Схема запасных частей (деталировка) для Фрезер Makita Makita 3612

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Самонарізний гвинт 5x20 2 266021-4
002 Кришка корпусу двигуна 1 415450-0
005A_ Корпус двигуна 1 159730-1
↑* SUPPORT UNIT 1 632281-4
005A_ BRUSH HOLDER 2 643705-5
005A_ Тримач щітки 2 643707-1
006-1 NAME PLATE 3612 1 851516-6
007C_ Статор 220V 1 636058-9
008 Обтічник 1 415069-5
009 Шарикопідшипник 629DDW 1 211092-6
009-1 BALL BEARING 629DDW 1 210078-7
009-2 Шарикопідшипник 629DDW 1 211092-6
010 Ізоляційна прокладка 1 681633-6
011C_ Якір у зборі 220V 1 516588-5
011C_ містить позиції 9,10,12
011C1 Якір у зборі 220V 1 516588-5
011C1 містить позиції 9,10,12
011C2 Якір у зборі 220V 1 516588-5
011C2 містить позиції 9,10,12
012 Робоче колесо вентилятора 83 1 241878-4
013 Захисне кільце 50 1 285657-0
014 Шарикопідшипник 2012DDW 1 211326-7
014-1 Шарикопідшипник 2012DDW 1 211326-7
015 Ручка (ліва) 1 415070-0
016 MOTOR BRACKET COMPLETE 1 150443-7
016-1 Щит підшипника (нова модель) 1 152567-5
017 Пружина стиснення 10 1 231142-1
018 Напівгайка 1 323559-3
019 Гвинт M5x40 4 911263-2
020 Цангова гайка для 3612 1 763629-0
021 Цанговий зажим ?12 мм для RP1801/RP2301FCX/3612/3612C 1 763628-2
022 PAN HEAD SCREW M6X45 2 911368-8
023A_ Ручка (права) 1 415407-1
024 Поворотна пружина 15 1 231618-8
025 Установочий гвинт M10 1 266015-9
026 Блокуючий важіль 1 344097-2
027 Гвинт з шестигранною голівкою M5X12 1 265269-5
028 Ковпачок 11 1 286235-9
029 Запобіжне кільце R-12 1 962062-5
030 Стопорний штифт шпинделя 6 1 256606-4
031 Пружина стиснення 7 1 231037-8
032 Гвинт M10x77 1 251861-3
033 Гвинт з потайною голівкою 4 251295-0
033-1 Гвинт з потайною голівкою 2 251295-0
034 Гвинт M5X80 2 911944-8
035 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
036 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 1 191953-5
037A1 CORD GUARD 8-90 1 682503-2
037A2 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
038B_ Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
039 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
040K_ Шнур живлення 1.5-2-2.5 1 666216-3
040K1 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
041 Щит підшипника 1 316499-2
042 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
043 Барашкова гайка M10 1 252625-8
044 Нейлонова гайка M10 1 410129-8
045A_ Шумоподавлювач 1 645253-0
046A_ SWITCH ALD164 1 651419-2
046A1 Вимикач ALD164 1 651430-4
047A_ Захисний кожух 1 415409-7
048 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
049 Стержень 1 314062-5
050 Пружина стиснення 11 2 231329-5
051A_ Плита основи 1 151407-4
052 Барашковий гвинт M5X10 1 924206-5
053 Відбивач стружки 1 410128-0
054 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 4 912112-6
056A_ Плита основи 1 413063-1
057 Вузол обмежувача глибини 1 134205-1
057 містить позиції 58,59,62-65
058 Шестигранна гайка M5 1 931202-6
059 Гвинт з шестигранною голівкою M5X28 1 265335-8
059-1 Установочий гвинт M5x13 1 265587-1
060 Пружина стиснення 12 1 231231-2
061 Гвинт M6 1 251423-7
062 Шестигранна гайка M5 1 931202-6
063 Гвинт з шестигранною голівкою M5x40 1 265336-6
063-1 Установочий гвинт M5x13 1 265587-1
064 Шестигранна гайка M5 1 931202-6
065 Гвинт з шестигранною голівкою M5x16 1 265333-2
065-1 Установочий гвинт M5x13 1 265586-3
066 Пружина стиснення 7 2 231240-1
067 Барашковий гвинт M5X15 2 924216-2
069 Кнопка відключення 1 415411-0
070 Пружина стиснення 4 1 233024-3
071 Важіль перемикача 1 415158-6
072 Штифт 3 1 256221-4
073 Пружина стиснення 5 1 231372-4
074 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
075 Кожух кнопки 1 415408-9
076 CAP 14 1 286239-1
077 Стопорна пластина 1 344098-0
078 Поворотна пружина 5 2 231794-8
079 U-подібна шайба 5 2 253811-4
080 Установочий гвинт M5X10 2 266016-7
081 Всмоктувальна насадка 1 415412-8
A01 Пряма направляюча для 3612/3612C 1 342428-9
A02 Гайковий ключ 8 мм 1 781213-9
A03-1 Гайковий ключ 24 мм 1 781030-7
A03-2 Ключ  8-24 1 781034-9
A06 Цангова втулка для фрез ?8 мм для RP1801/RP2301FCX/3612/3612C 1 763804-8
A07 Цангова втулка для фрез ?6 мм для RP1801/RP2301FCX/3612/3612C 1 763801-4
A08 Барашковий гвинт M6X12 1 924311-8
A09 Пружинна шайба 6 1 942151-2
A10 Пласка шайба 6 1 941151-9
A11 Тримач направляючої для 3612/3612C 1 122256-6
A11 містить позиції A08-A10,A12
A12 SCREW M10X34 1 251830-4
E01 Всмоктувальна насадка 1 415412-8
E02 Пружина стиснення 5 1 231372-4
E03 Поворотна пружина 5 2 231794-8
E04 Пружина стиснення 4 1 233024-3
E05 Штифт 3 1 256221-4
E06 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
E07 Установочий гвинт M5X10 2 266016-7
E08 CAP 14 1 286239-1
E09 Стопорна пластина 1 344098-0
E10 Важіль перемикача 1 415158-6
E11 Кожух кнопки 1 415408-9
E12 Кнопка відключення 1 415411-0
E15 U-подібна шайба 5 2 253811-4
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF