Схема запасных частей (деталировка) для Фрезер Makita 3710

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Кришка корпусу двигуна 1 419137-6
002 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
003 Вимикач STL115ADT 3709/3710 1 651425-7
004 3710 NAME PLATE 1 861701-3
005 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665394-6
006 CORD GUARD 8-85 1 682569-2
008 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
009 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
010 Контактна колодка 1P 1 654532-5
011 Ковпачок тримача щітки 5-8 2 643550-8
012 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-411 1 191940-4
013 Комплект деталей корпусу двигуна, ззаду 1 154669-3
↑* Тримач щітки 6x9 2 643455-2
014 Статор у зборі 3709-3710 240V 1 590019-2
↑* Кругла клема 2 654100-4
014 З'єднувач P-1.25 2 654501-6
015 Гвинт 4х65 2 266340-8
016 Гумове кільце 19 1 421494-0
017 Шарикопідшипник 607LLB 1 210034-7
018-1 Ізоляційна прокладка 1 681668-7
019 Якір у зборі 3709-3710 240V 1 515634-1
019 містить позиції 17,18,20,21
020 Робоче колесо вентилятора 52 1 241667-7
021-2 BALL BEARING 6002LLUX 1 211489-9
022 Затискна шайба 23 1 267785-3
023 Самонарізний гвинт 4x35 4 266351-3
024 Комплект деталей корпусу двигуна 1 154668-5
↑* SCALE LABEL 1 816817-9
025 Цанговий зажим ?6 мм для 3709/3710 1 763662-2
026 Цангова гайка ?6 мм для 3709/3710 1 763661-4
027 Гвинт М5х33 1 265771-8
028 Зубчасте колесо 16 1 226217-9
029 Гвинт M4x10 2 911114-9
030 Опорна плита 1 154670-8
↑* PIN 4 2 256093-7
030 BASE HOLDER 1 419140-7
031 Гайка з закруткою M5 2 252653-3
032 Пласка шайба 5 2 941101-4
033-1 Гвинт M6x18 1 251814-2
034 Пласка шайба 6 1 941151-9
035 Пласка шайба 5 1 941101-4
036 Гайка з закруткою M5 1 252652-5
037 Пласка шайба 5 2 941101-4
038 Гвинт М5х16 2 265761-1
039 Башмак направляючий 1 414304-8
040 Шайба 8 2 267240-5
041 Болт з квадратним підголовником M5x25 2 923241-0
A01 Направляюча опорної плити для 3709/3710/RT0700C 1 122703-7
↑* Гвинт 1 251471-6
A01 Гвинт із потайною коловкою М4х10 1 265135-6
A01 Гвинт М6х25 1 265763-7
A01 THUMB SCREW M6 1 265764-5
A01 Тримач упора 1 317788-8
A01 Упорне кільце 1 324378-0
A01 HOOK 1 341136-9
A01 Пласка шайба 6 1 941151-9
A02 Пряма направляюча для 3709 1 122704-5
↑* Барашкова гайка M10 1 252649-4
A02 Гвинт 6х20 1 266339-3
A02 GUIDE PLATE 1 343593-7
A03-1 Направляюча шаблона D=10 d=8 h=10 для 3707/3708/3708F/RT0700C 1 343577-5
A04 Гайковий ключ 10 мм 1 781036-5
A05 Гайковий ключ 17 мм 1 781037-3
A06 Стандартна фреза 1 733239-7
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF