Схема запасных частей (деталировка) для Makita BDA340

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Самонарізний гвинт 4x45 4 266069-6
002 Корпус редуктора 1 317635-3
003 Зубчасте колесо 9 1 227436-0
004 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
007 Зубчасте колесо 29 1 227230-0
009 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
010 Кришка корпусу редуктора 1 450607-6
012A Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
012-1A Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
012-1B Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
012-1C Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
012-1D Вугільні щітки СВ-440, нова модель 1 194427-5
014A BRUSH HOLDER COMPLETE 1 638615-9
014-1A Вузол тримача вугільної щітки BDA340/341 1 539189-2
014-1A містить позиції 12
014-1B Вузол тримача вугільної щітки BDA340/341 1 539189-2
014-1B містить позиції 12
014-2A Щіткотримач новий BDA351 1 539202-6
014-2A містить позиції 12
014-2B Щіткотримач новий BDA351 1 539202-6
014-2B містить позиції 12
014-2C Щіткотримач новий BDA351 1 539202-6
014-2C містить позиції 12
014-2D Щіткотримач новий BDA351 1 539202-6
014-2D містить позиції 12
015 Якір 1 619232-4
016 Статор 1 638613-3
017A Корпус у зборі r+l 6261DWE 1 188534-4
017A містить позиції 35
017B Корпус у зборі r+l 6261DWE 1 188534-4
017B містить позиції 35
017-1A HOUSING SET 1 187129-0
017-1A містить позиції 35
017-1B HOUSING SET 1 187129-0
017-1B містить позиції 35
017-1C HOUSING SET 1 187129-0
017-1C містить позиції 35
017-1D HOUSING SET 1 187129-0
017-1D містить позиції 35
018 Самонарізний гвинт PT 3x16 5 266130-9
019 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
020 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
021 Шестірня 26 1 227536-6
022 Шарикопідшипник 6806DDW 1 211423-9
025 Запобіжне кільцепідшипника 36-43 1 285842-5
026 Ключовий затискний патрон 1,5-10 мм 1 763174-5
027 Шпонка 4 1 254201-4
028 Електричний спаєнний ланцюг 1 631814-2
029 Тепловідвід 1 689098-6
030 Гвинт M3x8 1 911006-2
031A Перемикач C3HZ-1A-TPLM 1 650606-0
031B Перемикач C3HZ-1A-TPLM 1 650606-0
031-1A SWITCH UNIT 1 638880-0
031-1B SWITCH UNIT 1 638880-0
031-1C SWITCH UNIT 1 638880-0
031-1D SWITCH UNIT 1 638880-0
031-2 Вимикач новий BDA351 1 632B90-3
032 Важіль перемикача 1 450610-7
033 Шарнір 1 450609-2
034 Важіль перемикача 1 450608-4
035A Корпус у зборі r+l 6261DWE 1 188534-4
035A містить позиції 17
035B Корпус у зборі r+l 6261DWE 1 188534-4
035B містить позиції 17
035-1A HOUSING SET 1 187129-0
035-1A містить позиції 17
035-1B HOUSING SET 1 187129-0
035-1B містить позиції 17
035-1C HOUSING SET 1 187129-0
035-1C містить позиції 17
035-1D HOUSING SET 1 187129-0
035-1D містить позиції 17
036 BDA340 NAME PLATE 1 865491-0
037A TERMINAL 1 643811-6
037B TERMINAL 1 643811-6
037-1A TERMINAL 1 643867-9
037-1B TERMINAL 1 643867-9
037-1C TERMINAL 1 643867-9
037-1D TERMINAL 1 643867-9
038 Ущільнювач 1 418036-9
A01 Бічна ручка для MT952/MT953/9554NB 1 153489-2
A02 Гвинт M4X12 1 251314-2
A03 KEY HOLDER 1 450688-0
A04 Торцевий ключ S10 1 763415-9
A05A DC18RA FAST CHARGER 1 ***DC18RA
A05-1A DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A05-1C DC18RC FAST CHARGER 1 ***DC18RC
A06A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A06-1A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A06-2A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A06-3A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A06-3C Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A06-4A Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A06-4C Магазин акумуляторів ВL1430, 14,4 В 2 194065-3
A06-5A BATTERY BL1430B SET 2 197616-1
A06-5C BATTERY BL1430B SET 2 197616-1
A07A Кришка акумулятора 1 450128-8
A07C Кришка акумулятора 1 450128-8
A08A Пластмасовий кейс для транпортування BDA340/BDA341/BDA351 1 824851-5
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A08A Ручка до валізи, нова конструкція 1 419360-3
A08C Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A08D Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A08-1A PLASTIC CARRYING CASE 1 141358-9
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A08-1A Ручка до валізи, нова конструкція 1 419360-3
A08-1C Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A08-1D Кейс Makpac 2 395х295х157 мм 1 821550-0
↑* Пластикова кліпса для кейсу Makpac 4 453974-8
A09C INNER TRAY 1 837629-7
A09D INNER TRAY 1 837629-7
A09-1C Вкладка Makpac тип 2 - BDA340 1 838040-6
A09-1D Вкладка Makpac тип 2 - BDA340 1 838040-6
A10C BDA340RFJ INDICATION LABEL 1 800V26-2
A10D BDA340ZJ INDICATION LABEL 1 800V28-8
A11C BDA340RFJ PLASTIC CASE LABEL 2 800V27-0
A11D BDA340ZJ PLASTIC CASE LABEL 2 800V29-6
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF