Схема запасных частей (деталировка) для Лобзик Makita 4351 CT

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
002 Самонарізний гвинт 4x40 1 266048-4
003 Самонарізний гвинт 4x50 1 266091-3
004 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
005 Ущільнення 1 442138-9
006 Підшипник ковзання 4 1 214031-5
007 Пласка пружина 1 232207-2
008 Штифт 4 1 256117-9
009 Гвинт M4x10 2 911111-5
010 Гвинт M4x10 2 911111-5
011 Лінійна направляюча 1 345240-6
012 Лінійна направляюча 1 345240-6
013 Кришка корпусу редуктора 1 153338-3
↑* Шайба 14, серія 4340Т, нова модель 1 253313-0
013 Кільце 20, серія 4340Т, нова модель 1 257250-0
013 Ущільнення, нова модель 1 421815-6
014 Пластина ущільнювача 1 417839-8
015 Поворотна пружина 6 1 231659-4
016 Гвинт М4 1 265026-1
017 Фіксатор 1 419820-5
018 Пилозахисна кришка 1 421817-2
019 Запобіжне кільце R-18 1 962068-3
020 Вузол штовхача 1 135060-4
↑* Повзун 1 165326-8
020 містить позиції 18,19,21-23
021 Поворотна пружина 15 1 231660-9
022 Тримач полотна 1 310136-0
023 Фіксуючий штифт 1 310135-2
025 Захист кабелю гумовий 8 1 682559-5
026-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
027 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
029 Самонарізний гвинт CT 4x16 4 266034-5
030 Захисна скобка 1 324233-6
036 Направляюча повзуна 1 310134-4
037 Запобіжне кільце E-3 1 961017-7
038 Запобіжне кільце S-8 1 961004-6
039 NEEDLE BEARING 407 1 212014-9
039-1 Гольчастий підшипник 407 1 212092-9
040 Штифт 4 1 268090-1
041 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x12 2 265353-6
042 Ексцентрик 1 153336-7
043 Перекидна пластина 1 313108-4
044 Зубчасте колесо 1 153335-9
↑* Голчатий роликопідшипник 810 2 212043-2
045 Упорна пластина 1 345235-9
046 Шайба 8 1 253877-4
047 Самонарізний гвинт 4x30 4 266050-7
048 Запобіжне кільце E-5 1 961018-5
049 Ковпачок 5 1 286032-3
050 Пружина стиснення 3 1 233139-6
051-1 LEVER 17 1 272280-0
052 Штифт 4 1 268063-4
053 Вузол тримача ролика 1 153334-1
054 Квадратна гайка M5-8 1 252171-1
055 Ущільнювач 1 421816-4
056 Корпус редуктора 1 153337-5
057 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
058 Вентилятор 52 1 241881-5
059 Самонарізний гвинт 4x60 2 266052-3
060 Обтічник 1 417838-0
062 Якір у зборі 220-240 V 1 517398-3
062 містить позиції 57,58,73,74
063 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-419 1 191962-4
069 Стопорна шайба 6 1 259039-2
070 Магнітна муфта 1 688117-5
071 Затисна шайба 6 1 267756-0
072 Гумове кільце 19 1 421494-0
073 Шарикопідшипник 607LLB 1 211021-9
074 Ізоляційна прокладка 1 681636-0
075 Пласка пружина 1 232208-0
076 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922226-3
077 Кривошипий Диск 1 345237-5
078 Плита основи 1 317565-8
079 Гвинт з потайною голівкою M4x8 4 912107-9
080 Плита основи 1 345238-3
081 Важіль перемикача 1 417840-3
082 Комплект деталей корпусу двигуна 1 419893-8
083 Фірмова табличка з основними характеристиками 4351 1 863686-9
084 Важіль вимикача 1 417841-1
085 Вимикач 4305/T/4341CT/FCT нова модель 1 651428-1
086 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665394-6
087 Клема F 2 654223-8
088 Блок вимикача 1 638108-6
089 Контролер 1 631770-6
090 Кришка корпусу двигуна 1 419896-2
091 Тримач щітки 2 643975-6
092 Статор у зборі 220-240V 1 633518-2
093 Комплект деталей ручки (правий + лівий) 1 188289-1
093 містить позиції 94
094 Комплект деталей ручки (правий + лівий) 1 188289-1
094 містить позиції 93
095 Самонарізний гвинт 4x40 1 266048-4
A01 Захисна насадка від сколювання стружки 1 415524-7
A02 Пластмасова напрямна пластина 1 417852-6
A03-1 Набір пилок HCS по металу для універсального пропилювання 52 мм (5 шт.) 1 A-85737
A04-1 Набір пилок HCS по дереву для рівного пропилювання 76 мм (5 шт.) 1 A-85628
A05-1 Набір пилок HCS по дереву для грубого пропилювання 70 мм (5 шт.) 1 A-85793
A06 Шестигранний ключ 4 мм 1 783202-0
A07 Пластмасовий кейс для транcпортування 4304/4304T/4305/4305T/4350CT/4350FCT/4351CT/4351FCT 1 824809-4
A08 Насадка для збирання пилу для BJV140D/BJV180D/4350CT/4350FCT/4351CT/4351FCT 1 417853-4
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF