Схема запасных частей (деталировка) для Makita BDA351

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Самонарізний гвинт 4x45 4 266069-6
002 Корпус редуктора 1 317634-5
003 Шестірня 9 1 227538-2
004 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
005 Запобіжне кільце 1 324930-4
006 Кулачок фіксатора 8444D 1 331647-2
007 Зубчасте колесо 29 1 227221-1
008 RING SPRING 6 1 231956-8
009 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
010 Кришка корпусу редуктора 1 450607-6
012A Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
012-1A Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
012-1B Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
012-1C Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
013 Штифт 3,5 2 268100-4
014-1A Вузол тримача вугільної щітки BDA340/341 1 539189-2
014-1A містить позиції 12
014-2A Щіткотримач новий BDA351 1 539202-6
014-2A містить позиції 12
014-2B Щіткотримач новий BDA351 1 539202-6
014-2B містить позиції 12
014-2C Щіткотримач новий BDA351 1 539202-6
014-2C містить позиції 12
015 Якір у зборі 1 619234-0
016 Статор 1 638613-3
017A Крпус 1 188532-8
017A містить позиції 35
017-1A HOUSING SET 1 187130-5
017-1A містить позиції 35
017-1B HOUSING SET 1 187130-5
017-1B містить позиції 35
017-1C HOUSING SET 1 187130-5
017-1C містить позиції 35
018 Самонарізний гвинт PT 3x16 5 266130-9
019 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
020 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
021 Шестірня 26 1 227537-4
022 Шарикопідшипник 6001DDW 1 211131-2
023 Корпус підшипника 1 317633-7
024 SPINDLE 1 324329-3
025 Запобіжне кільцепідшипника 36-43 1 285842-5
026 Швидкозатискний патрон 1,5-10 мм 1 766005-7
027 Шпонка 4 1 254201-4
028 Електричний спаєнний ланцюг 1 631814-2
029 Тепловідвід 1 689098-6
030 Гвинт M3x8 1 911006-2
031A Перемикач C3HZ-1A-TPLM 1 650606-0
031-1A SWITCH UNIT 1 638880-0
031-1B SWITCH UNIT 1 638880-0
031-1C SWITCH UNIT 1 638880-0
031-2 Вимикач новий BDA351 1 632B90-3
032 Важіль перемикача 1 450610-7
033 Шарнір 1 450609-2
034 Важіль перемикача 1 450608-4
035A Крпус 1 188532-8
035A містить позиції 17
035-1A HOUSING SET 1 187130-5
035-1A містить позиції 17
035-1B HOUSING SET 1 187130-5
035-1B містить позиції 17
035-1C HOUSING SET 1 187130-5
035-1C містить позиції 17
036 BDA351 NAME PLATE 1 865498-6
037A TERMINAL 1 643812-4
037-1A TERMINAL 1 643859-8
037-1B TERMINAL 1 643859-8
037-1C TERMINAL 1 643859-8
037-2 Конектор BHR242, DHR242 1 644808-8
038 Ущільнювач 1 418036-9
A01 Бічна ручка для MT952/MT953/9554NB 1 153489-2
A02-1B DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A03-2B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A03-3B Магазин акумуляторів ВL1830, 18 В 2 194204-5
A03-4B BATTERY BL1830B SET 2 197600-6
A04B Кришка акумулятора 1 450128-8
A05B Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A05C Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A05-1B Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A05-1C Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A06B INNER TRAY 1 837629-7
A06C INNER TRAY 1 837629-7
A06-1B Вкладка Makpac тип 2 - BDA340 1 838040-6
A06-1C Вкладка Makpac тип 2 - BDA340 1 838040-6
A07B BDA351RFJ INDICATION LABEL 1 800V38-5
A07C BDA351ZJ INDICATION LABEL 1 800V40-8
A08B BDA351RFJ PLASTIC CASE LABEL 2 800V39-3
A08C BDA351ZJ PLASTIC CASE LABEL 2 800V41-6
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF