Схема запасных частей (деталировка) для Штроборез Makita 4112 HS

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт з шестигранною голівкою M10x25 1 265265-3
002 Внутрішній фланець 100 1 224184-2
003 Кільце 20 1 257054-0
004 Внутрішній фланець 100 1 224184-2
005-1 Гвинт статора 5X14 925216-5 3 925216-5
006 PRESSURE PLATE 1 345269-2
007 Пластина B 1 341853-1
008-1 CAP 32 1 286289-6
009 CAP SQUARE NECK BOLT M8X30 1 265845-5
010 Захисний кожух Диску 1 125185-2
↑* RING 12 2 257091-4
010 STOP RING E-9 2 961015-1
010 CAUTION LABEL 1 817574-2
011 Гвинт з потайною голівкою M5x8 2 912202-5
012 Стопорна пластина 1 345291-9
013 Гайка з закруткою M8 1 252648-6
014 Ручка 1 273655-6
015 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x20 1 921432-7
016 Гвинт із внутрішнім шестигранником M8x20 1 921432-7
017 Шпиндель 1 153541-6
018 Гвинт з шестигранною голівкою M5x20 4 265502-5
019 BEARING BOX COMPLETE 1 153539-3
020 Шайба 20 1 267041-1
021-1 Шарикопідшипник 2012DDW 1 211326-7
022 BEARING RETAINER 50 1 285708-9
023 Гвинт M5x16 3 911221-8
024 Кільце круглого перетину 80 1 213757-6
025 LOCK SLEEVE 1 331644-8
026 Фіксуюча пружина 24 1 233922-1
027 Пласке конічне зубчасте колесо 48 1 227438-6
028 FLAT WASHER 15 1 267251-0
029 Запобіжне кільце S-15 1 961055-9
030 Шарикопідшипник 6000LLB 1 211061-7
031 + HEX. BOLT M5X40 4 925261-0
032 GEAR HOUSING COMPLETE 1 153542-4
033 Шестигранна гайка M8-12 1 252178-7
034 Шестірня 9 1 227440-9
035 Гумове кільце 36 1 262554-7
036 Шарикопідшипник 6202DDW 1 211228-7
037 FLAT WASHER 30 1 267250-2
038 Запобіжне кільце R-40 1 962157-4
039 FLAT WASHER 15 1 267251-0
040 FAN 80 1 240060-2
041 Якір у зборі 220-240V 1 516888-3
041 містить позиції 40,42,43
042 Ізоляційна прокладка 1 681630-2
043 Шарикопідшипник 6200DDW 1 211087-9
044 Самонарізний гвинт 5x75 2 266059-9
045 Обтічник 1 416131-9
046 Статор 220-240V 1 626134-7
047 Корпус двигуна 1 183564-0
↑* Тримач щітки 2 643707-1
047 містить позиції 48
048 Етикетка MAKITA 2 819064-1
049 Ковпачок тримача щітки 2 643710-2
050 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) з самовідключенням 1 191957-7
051 NAME PLATE 4112HS 1 850449-2
052 DUST COVER 1 421831-8
055-2 Перемикач 1362,0112 1 651179-6
056 HANDLE SET 1 183615-9
↑* SPONGE SHEET 1 421833-4
056 містить позиції 62
057 Самонарізний гвинт 4x20 5 266045-0
058 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
059 Фіксуюча панель для кабеля нова модель 1 687053-2
060 Захист кабелю гумовий 10 1 682560-0
061 Кабель живлення 1.5-2-2.5 1 695107-1
062 HANDLE SET 1 183615-9
↑* SPONGE SHEET 1 421833-4
062 містить позиції 56
063 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
064 Блок програмованого старту 1 631553-4
065 Барашковий гвинт M8x20 1 924426-1
066 Пружинна шайба 8 1 942201-3
067 Пласка шайба 8 1 941201-0
068 Плита основи 1 165343-8
069-1 Фільтр (кільце) 1 688131-1
070 SHOULDER HEX. BOLT M6 1 265506-7
071 SHOULDER HEX. BOLT M6 1 265506-7
A01 Торцевий ключ SW17 1 782210-8
A02-1 PLASTIC CARRYING CASE 1 824697-9
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163467-4
A02-1 MAKITA LOGO LABEL 1 819145-1
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF