Схема запасных частей (деталировка) для Болгарка Makita 9069

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт M5X 1 265976-0
002 Пружина стиснення 12 1 233089-5
002-1 Пружина стиснення 12 нова модель 1 233292-8
003 Ковпачок штифта 1 416449-8
004 TAPPING SCREW 5X35 4 266012-5
005 Запобіжне кільце S-9 1 961005-4
006 SPIRAL BEVEL GEAR 12 1 226772-1
006-1 Шестірня 12 1 227500-7
007 Шарикопідшипник 6301DDW 1 211132-0
008 Сепаратор підшипника 57 1 285688-9
009 Вентилятор 80 1 240011-5
010 Якір у зборі 220-240V 1 516773-0
010 містить позиції 9,11,12
010-1 Якір у зборі 220-240V 1 516773-0
010-1 містить позиції 9,11,12
011 Ізоляційна прокладка 1 681630-2
012 Шарикопідшипник 6200DDW 1 211087-9
013 Обтічник 1 416472-3
014 Статор у зборі 230-240V 1 526074-8
↑* RECEPTACLE 2 654098-5
↑* Штекер для прапорця 2 654208-4
014-1 Статор у зборі 230-240V 1 526074-8
↑* Штекер для прапорця 2 654208-4
015 TAPPING SCREW 4X25 4 265999-8
016 Корпус перемикача 1 183029-2
016 містить позиції 29
017 Самонарізний гвинт 5x60 2 266044-2
018 Етикетка MAKITA 1 819001-5
019 Корпус передачі 1 150969-9
↑* Тримач щітки 2 643707-1
020 Етикетка MAKITA 1 819001-5
021 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
022 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) з самовідключенням 1 191957-7
023 Фірмова табличка з основними характеристиками 906 1 859833-8
024 SWITCH 1267.5102 1 651146-1
024-1 SWITCH TG08-1300-011 1 650100-2
025 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
026 Фіксуюча панель для кабеля 1 687063-9
026-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
026-2 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
027 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
028 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
029 Корпус перемикача 1 183029-2
029 містить позиції 16
030 Гайка з фланцем для шліфувальних машин ?180/230 мм 1 224543-0
031A INNER FLANGE 42 1 224298-7
031B Внутрішній фланець 47 1 122444-5
031-1A Внутрішній фланець для шліфувальних машин ?115-230 мм 1 224415-9
031-2A INNER FLANGE 14-45 1 224490-5
032 Захисний кожух для шліфувального колеса 1 165216-5
033 Гвинт M8X25 1 265050-4
033-1 Гвинт М8х25 1 265198-2
034 TAPPING SCREW CT5X16 4 266027-2
034-1 Гвинт M5X18 4 911226-8
034-2 Гвинт M5x18 нова модель 4 911230-7
034-3 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x16 4 266086-6
035 Шпиндель 1 152606-1
↑* LABYRINTH RING 1 344611-4
036 Щит підшипника 1 317007-2
036-1 Щит підшипника 1 317007-2
037 Шарикопідшипник 6203DDW 1 211278-2
038 Запобіжне кільце R-40 1 962157-4
039 SPIRAL BEVEL GEAR 50 1 226771-3
039-1 Плоске конічне зубчасте колесо 50 1 227499-6
040 Гвинт M5X 1 265976-0
041 Ручка для КШМ 180-230 мм, M14 1 152539-0
042 GEAR HOUSING COMPLETE 1 150968-1
042-1 GEAR HOUSING COMPLETE 1 151631-9
↑* NEEDLE BEARING 1012 1 212074-1
043 Штифт 8 1 256452-5
043-1 Штифт 8 1 256452-5
044 Ущільнювач 1 442124-0
A01 Ключ для контргайки 35 мм 1 782407-9
E01 NOISE SUPPRESSOR 1 645214-0
E01-1 Шумоглушник 1 645088-9
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF