Схема запасных частей (деталировка) для Ленточная шлифмашина Makita 9403

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
002 Кожух ручки 1 416496-9
003H1 Кабель живлення 1,0-2-5,0 1 665883-1
004A1 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
005-1 SWITCH TGL115CDT-2 1 650230-9
006 Корпус двигуна 1 150981-9
↑* Тримач щітки 5-11 2 643708-9
007 Самонарізний гвинт CT 4x16 1 266034-5
008 Захисний кожух для ременя 1 416495-1
009 Ведучий ролик 10-24.1 1 222147-2
010 Ковпачок тримача щітки 2 643750-0
011 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 1 191963-2
012 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
013 Самонарізний гвинт 5x45 2 266056-5
014-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
015 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
016 Насадка пилососа 1 416497-7
017 Кільце круглого перетину 28 1 213415-4
018 Самонарізний гвинт 4x45 2 266069-6
019 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
020 Етикетка MAKITA 1 819064-1
021 Самонарізний гвинт CT 4X 1 266203-8
022 Кришка колектора для пилу 1 317018-7
023 Сепаратор 1 416494-3
024 Гвинт M5x12 1 911213-7
025 Вентилятор 80 1 241662-7
026 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
027 Напівкорпус повітряного фільтра 1 317021-8
028 Шарикопідшипник 6000DDW 1 211088-7
029 Вентилятор 84 1 240013-1
030B_ Якір у зборі 220-240V 1 516783-7
030B_ містить позиції 28,29,32,33
031 Обтічник 1 416498-5
032 Ізоляційна прокладка 1 681649-1
033 Шарикопідшипник 6000DDW 1 211088-7
034-1 Затисна шайба 18 нова модель 1 267715-4
035B_ Статор у зборі 220-240V 1 596193-4
↑* Кругла клема 2 654020-2
035B_ З'єднувач P-2 2 654502-4
036 Ремінь 1 225081-5
037 Шестигранна гайка M10 1 931503-2
038 Ведучий ролик 11-55.6 1 222148-0
039 Самонарізний гвинт CT 4x16 3 266034-5
040 Кришка редуктора 1 317020-0
041-1 Зубчасте колесо 43 нова модель 1 153291-3
042 Рама 1 150979-6
043 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
044 Захист кромок 1 150846-5
045 Шарикопідшипник 6001DDW 1 211131-2
046 Ведучий ролик 1 162199-0
047 Шестигранна гайка M12-19 1 252087-0
048 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
049 Захисний ковпак 1 344622-9
050 Опора ролика 1 163398-7
051 Пружина стиснення 12 1 233235-0
052 Поворотна пружина 4 1 231819-8
053 Опорний штифт 1 321980-0
054 Вал натяжного ролика 1 323829-0
055 Захисний ковпачок 12 1 253922-5
056 Вузол натяжного ролику 1 150978-8
↑* Підшипник ковзання 12 2 214116-7
056 SPONGE SHEET 42-47 1 421044-1
057 Захисний ковпачок 12 1 253922-5
058 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
059 Гвинт M4x12 3 911118-1
060 Шайба натягу 1 344623-7
061A_ Коркова пластина 1 421093-8
062 Передня ручка 1 416499-3
063 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
064-1 Зубчасте колесо 12 нова модель 1 226551-7
065 Шарикопідшипник 6200LLB 1 211066-7
066 Гвинт M5x12 1 911213-7
067 Фірмова табличка з основними характеристиками 940 1 859611-6
068 Пружина стиснення 16 1 231225-7
069 Шайба 16 1 253707-9
070 Установочий гвинт M6x25 1 251815-0
A01 ABRASIVE BELT 100X610 WA80 1 794135-4
A02 Пилозбірник для 9403 1 122562-9
E01 Контактна колодка 1 654575-7
E02-1 Конденсатор протиперешкодного фільтра, нова модель 1 645142-9
E03 Затискна шайба 2 652257-5
E09 Графітова пластина 1 421648-9
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF