Схема запасных частей (деталировка) для Дисковая пила Makita 5903 R

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Внутрішній фланець 42 1 224302-2
002-1 Поворотна пружина 6 1 231840-7
003 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922422-3
004 Шайба 8 1 267123-9
005-1 Розклинюючий ніж 1 345735-9
006-1 Тримач ножа 1 345772-3
007 Гвинт M8x98 1 266019-1
008 Пружина стиснення 6 1 233084-5
009 Шарикопідшипник 6001DDW 1 211131-2
010 Шпиндель 1 322662-7
011 Зубчасте колесо 39 1 226422-8
012 Розпірне кільце 16 1 257184-7
013-1 Щит підшипника (нова модель) 1 317626-4
014 Гвинт з потайною голівкою 2 265031-8
015 Шарикопідшипник 6202DDW 1 211228-7
016-3 Рухомий захисний елемент 5903R, нова модель 1 318143-7
017 Ролик 20 2 415438-0
018 Штифт 6 2 415437-2
019 Сепаратор шарикопідшипника 30-55 1 285677-4
020 Гвинт з потайною голівкою M5x16 2 912222-9
021 Зовнішній фланець 42 1 224301-4
022 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8 1 265408-7
024 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6X25 1 921342-8
025 Пружинний штифт 6-20 1 951210-1
026-1 Гумовий штифт 6 1 263005-3
027 Обмежувач глибини 1 316557-4
028 Пласка шайба 8 1 941201-0
029 Трубка 9 1 331432-3
030 Шестигранна гайка M8 1 252134-7
031 Стяжне кільце 12 1 231955-0
032 Рукоятка затисна 54 1 272230-5
033-2 Шарикопідшипник 629LLB 1 210042-8
034 Ізоляційна прокладка 1 681633-6
035B_ Якір у зборі 220V 1 516578-8
035B_ містить позиції 33,34,46,47
036B1 Статор 230C нова модель 1 636203-6
037A_ NAME PLATE 5903R 1 858222-4
038 Самонарізний гвинт CT 5X 3 266037-9
039A1 TAPPING SCREW 4X25 4 265999-8
040 Важіль перемикача 1 415439-8
041A1 Самонарізний гвинт 5x65 2 266029-8
042 Вимикач TG70B 1 651923-1
043 Пружина стиснення 4 1 231230-4
044 Кнопка відключення 1 415440-3
045 Обтічник 1 415436-4
046 Вентилятор 82 1 241868-7
047-1 Шарикопідшипник 6002DDW нова модель 1 211236-8
048 Фіксатор шпинделя 1 344108-3
049-4 Корпус пильного полотна (нова модель) 1 153467-2
049-4 містить позиції 26
050-1 Гумове кільце 8 1 262007-6
052-1 Кришка кожуху пильного полотна 1 316562-1
053 Самонарізний гвинт CT 5X 3 266036-1
054L1 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
055C1 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
056A1 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
057C1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
058A1 NOISE SUPPRESSOR 1 645141-1
059 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 1 191953-5
060 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
061B_ Корпус двигуна 1 159960-4
↑* Тримач щітки 2 643707-1
061B_ SUPPORT UNIT 1 632782-2
062 Гвинт M4x11 1 265028-7
063 Шарнір 1 344107-5
064 Направляюча натискної пластини 1 415432-2
065 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X55 1 921477-5
066 Кожух ручки 1 415431-4
067 Барашкова гайка M6 1 252624-0
068 Пласка шайба 6 1 941151-9
069 Гвинт M4X5 1 265993-0
070A1 Самонарізний гвинт 5x20 2 266021-4
071-2 Плита основи 1 316556-6
072 Направляюча 5903R 1 415433-0
073-1 Гвинт M4x8 1 911109-2
074 H.S.SET SCREW(FLAT POINT) M6X6 1 266039-5
075-1 Гвинт M6X15 нова модель 1 265726-3
076 Барашкова гайка 1 252626-6
077 Пласка шайба 8 1 941201-0
078-1 Натисна плита 1 316558-2
079 Штифт 6 1 256231-1
080 Штифт 8 1 256692-5
081A1 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
082 Фіксатор 1 816128-2
083 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
084 Кільце круглого перетину 32 1 213459-4
085 Кільце круглого перетину 44 1 213560-5
A01 Направляюча для 5903R/5103R/5104S 1 165084-6
A02 Шестигранний ключ 6 мм 1 783204-6
A03-1 TCT SAW BLADE 235X30X20T 1 A-89866
E01 З'єднувач для 5903R/5103R 1 415426-7
E01-1 JOINT 1 456914-5
E11 Контроллер 1 631235-8
E12-1 З'єднувальна деталь 1 654510-5
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF