Схема запасных частей (деталировка) для Makita 5705R

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Внутрішній фланець 40 1 224339-9
002 Запобіжне кільце S-40 1 961156-3
003 Рухомий захисний ковпак 1 317439-3
003-1 Рухомий захисний ковпак 1 317439-3
004 Поворотна пружина 4 1 231827-9
005 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922312-0
006 Шайба 6 1 253783-3
007 RIVING KNIFE 1 165094-3
007-1 Розклинюючий ніж 1 165623-2
008 RIVING KNIFE HOLDER 1 344115-6
008-1 Тримач клина 5103R, нова модель 1 345733-3
009 Щит підшипника 1 317469-4
010 BALL BEARING 6002DDW 1 211227-9
010-1 Шарикопідшипник 6002DDW нова модель 1 211236-8
011 Шпиндель 1 322922-7
013 Зубчасте колесо 41 1 226473-1
015 Шарикопідшипник 608 1 211034-0
016 Гвинт з потайною голівкою 2 265034-2
017 Гвинт M8x98 1 266019-1
018 Ролик 20 2 415438-0
019 Штифт 6 2 415437-2
020 Зовнішній фланець 40 1 224338-1
021 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x16 1 266139-1
022 Етикетка MAKITA 1 819064-1
023 Самонарізний гвинт CT 4x20 3 266042-6
024 Кришка кожуху пильного полотна 1 183312-7
024 містить позиції 22,78
024-1 Кришка кожуху пильного полотна 1 183312-7
024-1 містить позиції 78
025 BLADE CASE COMPLETE 1 152545-5
↑* Гумовий штифт 6 1 263005-3
025-1 BLADE CASE COMPLETE 1 152545-5
↑* Гумовий штифт 6 1 263005-3
026 COMPRESSION SPRING 5 1 233092-6
027 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
028 Фіксатор шпинделя 1 344114-8
029 Вентилятор 76 1 241876-8
030 Якір у зборі 220V 1 516418-0
030 містить позиції 27,29,32,33
031 Обтічник 1 415460-7
032 Ізоляційна прокладка 1 681625-5
033 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
034 Статор 220V 1 634373-5
035 Підпора компл. 1 632503-2
035-1 SUPPORT ASS'Y 1 135793-1
↑* Кругла клема 2 654020-2
035-1 З'єднувач P-1.25 2 654501-6
036 Самонарізний гвинт 5x65 2 266029-8
037 Рукоятка затисна 54 1 272230-5
038 Стяжне кільце 12 1 231955-0
039 Шестигранна гайка M8 1 252141-0
040 Самонарізний гвинт 5x25 5 266041-8
041 Корпус перемикача 1 182675-8
041 містить позиції 54
042 NAME PLATE 5705R 1 852885-8
043 Важіль перемикача 1 415439-8
044 Вимикач TG71B 1 651922-3
045 Пружина стиснення 4 1 231230-4
046 Кнопка відключення 1 415440-3
047 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
048 Фіксуюча панель для кабеля 1 687063-9
048-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
049 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
049-1 NOISE SUPPRESSOR 1 645118-6
049-2 Конденсатор протиперешкодного фільтра, нова модель 1 645142-9
050A_ CORD GUARD 8-90 1 682503-2
050A1 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
051A_ Шнур живлення 1.5-2-2.5 1 666216-3
051A1 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
053 Гумова втулка 6 1 262511-5
054 Корпус перемикача 1 182675-8
054 містить позиції 41
055 Трубка 9 1 331432-3
056 Пласка шайба 8 1 941201-0
057 Барашкова гайка M6 1 252624-0
058 Пласка шайба 6 1 941151-9
059 Пружинний штифт 6-16 1 951204-6
060 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6x20 1 921332-1
061 Обмежувач глибини 1 316578-6
062 Корпус двигуна 1 159714-9
↑* Тримач щітки 5-11 2 643708-9
063 Гвинт M5x55 3 911278-9
064 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 1 191963-2
065 Ковпачок тримача щітки 2 643750-0
066 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6x20 1 921332-1
067 Направляюча натискної пластини 1 415443-7
068 Барашковий гвинт M6x10 нова модель 1 265725-5
069 Пласка шайба 6 1 941151-9
070 Барашкова гайка M6 1 252624-0
071 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
072 PIN 10 1 256690-9
073 Плита основи 1 168267-7
073-1 Плита основи 1 168267-7
074 Сепаратор шарикопідшипника 19-34 1 285831-0
075 Шайба 22 1 267126-3
076 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
077 Кільце круглого перетину 44 1 213560-5
078 Етикетка 5705R 1 813647-9
A01 T.C.T. SAW BLADE 190MM 1 B-02939
A02 Направляюча для 5603R/5017RKB/5705R 1 165108-8
A03 З'єднувач для 5603R/5604R/5703R/5704R/5705R 1 192420-3
↑* Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
A04 Шестигранний ключ 5 мм 1 783203-8
E01B PLASTIC CARRYING CASE 1 824606-8
↑* LATCH SET 1 183336-3
E01-1B PLASTIC CARRYING CASE 1 824964-2
↑* Латч 2 162271-8
E01-1B Ручка для валізи 1 450990-1
E04B INNER TRAY 1 837704-9
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF