Схема запасных частей (деталировка) для Makita 9079S

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок 1 416972-3
002 Ковпачок штифта 1 416971-5
003 Пружина стиснення 12 1 233031-6
004 Картер редуктора 1 151772-1
↑* FELT RING 18 1 262084-8
005 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922261-1
006 Бічна ручка для 9077SL 1 151776-3
007 Кільце круглого перетину 7 1 213011-8
008 Штифт 11 1 256455-9
009 Втулка 10 1 331566-2
010 Пружинна шайба 9 1 231995-8
011 Шайба 10 1 253878-2
012 Пласке конічне зубчасте колесо 53 1 226790-9
013 Фіксуюча пружина 17 1 231994-0
014 Фіксуюча пружина 25 1 231993-2
015 Фіксуюче кільце 1 323944-0
016 Кільце круглого перетину 80 1 213757-6
017 Сепаратор підшипника 50 1 285836-0
018 Шарикопідшипник 2012DDW 1 211326-7
018-1 Шарикопідшипник 2012DDW 1 211326-7
019 Шайба 20 1 267041-1
020 Підшипниковий щит 1 151774-7
↑* OIL SEAL 25 1 213360-3
021 Шпиндель 1 151777-1
↑* LABYRINTH RING 1 344611-4
022 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922221-3
023 Захисний кожух шліфувального кругу 1 163411-1
024 Гвинт M8X25 1 265050-4
024-1 Гвинт М8х25 1 265198-2
025A_ Внутрішній фланець 47 1 122444-5
026 Гайка з фланцем для шліфувальних машин ?180/230 мм 1 224543-0
027 Шестигранна гайка M8 1 931403-6
028 Шестірня 11 1 226789-4
029 Шарикопідшипник 6301DDW 1 211132-0
030 Шайба 12 1 267113-2
031 Гумове кільце 38 1 262085-6
032 Сепаратор підшипника 47 1 285835-2
033 Гвинт з потайною голівкою M5x16 2 912222-9
034 Якір у зборі 220-240V 1 516798-4
↑* FAN 80 1 240025-4
034 містить позиції 35-37
035 Ізоляційна прокладка 1 681630-2
036 FLAT WASHER 10 1 253001-9
037 Шарикопідшипник 6200DDW 1 211087-9
038 Обтічник 1 416131-9
039 Самонарізний гвинт 5x65 2 266029-8
040A_ Статор у зборі 230-240V 1 526089-5
↑* Кругла клема 2 654197-3
040A_ З'єднувач P-2 2 654502-4
041 MOTOR HOUSING SET 1 183147-6
↑* Тримач щітки 2 643712-8
041 містить позиції 42
042 Етикетка MAKITA 2 819064-1
043 NAME PLATE 9079S 1 851719-2
044 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
045 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) з самовідключенням 1 191957-7
048 HANDLE SET 1 183117-5
↑* SPONGE SHEET 1 421701-1
048 містить позиції 55
049 SOFT START CIRCUIT 1 631363-9
050 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
051 SWITCH 1362.0102 1 651147-9
051-1 SWITCH 1362.0112 1 651178-8
052 Пружина стиснення 7 1 231402-1
053 Блокувальна кнопка 1 416998-5
054 Хомут 1 687010-0
055 HANDLE SET 1 183117-5
↑* SPONGE SHEET 1 421701-1
055 містить позиції 48
056 Гвинт M4x25 4 911148-2
057 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
058 Фіксуюча панель для кабеля нова модель 1 687053-2
059 Кабель 1.5-2-4.0 1 695123-3
060 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
061 Гвинт M5x16 3 911221-8
A01 Ключ для контргайки 35 мм 1 782407-9
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF