Схема запасных частей (деталировка) для Дисковая пила Makita 5103 R

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт з внутрішнім шестигранником M1 1 266083-2
002 Зовнішній фланець 45 1 224325-0
003 Внутрішній фланець 45 1 224326-8
004 Гвинт з потайною голівкою M5x16 2 912222-9
005 BEARING RETAINER 34-62 1 285681-3
006-1 Захисний кожух, нова конструкція 1 318062-7
007-1 Зворотна пружина 4 1 231841-5
008 Шарикопідшипник 6203DDW 1 211278-2
009 Штифт 6 1 415437-2
010 Ролик 20 1 415438-0
011 Ролик 20 1 415438-0
012 Штифт 6 1 415437-2
013 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922422-3
014-1 Шайба 8 1 267284-5
015-1 Ніж 1 345750-3
016-1 Тримач клина 5103R, нова модель 1 345752-9
017 Обжимне кільце 1 344303-5
018 Гвинт M5x16 4 911223-4
019 Щит підшипника 1 316709-7
020 Фіксуюче кільце 1 322830-2
021 Шпиндель 1 322827-1
022 Фіксуюча пружина 27 1 231968-1
023 Фіксуюча пружина 20 1 231969-9
024 Зубчасте колесо 39 1 226452-9
025 Шарикопідшипник 6001 1 211104-5
026 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
027 Рукоятка затисна 54 1 272230-5
028 Стяжне кільце 12 1 231955-0
029 Шестигранна гайка M8 1 252134-7
030 Гвинт M5x40 3 911263-2
031 Самонарізний гвинт 5x25 4 266041-8
032 Корпус перемикача 1 182773-8
032 містить позиції 39
033 Кнопка відключення 1 415440-3
034 Пружина стиснення 4 1 231230-4
035 Важіль перемикача 1 415439-8
036 Вимикач TG70B 1 651923-1
037 NOISE SUPPRESSOR 1 645105-5
037A_ NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
038A_ Контроллер 200/220/240V 1 631209-9
039 Корпус перемикача 1 182773-8
039 містить позиції 32
040 Трубка 9 1 331469-0
041-1 Шайба 8 1 267216-2
042 Пласка пружина 1 232151-3
043 Гвинт M8x98 1 266019-1
044 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
045C1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
046C1 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
047J1 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
048-1 Корпус пиляльного полотна 1 158090-8
↑* Гумовий штифт 6 1 263005-3
049 Фетр 1 443098-8
050 Пластина 1 344263-1
051 Кришка кожуху пильного полотна 1 316705-5
052 Самонарізний гвинт CT 5X 3 266036-1
053 Етикетка MAKITA 1 819084-5
054 SHAFT LOCK 1 344261-5
055-2 Пружина стиснення 6 1 233084-5
056 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
057 Фіксуюча панель для кабеля нова модель 1 687053-2
058 Гумове кільце 8 1 262007-6
059 Штифт 10 1 268008-2
060-1 Шарикопідшипник 6002DDW нова модель 1 211236-8
061 Вентилятор 74 1 241889-9
062 Обтічник 1 415768-9
063B_ Якір у зборі 220/240V 1 516653-0
063B_ містить позиції 71,72
064 Гвинт M5X80 2 911944-8
065B1 Статор 220-240 В, нова модель 1 596318-0
↑* Кругла клема 2 654197-3
065B1 З'єднувач P-2 2 654502-4
066 NAME PLATE 5103R 1 857935-4
067 Гвинт M5x65 4 911288-6
068 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
069 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 1 191953-5
070B1 Корпус двигуна 200-240 В 1 158628-9
↑* Тримач щітки 2 643712-8
071-1 Шарикопідшипник 629LLB 1 210042-8
072 Ізоляційна прокладка 1 681633-6
073 Натисна плита 1 316779-6
074 H.S.SET SCREW(FLAT POINT) M6X6 1 266039-5
075 Гвинт M4x11 1 265028-7
076 Шарнір 1 152511-2
077 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8X55 1 921477-5
078 Направляюча натискної пластини 1 415722-3
079 Фіксатор 1 816128-2
080-1 Самонарізний гвинт 4x12 1 266020-6
081 Барашкова гайка 1 252626-6
082 Пласка шайба 8 1 941201-0
083 Гвинт M6x14 1 265701-9
084-1 Гвинт M4x8 1 911109-2
085 Направляюча 5903R 1 415433-0
086 Штифт 6 1 256231-1
087 Самонарізний гвинт 5x20 2 266021-4
088 H.S.SET SCREW(FLAT POINT) M6X6 1 266039-5
089 Гвинт M4X5 1 265993-0
090-1 Плита основи 1 316706-3
091 Обмежувач глибини 1 316708-9
092 Пружинний штифт 6-20 1 951210-1
093 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6X25 1 921342-8
094 Пласка шайба 6 1 941151-9
095 Барашкова гайка M6 1 252624-0
A01-1 TCT SAW BLADE 270X18TX30 1 B-12859
A02 Направляюча для 5903R/5103R/5104S 1 165084-6
A03 Шестигранний ключ 6 мм 1 783204-6
E02 INSULATED RECEPTACLE DF1.25 4 654079-9
E03 З'єднувач для пружини 4 654509-0
E04 З'єднувальна деталь 1 654510-5
E05 Ізольоване Гніздо DF2 2 654082-0
E06 З'єднувач для 5903R/5103R 1 415426-7
E07 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
E08 Вимикач V-15-2A5 1 651941-9
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF