Схема запасных частей (деталировка) для Компрессор Makita AC 310 H

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x90 4 HY00000213
002 Пружинна шайба 6 4 HY00000214
003 Шайба 6 4 HY00000215
004 Голівка циліндра 1 HY00000216
005 Ущільнюівач головки 1 HY00000217
006 Пластина клапану 1 HY00000218
007 Випускний клапан 1 HY00000219
008 Голка впускного клапана 1 HY00000220
009 Ущільнювач циліндра L 1 HY00000221
010 Циліндр L 50H 1 HY00000223
011 Коліно 8R1/4 1 HY00000224
012 Розпірне кільце 8 1 HY00000225
013 Рим-гайка 1 HY00000226
014 Коліно 10-R3/8 1 HY00000227
015 Кільце 10 1 HY00000228
016 Рим-гайка 1 HY00000229
017 Шатун нова модель 1 HY00000230
018 Листове кільце 1 HY00000231
019 Пружина стиснення 1 HY00000232
020 Гільза поршня L 1 HY00000233
021 HEX NUT M18 1 HY00000234
022 Пружинна шайба (конічна) 18 1 HY00000235
023 BALANCER (50HZ) 1 HY00000237
024 Розпірне кільце 1 HY00000238
025 CRANK SPACER L 1 HY00000239
026 Дистанційна деталь H 1 HY00000240
027 Гвинт М5х16 3 HY00000241
028 Шайба з буртиком 3 HY00000242
029 Самонарізний гвинт 4X18 3 HY00000243
030 FILTER COVER 1 HY00000244
031 Елемент фільтра 1 HY00000245
032 CRANK CASE COVER 1 HY00000246
033 Кільце круглого перетину 27х3 1 HY00000247
034 Шатун нова модель 1 HY00000248
035 Листове кільце H 1 HY00000249
036 Пружина стиснення 1 HY00000250
037 Гільза поршня H 1 HY00000251
038 Трубка 8 1 HY00000252
039 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X70 4 HY00000253
040 Шайба 8 4 HY00000254
041 Пружинна шайба 8 4 HY00000255
042 Головка циліндра H 1 HY00000256
043 Ущільнюівач головки 1 HY00000257
044 Пластина клапану + комплект 1 HY00000258
045 Ущільнювач циліндра H 1 HY00000259
046 Циліндр H 50H 1 HY00000261
047 STAFFING L 1 HY00000262
048 STAFFING H 1 HY00000263
049 HEX NUT M8 1 HY00000264
050 Конденсатор AC310H 1 HY00000266
051 HEX SOCKET HEAD BOLT M6X40 4 HY00000267
052 FLAT WASHER 6 4 HY00000268
053 SLEEVE 6 4 HY00000269
054 CUSHION 4 HY00000270
055 Корпус кривошипу 1 HY00000271
056 Шарикопідшипник 1 HY00000272
057 Тримач підшипника 1 HY00000273
058 Гвинт з потайною головкою M5X20 3 HY00000274
059 Статор 1 HY00000276
060 KEY 6 1 HY00000277
061 Якір 9300 1 HY00000278
062 Шарикопідшипник 6303LLB 1 HY00000279
063 Кільце круглого перетину 49 AF505 1 HY00000280
064 REAR BRACKET 1 HY00000281
065 Шайба з буртиком 4 HY00000242
066 Пружинна шайба 5 4 HY00000282
067 Гвинт з шестигранною голівкою M5X146 4 HY00000283
068 FAN 195 1 HY00000284
069 Пружне Запобіжне кільце14 1 HY00000285
070 Захисний кожух двигуна В 1 HY00000286
071 BUSHING 1 HY00000287
072 Тримач автоматичного вимикача 1 HY00000289
073 MOTOR COVER C 1 HY00000290
074 POWER SUPPLY CORD 1 HY00000292
075 CORD 1 HY00000295
076 CORD CRAMP 2 HY00000297
077 Перемикач 1 HY00000299
078 Рим-гайка 6 1 HY00000300
079 Трубка 6 1 HY00000301
080 Циліндровий ніпель R1/4-25 1 HY00000302
081 Контрольний клапан 1 HY00000303
082 Розпірне кільце 6 1 HY00000304
083 Рим-гайка 6 1 HY00000305
084 Кільце 10 1 HY00000228
085 Рим-гайка 1 HY00000229
086 Трубка 10 1 HY00000306
087 Штепсельна вилка 1/2 2 HY00000307
088 Гумовий ущільнювач 2 HY00000308
089 TANK COMPLETE 1 HY00000310
090 INDICATION LABEL 1 HY00000311
091 Випускна муфта 1 HY00000312
092 Гвинт M5X10 7 HY00000313
093 Пружинна шайба 5 7 HY00000282
094 Шайба з буртиком 7 HY00000242
095 SIDE PANEL COVER 1 HY00000314
096 SIDE PANEL 1 HY00000315
097 Шліфувальна рама 1 HY00000316
098 FOOT 4 HY00000317
099 SLEEVE 6 4 HY00000318
100 FLAT WASHER 6 4 HY00000319
101 HEX SOCKET HEAD BOLT M6X12 4 HY00000320
102 Шайба 6 4 HY00000215
103 HEX NUT M6 8 HY00000321
104 Пружинна шайба 6 4 HY00000214
105 HEX NUT M5 2 HY00000322
106 Трубка 8 1 HY00000323
107 Фронтальна плита AC310H 1 HY00000325
108 Гвинт М5х16 3 HY00000241
109 Пружинна шайба 5 3 HY00000282
110 Шайба з буртиком 3 HY00000242
111 FRONT PANEL 1 HY00000327
112 GAUGE COVER 3 HY00000328
113 INDICATION LABEL 1 HY00000329
114 Запобіжний клапан 1 HY00000331
115 Колектор 1 HY00000333
116 Циліндровий ніпель R1/4-30 1 HY00000336
117 Швидкоз'єднувальна муфта 2 HY00000338
118 Гвинтова конічна заглушка 1/4 1 HY00000340
119 Регулятор 1 HY00000341
120 Індикаторна наклейка KP312S 1 HY00000342
121 З’єднання манометру 1 HY00000343
122 Манометр L 1 HY00000344
123 Колектор 1 HY00000346
124 Манометр H 1 HY00000347
125 Регулятор 1 HY00000348
126 Індикаторна наклейка KP312S 1 HY00000349
127 Колектор 1 HY00000350
128 Гвинт швидкоз'єднувальної муфти 2 HY00000351
129 Гумова втулка 2 HY00000352
130 Запобіжний клапан 1 HY00000354
131 INDICATION LABEL 1 HY00000355
132 Захисний кожух двигуна 1 HY00000357
133 CAUTION LABEL 1 HY00000360
134 Самонарізний гвинт 4X18 4 HY00000243
135 CHECK VALVE 1 HY00000361
136 Перепускний клапан 1 HY00000362
137 O-RING 17 1 HY00000363
139 Пружинна шайба 5 3 HY00000282
140 Розпірне кільце 1 HY00000238
141 Пружинна шайба 6 4 HY00000214
142 Коліно 8R1/4 1 HY00000224
143 Розпірне кільце 8 1 HY00000225
144 Рим-гайка 1 HY00000226
145 Розпірне кільце 1 HY00000238
146 Самонарізний гвинт 4X18 5 HY00000243
147 HEX SOCKET HEAD BOLT M6X40 4 HY00000267
148 Коліно 8R1/4 1 HY00000224
149 Розпірне кільце 8 1 HY00000225
150 Рим-гайка 1 HY00000226
151 Розпірне кільце 8 1 HY00000225
152 Рим-гайка 1 HY00000226
153 Гвинтова конічна заглушка 1/4 1 HY00000340
154 Циліндровий ніпель R1/4-30 1 HY00000336
155 Циліндровий ніпель R1/4-30 1 HY00000336
156 Гвинтова конічна заглушка 1/4 1 HY00000340
157 Циліндровий ніпель R1/4-30 1 HY00000336
158 Гвинтова конічна заглушка 1/4 1 HY00000340
159 Циліндровий ніпель R1/4-30 1 HY00000336
160 З’єднання манометру 1 HY00000343
161 Манометр H 1 HY00000347
162 Циліндровий ніпель R1/4-30 1 HY00000336
163 Гвинтова конічна заглушка 1/4 1 HY00000340
164 Гвинт M5X10 4 HY00000313
165 Пружинна шайба 5 4 HY00000282
166 Шайба з буртиком 4 HY00000242
167 Коліно 8R1/4 1 HY00000224
168 Випускний клапан 1 HY00000219
169 Голка впускного клапана 1 HY00000220
171 CARTON 1 HY00000365
172 CASTER ASSEMBLY 1 HY00000366
↑* CASTER 2 HY00000369