Схема запасных частей (деталировка) для Ленточная шлифмашина Makita 9032

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Щит підшипника 1 317523-4
002 TAPPING SCREW 4X25 3 265999-8
003 Кришка ролика 1 153308-2
004 Кільце 8 1 257249-5
005 U-подібна шайба 5 1 253807-5
006 Гвинт з шестигранною голівкою M5x13 1 265494-8
007 Важіль 40 1 272229-0
008 Запобіжне кільце E-8 1 961014-3
009 Гвинт M4x20 1 265090-2
010 Пласка шайба 4 1 941052-1
011 THUMB SCREW M5X13 1 265751-4
012 U-подібна шайба 5 1 253807-5
013 CAP 1 421198-4
014 Ведучий ролик 1 317522-6
015 Гвинт з буртиком M5x12 1 265092-8
016 SAFETY COVER 1 345196-3
017 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
018 Кулачковий важіль 1 345197-1
019 Гвинт M4x11 1 265028-7
020 Пружина стиснення 10 1 233333-0
021 Тримач 1 317525-0
022 Гвинт M3x4 1 265040-7
023 Вузол Башмаку 9 1 153314-7
024 Кронштейн 9 1 153310-5
↑* BALL BEARING 694LLU 1 210064-8
024 FLAT WASHER 4 2 267220-1
025 Пружина стиснення 6 1 233332-2
026 Натягувальна насадка 1 153312-1
027 Пласка пружина 1 232185-6
028 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922111-0
029 Гвинт M4x20 1 911138-5
030 Кожух ручки 1 345195-5
031 Гвинт M3x4 1 265040-7
032 Вузол Башмаку 9 1 153314-7
033-1 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665394-6
034 Захист кабелю гумовий 8-85 1 682502-4
035-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
036 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
037-1 Контролер 1 631677-6
038 Шумоподавлювач 1 645209-3
039 Вимикач SGEL206C 1 651263-7
040 Кожух ручки 1 415635-8
041 Самонарізний гвинт 4x18 3 265995-6
042 NAME PLATE 9032 1 853483-1
043 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-411 1 191940-4
044 Ковпачок тримача щітки 5-8 2 643550-8
045 Етикетка MAKITA 1 819063-3
046 Корпус двигуна 1 159747-4
↑* BRUSH HOLDER 6X9 2 643932-4
047 Статор у зборі 230-240V 1 599347-2
↑* Кругла клема 2 654100-4
047 З'єднувач P-1.25 2 654501-6
048 Самонарізний гвинт 4x60 2 266052-3
049 Обтічник 1 415634-0
050 Шарикопідшипник 627DDW 1 210023-2
051 Ізоляційна прокладка 1 681614-0
052 Якір у зборі 230-240V 1 517389-4
052 містить позиції 50,51,53,54
053 Вентилятор 60 1 241884-9
054 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
A01 Набір шліфувальних стрічок 9х533 мм К80 (10 шт.) 1 A-34469
A02 Шлангове коліно для 9032 1 122652-8
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF