Схема запасных частей (деталировка) для Дисковая пила Makita 5603 R

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
002 INNER FLANGE 40 1 224311-1
002-1 Внутрішній фланець 40 1 224340-4
003 Запобіжне кільце S-40 1 961156-3
004 Рухомий захисний ковпак 1 316598-0
004-1 Рухомий захисний ковпак 1 316598-0
005 Поворотна пружина 4 1 231797-2
005-1 TENSION SPRING 4 1 231844-9
006 BEARING BOX 1 316683-9
006-1 BEARING BOX 1 316884-9
006-2 Щит підшипника 1 317469-4
007 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
007-1 BALL BEARING 6002DDW 1 211227-9
007-2 Шарикопідшипник 6002DDW нова модель 1 211236-8
008 Шайба 22 1 267126-3
009 Сепаратор шарикопідшипника 19-34 1 285831-0
010 Шпиндель 1 322675-8
010-1 Шпиндель 1 322922-7
011 Шпонка 4 1 254011-9
012 HELICAL GEAR 41 1 226425-2
012-1 Зубчасте колесо 41 1 226474-9
013 FLAT WASHER 6 1 267118-2
014 Шарикопідшипник 626 1 211019-6
014-1 Шарикопідшипник 608 1 211034-0
015 Гвинт з потайною голівкою 2 265034-2
016 Ролик 20 2 415438-0
017 Штифт 6 2 415437-2
018 Зовнішній фланець 40 1 224306-4
018-1 Зовнішній фланець 40 1 224338-1
019 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x20 1 266024-8
019-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x16 1 266139-1
020 Етикетка MAKITA 1 819064-1
021 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922312-0
022 Самонарізний гвинт CT 4x20 3 266042-6
023 Кришка кожуху пильного полотна 1 316687-1
023-1 Кришка кожуху пильного полотна 1 316687-1
024 BLADE CASE COMPLETE 1 152477-6
024 містить позиції 35
024-1 BLADE CASE COMPLETE 1 152547-1
024-1 містить позиції 35
024-2 BLADE CASE COMPLETE 1 152547-1
024-2 містить позиції 35
025 COMPRESSION SPRING 5 1 233092-6
026 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
027 Фіксатор шпинделя 1 344114-8
028 Вентилятор 76 1 241876-8
029C_ Якір у зборі 220V 1 516223-5
029C_ містить позиції 26,28,31,32
030 BAFFLE PLATE 1 415503-5
031 Ізоляційна прокладка 1 681625-5
032 Шарикопідшипник 608LLB 1 211031-6
032-1 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
033C_ Статор 220V 1 634233-1
034 Підпора компл. 1 632503-2
034-1 SUPPORT ASS'Y 1 135793-1
↑* Кругла клема 2 654020-2
034-1 З'єднувач P-1.25 2 654501-6
035 Гумовий штифт 6 1 263005-3
036A_ TAPPING SCREW FLANGE PF5X60 2 266110-5
036A1 Самонарізний гвинт 5x60 2 266044-2
037 Рукоятка затисна 54 1 272230-5
038 Стяжне кільце 12 1 231955-0
039 Шестигранна гайка M8 1 252134-7
040A_ TAPPING SCREW FLANGE PF 5X25 5 266111-3
040A1 Самонарізний гвинт 5x25 5 266041-8
041 Корпус перемикача 1 182675-8
041 містить позиції 56
042A_ NAME PLATE 5603R 1 858231-3
043 Важіль перемикача 1 415439-8
044 Вимикач TG71B 1 651922-3
045 Пружина стиснення 4 1 231230-4
046A_ TAPPING SCREW FLANGE PF 4X18 2 266121-0
046A1 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
047B_ Фіксуюча панель для кабеля 1 687063-9
047B1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
048 Кнопка відключення 1 415440-3
049B_ NOISE SUPPRESSOR 1 645118-6
049B1 Конденсатор протиперешкодного фільтра, нова модель 1 645142-9
050B_ CORD GUARD 8-90 1 682503-2
050B1 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
051L_ Шнур живлення 1.5-2-2.5 1 666216-3
051L1 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
052 Гумова втулка 6 1 262511-5
053 Гвинт M8x98 1 266019-1
054 Шайба 6 1 253783-3
055 Розклинюючий ніж 1 165093-5
056 Корпус перемикача 1 182675-8
056 містить позиції 41
057 Трубка 9 1 331432-3
058 Пласка шайба 8 1 941201-0
059 Барашкова гайка M6 1 252624-0
060 Пласка шайба 6 1 941151-9
061 Пружинний штифт 6-16 1 951204-6
062 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6x20 1 921332-1
063 Обмежувач глибини 1 316597-2
064 Корпус двигуна 1 159714-9
↑* BRUSH HOLDER 2 643754-2
↑* Тримач щітки 5-11 2 643708-9
065 Гвинт M5x55 3 911278-9
066 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 1 191963-2
067 Ковпачок тримача щітки 2 643750-0
068 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6x20 1 921332-1
069 Направляюча натискної пластини 1 415443-7
070 Барашковий гвинт M6x10 1 251887-5
070-1 Барашковий гвинт M6x10 нова модель 1 265725-5
071 Пласка шайба 6 1 941151-9
072 Барашкова гайка M6 1 252624-0
073A_ TAPPING SCREW FLANGE PF 4X18 2 266121-0
073A1 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
074 PIN 10 1 256690-9
075 Плита основи 1 163358-9
075-1 Плита основи 1 163358-9
076 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
077 Кільце круглого перетину 44 1 213560-5
A01 Направляюча для 5603R/5017RKB/5705R 1 165108-8
A02 Шестигранний ключ 5 мм 1 783203-8
A03 T.C.T.SAW BLADE 165MM 1 B-02917
E03 З'єднувач для 5603R/5604R/5703R/5704R/5705R 1 192420-3
↑* Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
E04C PLASTIC CARRYING CASE 1 824606-8
↑* LATCH SET 1 183336-3
E04-1C PLASTIC CARRYING CASE 1 824964-2
↑* Латч 2 162271-8
E04-1C Ручка для валізи 1 450990-1
E05C INNER TRAY 1 837704-9
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF