Схема запасных частей (деталировка) для Дисковая пила Makita MG 5143 R

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт з внутрішнім шестигранником M1 1 266083-2
002 Зовнішній фланець 65 1 224327-6
003 Внутрішній фланець 65 1 224328-4
004 Гвинт з потайною голівкою M5x16 4 912222-9
005 BEARING RETAINER 42-68 1 285683-9
006-1 Захисний ковпак 1 318063-5
007-1 Зворотна пружина 8 1 231842-3
008 Шарикопідшипник 6204DDW 1 211329-1
009 Штифт 6 1 415437-2
010 Ролик 20 1 415438-0
011 Ролик 20 1 415438-0
012 Штифт 6 1 415437-2
013 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922422-3
014-1 Шайба 8 1 267284-5
015-1 RIVING KNIFE 1 345751-1
016-1 RIVING KNIFE HOLDER 1 345753-7
017 Обжимне кільце 1 344304-3
018 Гвинт M5x16 4 911223-4
019 Щит підшипника 1 316753-4
020 Фіксуюче кільце 1 322830-2
021 Шпиндель 1 322828-9
022 Фіксуюча пружина 20 1 231969-9
023 Фіксуюча пружина 27 1 231968-1
024 Зубчасте колесо 57 1 226453-7
025 Шарикопідшипник 6001 1 211104-5
026 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
027 Рукоятка затисна 54 1 272230-5
028 Стяжне кільце 12 1 231955-0
029 Шестигранна гайка M8 1 252134-7
030 Гвинт M5x40 3 911263-2
031 Самонарізний гвинт 5x25 4 266041-8
032 Корпус перемикача 1 182773-8
032 містить позиції 39
033 Кнопка відключення 1 415440-3
034 Пружина стиснення 4 1 231230-4
035 Важіль перемикача 1 415439-8
036 Вимикач TG70B 1 651923-1
037 NOISE SUPPRESSOR 1 645105-5
037A_ NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
038A_ Контроллер 200/220/240V 1 631209-9
039 Корпус перемикача 1 182773-8
039 містить позиції 32
040 Трубка 9 1 331469-0
041 Пласка шайба 8 1 941201-0
042 Гвинт M8x98 1 266019-1
043 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
044C1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
045C1 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
046J1 Кабель живлення 1,0-2-5,0 1 665883-1
047 Гвинт M5x12 1 911213-7
048-1 Важіль 110 1 416250-1
049 Сталева кулька 7.9 1 216004-4
050 Пружина стиснення 7 1 231240-1
051-3 Корпус пиляльного полотна (нова модель) 1 158091-6
↑* Гумовий штифт 6 1 263005-3
052 Пружина стиснення 5 1 233140-1
053 Фіксатор шпинделя 1 344294-0
054 Ведучий вал 1 322829-7
055 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
056 Фетр 1 443098-8
057 Пластина 1 344263-1
058 Фіксуюча панель для кабеля нова модель 1 687053-2
059 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
060-1 Штифт 10 1 268018-9
061-1 Амортизатор гумовий 1 421966-5
062 Дротяний канат 1 353017-5
063 Важіль 5143R 1 344295-8
064 TORSION SPRING 23 1 231625-1
065 Кулачковий Диск 1 344296-6
066 Штифт 12 1 268009-0
067 Кришка кожуха пильного полотна 1 415817-2
068 Етикетка MAKITA 1 819091-8
069 Самонарізний гвинт CT 5X 5 266036-1
070-1 Шарикопідшипник 6002DDW нова модель 1 211236-8
071 Вентилятор 74 1 241889-9
072 Обтічник 1 415768-9
073B_ Якір у зборі 220/240V 1 516668-7
073B_ містить позиції 81,82
074 Гвинт M5X90 2 911947-2
075B2 Статор 220-240V 1 596323-7
↑* Кругла клема 2 654197-3
075B2 З'єднувач P-2 2 654502-4
076 NAME PLATE 5143R 1 857936-2
077 Гвинт M5x65 4 911288-6
078 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 1 191953-5
079 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
080B1 Корпус двигуна 200-240 В 1 158628-9
↑* Тримач щітки 2 643712-8
081-1 Шарикопідшипник 629LLB 1 210042-8
082 Ізоляційна прокладка 1 681633-6
083 Болт з квадратним підголовником M8X 1 923471-3
084 ANGULAR PLATE GUIDE 1 316747-9
085 Самонарізний гвинт CT 5X 3 266036-1
086 Пласка шайба 8 1 941201-0
087 Барашкова гайка 1 252626-6
088 Ручка 1 415815-6
089 Самонарізний гвинт 5x25 2 266041-8
090 Штифт 8 1 268013-9
091 Гвинт M4X5 1 265993-0
092 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
093-1 ANGULAR PLATE 1 316879-2
094 Запобіжне кільце E-6 1 961012-7
095 POINTER 1 343902-0
096-1 Самонарізний гвинт CT 5X 4 266036-1
097 + BINDING HEAD SCREW M5 1 265011-4
098-1 LINK 1 345722-8
099 Запобіжне кільце E-6 1 961012-7
100 Штифт 8 1 268013-9
101-1 BASE BRIDGE 1 316880-7
102 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 266085-8
103 Самонарізний гвинт CT 5X 3 266036-1
104 Обмежувач глибини 1 316748-7
105 Гвинт M4X5 1 265993-0
106 Барашковий гвинт M6X15 4 251858-2
107 Плита основи 1 316752-6
108 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 266085-8
109 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 266085-8
110 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
113 Ущільнення 5143R від 15329E 1 442125-8
A01 Пилка твердосплавна 355 мм-2 1 A-80014
A02 Направляюча для 5143R 1 152498-8
A03 Шестигранний ключ 6 мм 1 783204-6
E01 Вимикач V-15-2A5 1 651941-9
E03 З'єднувальна деталь 1 654510-5
E04 INSULATED RECEPTACLE DF1.25 1 654079-9
E05 З'єднувач для пружини 2 654509-0
E06 Ізольоване Гніздо DF2 1 654082-0
E08 JOINT 1 192490-2
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF