE 8 1 257686-3
029 Регулювальий Диск 42 1 417056-0
030A Кільце круглого перетину 11 1 213105-9
030B Кільце круглого перетину 11 1 213105-9
030C Кільце круглого перетину 11 1 213105-9
030-1A Кільце круглого перетину 12 1 213107-5
030-1B Кільце круглого перетину 12 1 213107-5
030-1C Кільце круглого перетину 12 1 213107-5
030-1D Кільце круглого перетину 12 1 213107-5
030-1E Кільце круглого перетину 12 1 213107-5
030-1F Кільце круглого перетину 12 1 213107-5
031 Шайба 6 1 267201-5
032 Гвинт з потайною голівкою M4x12 1 912117-6
033A LABEL TS-M147 1 TK00TSM147
033B LABEL TS-M147 1 TK00TSM147
033C LABEL TS-M147 1 TK00TSM147
033-1A INDICATION LABEL 1 816909-4
033-1B INDICATION LABEL 1 816909-4
033-1C INDICATION LABEL 1 816909-4
033-2A LABEL TS-M147 1 TK00TSM147
033-2B LABEL TS-M147 1 TK00TSM147
033-2C LABEL TS-M147 1 TK00TSM147
033-2D LABEL TS-M147 1 TK00TSM147
033-2E LABEL TS-M147 1 TK00TSM147
033-2F LABEL TS-M147 1 TK00TSM147
034A SCREW M4X28 1 265732-8
034B SCREW M4X28 1 265732-8
034C SCREW M4X28 1 265732-8
034-1A THUMB SCREW M4X28 1 265778-4
034-1B THUMB SCREW M4X28 1 265778-4
034-1C THUMB SCREW M4X28 1 265778-4
034-2A THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
034-2B THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
034-2C THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
034-2D THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
034-2E THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
034-2F THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
035A Тримач лівий BFR440RFE 1 TK00TSM061
035A містить позиції 33
035B Тримач лівий BFR440RFE 1 TK00TSM061
035B містить позиції 33
035C Тримач лівий BFR440RFE 1 TK00TSM061
035C містить позиції 33
035-1A CASING L COMPLETE 1 158639-4
035-1A містить позиції 33
035-1B CASING L COMPLETE 1 158639-4
035-1B містить позиції 33
035-1C CASING L COMPLETE 1 158639-4
035-1C містить позиції 33
035-2A Тримач лівий BFR440RFE 1 TK00TSM061
035-2A містить позиції 33
035-2B Тримач лівий BFR440RFE 1 TK00TSM061
035-2B містить позиції 33
035-2C Тримач лівий BFR440RFE 1 TK00TSM061
035-2C містить позиції 33
035-2D Тримач лівий BFR440RFE 1 TK00TSM061
035-2D містить позиції 33
035-2E Тримач лівий BFR440RFE 1 TK00TSM061
035-2E містить позиції 33
035-2F Тримач лівий BFR440RFE 1 TK00TSM061
035-2F містить позиції 33
036A TORSION SPRING TS-M134 1 TK00TSM134
036B TORSION SPRING TS-M134 1 TK00TSM134
036C TORSION SPRING TS-M134 1 TK00TSM134
036-1A TORSION SPRING 3 1 233526-9
036-1B TORSION SPRING 3 1 233526-9
036-1C TORSION SPRING 3 1 233526-9
036-1D TORSION SPRING 3 1 233526-9
036-1E TORSION SPRING 3 1 233526-9
036-1F TORSION SPRING 3 1 233526-9
037A RELEASE LEVER TS-M110 1 TK00TSM110
037B RELEASE LEVER TS-M110 1 TK00TSM110
037C RELEASE LEVER TS-M110 1 TK00TSM110
037-1A RELEASE LEVER 1 345899-9
037-1B RELEASE LEVER 1 345899-9
037-1C RELEASE LEVER 1 345899-9
037-1D RELEASE LEVER 1 345899-9
037-1E RELEASE LEVER 1 345899-9
037-1F RELEASE LEVER 1 345899-9
038 Вузол обмежувача 1 152676-0
038 містить позиції 1,2
039A FEEDER BOX ASS'Y 1 TK0TSM050E
039A містить позиції 3,7,10-21
039B FEEDER BOX ASS'Y 1 TK0TSM050E
039B містить позиції 3,7,10-21
039C FEEDER BOX ASS'Y 1 TK0TSM050E
039C містить позиції 3,7,10-21
039-1A FEEDER BOX ASS'Y TS-M050 1 TK00TSM050
039-1A містить позиції 3,7,10-21
039-1B FEEDER BOX ASS'Y TS-M050 1 TK00TSM050
039-1B містить позиції 3,7,10-21
039-1C FEEDER BOX ASS'Y TS-M050 1 TK00TSM050
039-1C містить позиції 3,7,10-21
039-2A FEEDER BOX ASS'Y TS-M050-1 1 TK0TSM0501
039-2A містить позиції 3,7,10-21
039-2B FEEDER BOX ASS'Y TS-M050-1 1 TK0TSM0501
039-2B містить позиції 3,7,10-21
039-2C FEEDER BOX ASS'Y TS-M050-1 1 TK0TSM0501
039-2C містить позиції 3,7,10-21
039-2D FEEDER BOX ASS'Y TS-M050-1 1 TK0TSM0501
039-2D містить позиції 3,7,10-21
039-2E FEEDER BOX ASS'Y TS-M050-1 1 TK0TSM0501
039-2E містить позиції 3,7,10-21
039-2F FEEDER BOX ASS'Y TS-M050-1 1 TK0TSM0501
039-2F містить позиції 3,7,10-21
040A CASING ASS'Y 1 125325-2
040A містить позиції 1-12,14-32,34-37
040B CASING ASS'Y 1 125325-2
040B містить позиції 1-12,14-32,34-37
040C CASING ASS'Y 1 125325-2
040C містить позиції 1-12,14-32,34-37
040-1A CASING ASS'Y 1 122787-5
040-1A містить позиції 1-12,14-32,34-37
040-1B CASING ASS'Y 1 122787-5
040-1B містить позиції 1-12,14-32,34-37
040-1C CASING ASS'Y 1 122787-5
040-1C містить позиції 1-12,14-32,34-37
040-2A CASING ASS'Y 1 125384-6
040-2A містить позиції 1-12,14-32,34-37
040-2B CASING ASS'Y 1 125384-6
040-2B містить позиції 1-12,14-32,34-37
040-2C CASING ASS'Y 1 125384-6
040-2C містить позиції 1-12,14-32,34-37
040-3A CASING ASS'Y 1 125537-7
040-3A містить позиції 1-12,14-32,34-37
040-3B CASING ASS'Y 1 125537-7
040-3B містить позиції 1-12,14-32,34-37
040-3C CASING ASS'Y 1 125537-7
040-3C містить позиції 1-12,14-32,34-37
040-3D CASING ASS'Y 1 125537-7
040-3D містить позиції 1-12,14-32,34-37
040-3E CASING ASS'Y 1 125537-7
040-3E містить позиції 1-12,14-32,34-37
040-3F CASING ASS'Y 1 125537-7
040-3F містить позиції 1-12,14-32,34-37
041 Напрямна для паса (права + ліва) 1 188040-9
041 містить позиції 82
042 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
043A HOUSING SET 1 188038-6
043A містить позиції 83
043B HOUSING SET 1 188038-6
043B містить позиції 83
043C HOUSING SET 1 188219-2
043C містить позиції 83
043-1A HOUSING SET 1 188235-4
043-1A містить позиції 83
043-1B HOUSING SET 1 188235-4
043-1B містить позиції 83
043-1C HOUSING SET 1 188337-6
043-1C містить позиції 83
043-2A HOUSING SET 1 188335-0
043-2A містить позиції 83
043-2B HOUSING SET 1 188335-0
043-2B містить позиції 83
043-2C HOUSING SET 1 188562-9
043-2C містить позиції 83
043-3A Корпус (правий + лівий), більш нова модель 1 188556-4
043-3A містить позиції 83
043-3B Корпус (правий + лівий), більш нова модель 1 188556-4
043-3B містить позиції 83
043-3C HOUSING SET 1 187477-7
043-3C містить позиції 83
043-4A HOUSING SET 1 187475-1
043-4A містить позиції 83
043-4B HOUSING SET 1 187475-1
043-4B містить позиції 83
043-4D HOUSING SET 1 187475-1
043-4D містить позиції 83
043-4E HOUSING SET 1 187475-1
043-4E містить позиції 83
043-4F HOUSING SET 1 187475-1
043-4F містить позиції 83
044 BFR440 NAME PLATE 1 862609-4
045 Самонарізний гвинт 4x18 9 265995-6
046 Пилозахисна кришка 1 421467-3
047 Підшипник ковзання 14 1 214173-5
048 Кільце круглого перетину 18 1 213262-3
049 Сталева кулька 3.5 1 216001-0
050 SPINDLE 1 223160-3
051 Сталева кулька 4 3 216008-6
052 Втулка 20 BFR440RFE/6842 1 421927-5
053A CLUTCH CAM A 1 223155-6
053B CLUTCH CAM A 1 223155-6
053C CLUTCH CAM A 1 223155-6
053-1A CLUTCH CAM A 1 223164-5
053-1B CLUTCH CAM A 1 223164-5
053-1C CLUTCH CAM A 1 223164-5
053-1D CLUTCH CAM A 1 223164-5
053-1E CLUTCH CAM A 1 223164-5
053-1F CLUTCH CAM A 1 223164-5
054A FLAT WASHER 25 1 267301-1
054B FLAT WASHER 25 1 267301-1
054C FLAT WASHER 25 1 267301-1
054-1A Шайба 25 1 267331-2
054-1B Шайба 25 1 267331-2
054-1C Шайба 25 1 267331-2
054-1D Шайба 25 1 267331-2
054-1E Шайба 25 1 267331-2
054-1F Шайба 25 1 267331-2
055A FLAT WASHER 25 1 267301-1
055B FLAT WASHER 25 1 267301-1
055C FLAT WASHER 25 1 267301-1
055-1A Шайба 25 1 267331-2
055-1B Шайба 25 1 267331-2
055-1C Шайба 25 1 267331-2
055-1D Шайба 25 1 267331-2
055-1E Шайба 25 1 267331-2
055-1F Шайба 25 1 267331-2
056A COMPRESSEION SPRING 25 1 233451-4
056B COMPRESSEION SPRING 25 1 233451-4
056C COMPRESSEION SPRING 25 1 233451-4
056-1A Натискна пружина 25 1 234017-3
056-1B Натискна пружина 25 1 234017-3
056-1C Натискна пружина 25 1 234017-3
056-1D Натискна пружина 25 1 234017-3
056-1E Натискна пружина 25 1 234017-3
056-1F Натискна пружина 25 1 234017-3
057A CLUTCH CAM B 1 223156-4
057B CLUTCH CAM B 1 223156-4
057C CLUTCH CAM B 1 223156-4
057-1A CLUTCH CAM B 1 223165-3
057-1B CLUTCH CAM B 1 223165-3
057-1C CLUTCH CAM B 1 223165-3
057-1D CLUTCH CAM B 1 223165-3
057-1E CLUTCH CAM B 1 223165-3
057-1F CLUTCH CAM B 1 223165-3
058 Сталева кулька 4 3 216008-6
059A GEAR COMPLETE 48 1 154844-1
059B GEAR COMPLETE 48 1 154844-1
059C GEAR COMPLETE 48 1 154844-1
059-1A GEAR COMPLETE 48 1 154980-3
059-1B GEAR COMPLETE 48 1 154980-3
059-1C GEAR COMPLETE 48 1 154980-3
059-1D GEAR COMPLETE 48 1 154980-3
059-1E GEAR COMPLETE 48 1 154980-3
059-1F GEAR COMPLETE 48 1 154980-3
060 Шарикопідшипник 627ZZ 1 210030-5
061 Гумова втулка 10 1 165115-1
062 Підшипник ковзання 5 1 214017-9
063 U-подібна шайба 5 1 253811-4
064 Зубчасте колесо 18-44 BFR440RFE 1 154937-4
065 Підшипник ковзання 5 1 214017-9
066 Кільце круглого перетину 10 1 213055-8
067 Важіль перемикача 1 419304-3
068A Перемикач BFR440RFE 1 650575-5
068B Перемикач BFR440RFE 1 650575-5
068C Перемикач BFR440RFE 1 650575-5
068-1A SWITCH TG513SBA-2 1 650670-1
068-1B SWITCH TG513SBA-2 1 650670-1
068-1C SWITCH TG513SBA-2 1 650670-1
068-1D SWITCH TG513SBA-2 1 650670-1
068-1E SWITCH TG513SBA-2 1 650670-1
068-1F SWITCH TG513SBA-2 1 650670-1
069A TERMINAL 1 643811-6
069B TERMINAL 1 643811-6
069C TERMINAL 1 643811-6
069-1A TERMINAL 1 643828-9
069-1B TERMINAL 1 643828-9
069-1C TERMINAL 1 643828-9
069-2A TERMINAL 1 643850-6
069-2B TERMINAL 1 643850-6
069-2C TERMINAL 1 643850-6
069-2D TERMINAL 1 643850-6
069-2E TERMINAL 1 643850-6
069-2F TERMINAL 1 643850-6
071 Радіальний підшипник 1 638426-2
074 Якір 1 619180-7
076A CARBON BRUSH CB-436 1 194159-4
076B CARBON BRUSH CB-436 1 194159-4
076C CARBON BRUSH CB-436 1 194159-4
076-1A Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
076-1B Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
076-1C Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
076-2A Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
076-2B Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
076-2C Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
076-2D Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
076-2E Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
076-2F Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
077 Тримач вугільних щіток 1 638433-5
↑* TORSION SPRING R 1 231696-8
077 TORSION SPRING L 1 231697-6
078 Гумовий штифт 4 2 263032-0
079 Передня кришка 1 419307-7
080 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
081A SCREW M4X28 1 265732-8
081B SCREW M4X28 1 265732-8
081C SCREW M4X28 1 265732-8
081-1A THUMB SCREW M4X28 1 265778-4
081-1B THUMB SCREW M4X28 1 265778-4
081-1C THUMB SCREW M4X28 1 265778-4
081-2A THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
081-2B THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
081-2C THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
081-2D THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
081-2E THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
081-2F THUMB SCREW M4X28 1 265779-2
082 Напрямна для паса (права + ліва) 1 188040-9
082 містить позиції 41
083A HOUSING SET 1 188038-6
083A містить позиції 43
083B HOUSING SET 1 188038-6
083B містить позиції 43
083C HOUSING SET 1 188219-2
083C містить позиції 43
083-1A HOUSING SET 1 188235-4
083-1A містить позиції 43
083-1B HOUSING SET 1 188235-4
083-1B містить позиції 43
083-1C HOUSING SET 1 188337-6
083-1C містить позиції 43
083-2A HOUSING SET 1 188335-0
083-2A містить позиції 43
083-2B HOUSING SET 1 188335-0
083-2B містить позиції 43
083-2C HOUSING SET 1 188562-9
083-2C містить позиції 43
083-3A Корпус (правий + лівий), більш нова модель 1 188556-4
083-3A містить позиції 43
083-3B Корпус (правий + лівий), більш нова модель 1 188556-4
083-3B містить позиції 43
083-3C HOUSING SET 1 187477-7
083-3C містить позиції 43
083-4A HOUSING SET 1 187475-1
083-4A містить позиції 43
083-4B HOUSING SET 1 187475-1
083-4B містить позиції 43
083-4D HOUSING SET 1 187475-1
083-4D містить позиції 43
083-4E HOUSING SET 1 187475-1
083-4E містить позиції 43
083-4F HOUSING SET 1 187475-1
083-4F містить позиції 43
084 Шайба 26 1 267332-0
A01 HOOK 1 281217-6
A02A DC18SC CHARGER 1 ***DC18SC
A02B DC18RA FAST CHARGER 1 ***DC18RA
A02C DC18RA FAST CHARGER 1 ***DC18RA
A02-1B DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A02-1C DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A02-1D DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A03A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03B Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03C Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-1A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-1B Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-1C Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-2A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-2B Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-2C Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-3A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-3B Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-3C Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-4A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-4B Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-4C Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-5A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-5B Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-5C Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-6A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-6B Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-6C Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-7A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-7B Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-7C Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-7D Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-8A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-8B Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-8C Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-8D Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A03-9A BATTERY BL1430B SET 2 197616-1
A03-9B BATTERY BL1430B SET 2 197616-1
A03-9C BATTERY BL1430B SET 2 197616-1
A03-9D BATTERY BL1430B SET 2 197616-1
A04A BFR440SFE MODEL NO. LABEL 1 803824-1
A04B BFR440RFE MODEL NO. LABEL 1 804823-6
A04C BFR440RFEW MODEL NO. LABEL 1 805119-8
A04D CONNECTOR P.CASE(TYPE3) COMP. 1 142077-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A04E CONNECTOR P.CASE(TYPE3) COMP. 1 142077-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A04-1D CONNECTOR P.CASE(TYPE3) COMP. 1 142077-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A04-1E CONNECTOR P.CASE(TYPE3) COMP. 1 142077-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A05A Пластмасовий кейс для транпортування BFS450/BFR440/BJS130 1 824756-9
↑* Замок для валізки 2 417059-4
A05B Пластмасовий кейс для транпортування BFS450/BFR440/BJS130 1 824756-9
↑* Замок для валізки 2 417059-4
A05C Пластмасовий кейс для транпортування BFS450/BFR440/BJS130 1 824756-9
↑* Замок для валізки 2 417059-4
A05D INNER TRAY 1 837631-0
A05E INNER TRAY 1 837631-0
A05-1B PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 1 140392-6
↑* Замок для валізки 2 417059-4
A05-1C PLASTIC CARRYING CASE COMPLETE 1 140392-6
↑* Замок для валізки 2 417059-4
A06A + BIT 2-117 3 784242-1
A06B + BIT 2-117 3 784242-1
A06C + BIT 2-117 3 784242-1
A06-1A + BIT 2-117 3 784248-9
A06-1B + BIT 2-117 3 784248-9
A06-1C + BIT 2-117 3 784248-9
A06-1D + BIT 2-117 3 784248-9
A06-1E + BIT 2-117 3 784248-9
A06-1F + BIT 2-117 3 784248-9
A07A Кришка акумулятора 1 450128-8
A07B Кришка акумулятора 1 450128-8
A07C Кришка акумулятора 1 450128-8
A07D Кришка акумулятора 2 450128-8
A08D BFR440RFJ INDICATION LABEL 1 800Y84-6
A08E BFR440ZJ INDICATION LABEL 1 800Y86-2
A09D BFR440RFJ PLASTIC CASE LABEL 2 800Y85-4
A09E BFR440ZJ PLASTIC CASE LABEL 2 800Y87-0
E01 CONTROLLER 1 620122-6
E02 Філтер 2 688172-7
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF