Схема запасных частей (деталировка) для Настольная дисковая пила Makita 2704

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
стрелка влево
1
из 6 стрелка вправо
Поз Наименование Код Кол-во
001 Запобіжний упор 2704 1 122738-8
↑* CAUTION LABEL 1 890408-4
001 містить позиції 2-16
002 Штифт із буртиком 10 2704 1 268135-5
003 Шайба 10 1 253758-2
004 Додаткова кришка 1 418910-1
005 Кришка 1 418915-1
006 CAUTION LABEL 1 817283-3
007 Шайба 10 1 253758-2
008 STOP RING E-9 1 961015-1
009 Шестигранна гайка M6-10 1 252014-7
010 FLAT WASHER 6 1 253010-8
011 Втулка 8 1 257752-6
012 Втулка 8 1 257752-6
013 Шайба 8 1 253731-2
014 Стопорний шток 1 324554-6
015 Фіксаторний важіль 1 345583-6
016 SPRING PIN 4-12 1 951104-0
024 Розклинювальний ніж 1 345530-7
029 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
030 Захисний кожух 1 416341-8
031 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
032 Фіксуюча панель для кабеля 1 687054-0
033 Комплект деталей корпусу двигуна 1 154602-5
↑* Тримач щітки 6.5-13.5 2 643660-1
↑* Тримач щітки 6.5-13.5 2 643653-8
034 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 1 181044-0
035 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 2 643650-4
035-1 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 2 643650-4
036 Гвинт M6x60 4 911383-2
037 Самонарізний гвинт 5x65 2 266029-8
038 Статор у зборі 220-240V 1 599511-5
↑* Кругла клема 2 654020-2
038 З'єднувач 34137 2 654553-7
038-1 FIELD ASS'Y 220-240V 1 599546-6
↑* Кругла клема 2 654020-2
038-1 З'єднувач 34137 2 654553-7
039 Обтічник 1 416331-1
040 Шарикопідшипник 6202DDW 1 211228-7
041 U-подібна шайба 15 1 253147-1
042 Якір 1 510071-4
042 містить позиції 40,41,43,44,102
042-1 ARMATURE ASS'Y 240V 1 518765-5
042-1 містить позиції 40,41,43,44,102
043 Ізоляційна прокладка 1 681640-9
044 Шарикопідшипник 6000DDW 1 211088-7
045 Шайба 18 1 253198-4
046 Пластикова шайба 18 1 261129-9
048 Гвинт із шестигранною головкою М6х20 2 921331-3
049 Натискна пластина 1 345525-0
050 Тримач розклинювального ножа 1 317871-1
053 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 2 922334-0
054 Корпус редуктора 1 344536-2
055 Гвинт M5x12 1 911213-7
056 Корпус редуктора 1 154603-3
↑* Гумовий штифт 6 1 263005-3
057 Направляюча рейка 1 323736-7
058 Самонарізний гвинт CT 4X25 4 266040-0
059 Тримач направляючої рейки 2 416340-0
060 Самонарізний гвинт CT 4X25 4 266040-0
061 Тримач направляючої рейки 2 416340-0
062 Направляюча рейка 1 323736-7
063 Шарикопідшипник 609LLB 1 211051-0
064 Шпиндель 1 154595-6
064 містить позиції 65-68
065 Зубчасте колесо 28 1 226602-6
066 Шайба 34 1 267170-0
067 Шарикопідшипник 6203DDW 1 211278-2
068 Шпиндель 1 324556-2
069 Щит підшипника 1 316933-2
070 Гвинт M5x20 4 911233-1
071 Шестигранна гайка M10 1 931502-4
072 Самонарізний гвинт CT 4X25 2 266040-0
073 Стержень шурупокрута 1 322968-3
074 STOP RING E-10 1 961016-9
075 Тримач 1 416339-5
076 FLAT WASHER 12 1 941302-4
077 Зубчасте колесо 1 226747-0
078 Пружинний штифт 4-20 1 951116-3
079 Зубчасте колесо 1 226747-0
080 FLAT WASHER 12 1 941302-4
081 Пружинний штифт 4-20 1 951116-3
082 З'єднувач стопорного важеля 1 324562-7
083 Шайба 10 2 253024-7
084 COMPRESSION SPRING 14 1 231315-6
085 Вал блокуючого важеля 1 322967-5
086 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922232-8
087 Важіль 120 1 272248-6
088 Поручень 1 324563-5
089 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
090 FLAT WASHER 12 1 253143-9
091 Кільце круглого перетину 12 1 213107-5
092 U-подібна шайба 12 1 253052-2
093 Підшипник ковзання 12 1 214114-1
094 Стійка 1 345520-0
095 POINTER 1 344543-5
096 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922103-9
097 Кронштейн 60 2704 1 271074-0
098 Гвинт M5x16 1 911223-4
099 Гвинт M5 1 251382-5
100 Ручка 32 1 271423-1
101 Шайба 5 1 267010-2
102 Вентилятор 80 1 240003-4
103 Маховик 2704 1 271073-2
104 OUTER FLANGE 53 1 224347-0
104-1 Зовнішній фланець 53 1 224482-4
105 Шестигранна гайка M12-19 1 252155-9
106 Внутрішній фланець  53 1 224401-0
107 GRIP 1 273523-3
108 Стопорна пластина 1 345534-9
109 Кільце 4 1 257161-9
110 Пласка шайба 4 1 941051-3
111 HEX. SOCKET HEAD BOLT M4X12 1 922116-0
112 Шестигранна гайка M10-17 1 252130-5
113 Пласка шайба 10 2 941251-5
114 Гвинт M5x16 4 911223-4
115 Тримач пластини 1 345539-9
116 Стопорна пластина 1 345534-9
117 Кільце 4 1 257161-9
118 Пласка шайба 4 1 941051-3
119 HEX. SOCKET HEAD BOLT M4X12 1 922116-0
120 Втулка 10 1 257753-4
121 Гвинт з шестигранною головкою M16x65 1 265536-8
122 GRIP 1 273523-3
123 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5х20 1 265382-9
124 Затискне кільце 1 324559-6
125 Натискна пружина 8 1 233229-5
126 Тримач штока 1 418655-1
127 Тримач штока 1 418655-1
128 Шарнірна пластина 1 345535-7
130 HEX. SOCKET HEAD BOLT M4X12 2 922116-0
131 HEX. SOCKET HEAD BOLT M4X12 1 922116-0
132 Пласка шайба 4 1 941051-3
133 Кільце 4 1 257161-9
134-1 Шарнірний важіль 1 324675-4
135-1 Штанга R 1 324673-8
136-1 Штанга F 1 324674-6
137 Гвинт M4x16 2 911128-8
138 Гвинт M4x16 2 911128-8
140 HEX. SOCKET HEAD BOLT M4X12 2 922116-0
141 HEX. SOCKET HEAD BOLT M4X12 1 922116-0
142 Пласка шайба 4 1 941051-3
143 Кільце 4 1 257161-9
144-1 Шарнірний важіль 1 324675-4
145 Гвинт M4x16 2 911128-8
146 Тримач штока 1 418655-1
147 Гвинт M6X16 2 911323-0
148 Фіксуюча панель для кабеля 1 687049-3
149 Гвинт M4X10 1 251308-7
150 POWER SUPPLY CORD 1.5-5-0.5 1 664094-5
151 Пластина 1 345628-0
152 Пластина зубчастої рейки 1 416333-7
153 Гвинт M5x12 2 911213-7
154 Тримач штока 1 418655-1
155 Натискна пружина 8 1 233229-5
156 Затискне кільце 1 324559-6
157 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5х20 1 265382-9
158 Гвинт M4x16 2 911128-8
159-1 ADJUST BLOCK 1 318020-3
160 Тримач повзунка 2702 2 344529-9
161 Пласка пружина 2 232174-1
162 Шарнірна пластина 1 345535-7
163 Пиловідвідник 1 416439-1
164 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
165-1 FRAME 1 318253-0
166 З'єднувальна деталь 1 418917-7
167 TAPPING SCREW BIND CT 4X8 2 266061-2
168 Кришка корпусу 1 154599-8
169 Гвинт M4x10 1 911114-9
170 Гвинт M6X20 4 911333-7
171 Тримач 2 416332-9
172 HEX. BOLT M6X20 2 265460-5
174 TAPPING SCREW 4X18 2 266300-0
175 Ковзна заслінка 1 413097-4
176 Гвинт CT 5X 4 266035-3
177 Корпус перемикача 1 418918-5
178 Ізоляційне кільце 1 682511-3
179 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
180 Фіксуюча панель для кабеля 1 687054-0
181 Пластина перемикача 1 418912-7
183 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
184 Ізоляційне кільце 1 682511-3
185 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
186 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
190 Самонарізний гвинт 4х14 3 266192-7
191 Внутрішня шкала 1 816844-6
192 Гвинт M4X10 1 251308-7
193 Гвинт M5x30 2 911253-5
194 Шина -внутрішня 1 418908-8
195 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922146-1
196 FRONT OUTER RAIL COMPLETE 1 154705-5
↑* OUTER SCALE PLATE 1 816843-8
199 Додатковий стіл 1 317877-9
200-1 Стіл 1 317876-1
201 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922126-7
202-1 FRONT INNER RAIL COMPLETE 1 158104-3
203 Гвинт M5x20 4 911233-1
206 Шина - зовнішня 1 418907-0
207 + PAN HEAD SCREW M5X18 2 265045-7
208 Вузол середньої кришки 1 125279-3
208 містить позиції 211,212
211 Центральна кришка 1 317875-3
212 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x6 4 266264-8
214 Шина - зовнішня 1 418907-0
215 Гвинт M5x20 4 911233-1
216 Задня шина, зовнішня 1 317867-2
217 Упор для шини 1 345529-2
218 Гвинт M4X10 1 251308-7
220 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922126-7
221-1 REAR INNER RAIL COMPLETE 1 158103-5
222 BASE FRONT COVER 1 345533-1
223-1 Самонарізний гвинт 4х14 4 266192-7
225 Гвинт M5x30 2 911253-5
226 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922146-1
227 Шина -внутрішня 1 418908-8
228 Ковпачок 20 4 286212-1
229 Опорна плита 1 154608-3
↑* CAUTON LABEL 1 810107-2
229 MAKITA LOGO PLATE 3 819176-0
230 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
231 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
232 Захист кабелю гумовий 9.3-85 1 682516-3
233 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
234 Шестигранна гайка M6 2 931302-2
235 Ручка 37 2 271318-8
236 Пласка шайба 6 2 941151-9
237 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6X25 2 921342-8
238 Ручка 37 1 271320-1
239 Гайка М14 1 252197-3
240 Тримач 1 421926-7
241 Шестигранна гайка M8 1 931402-8
242 Шайба 14 1 253797-2
243 Гвинт М14х65 1 265537-6
244 HEX. BOLT M8X40 1 921462-8
245 Фірмова табличка з основними характеристиками 27 1 861373-4
246 PAN HEAD SCREW M6X25 4 911344-2
247 ANGLE RULE BLOCK 1 317865-6
248 R.H.S.NECK BOLT M8X35 (S TYPE) 1 266364-4
249 ANGLE RULE GUIDE 1 345522-6
250 PIN 6 1 256769-6
251 ANGLE RAIL 1 317872-9
252 H.S.SET SCREW(FLAT POINT)M5X5 2 266378-3
253 ANGLE STOPPER 1 345523-4
254 SCALE PIN 1 324530-0
255 Гвинт M4x20 3 911138-5
256 Шестигранна гайка M4 3 931102-0
257 THUMB NUT M8 1 252650-9
258 GRIP 28 1 273524-1
259 HEX.SOCKET HD BOLT M6X20 4 922333-2
260 Напрямна 1 317897-3
261 Напрямна упору 1 345521-8
262 Перехідник упора 1 317864-8
263 Гвинт M4x8 2 911108-4
264 Лінза 1 418945-2
265 Кришка 1 418943-6
266-1 Тримач упора 1 154699-4
↑* INDICATION LABEL 1 816836-5
267 Барашковий швинт М6х52 2 265768-7
268 Напрямна 1 418948-6
269 Самонарізний гвинт PT3x8 1 265954-0
270 COMPRESSION SPRING 4 1 231485-1
271 RULE HOLDER GUIDE 1 418947-8
272 COMPRESSION SPRING 4 1 231485-1
273-1 Стопорна пластина 1 345560-8
274 Гвинт М5х25 1 265155-0
275 Важіль 1 418946-0
276 Пружина стиснення 9 1 231297-2
277 Фіксаторний важіль 1 418944-4
278 Шайба 4 1 253874-0
279 Самонарізний гвинт 4x12 1 266020-6
280 Гвинт M4X18 4 911133-5
281 PAN HEAD SCREW M5X22 2 911238-1
282 Кулачок ручки 1 345566-6
283 Напрямна кулачка ручки 1 345559-3
284 Штифт 8 1 256029-6
285 Штифт 5 1 256200-2
286 Гвинт M4x12 4 911118-1
287 Стійка стопорної пластини 1 345564-0
288 Штифт 5 1 256200-2
289 Затискний шарнір 1 345565-8
290 Гвинт М5х655 1 265154-2
291 NUT M5 1 324555-4
292 PIN 5 1 256262-0
293 З'єднувач упору 1 345562-4
294 PIN 5 1 256262-0
295 Зворотна пружина 8 1 231683-7
296 RULER TOP 1 313123-8
297 Напрямна наконечника упору 1 345563-2
298 Гвинт M4x12 2 911118-1
299 Гвинт M4x12 3 911118-1
300 Тримач упору 1 345561-6
301 PIN 5 1 256262-0
302-1 Тримач упора 1 317895-7
303 ANGLE RULE 1 317874-5
304 Кутовий обмежувач для 2704 1 122734-6
304 містить позиції 247-258,303,306-309
305-1 Направляюча для 2704 1 122739-6
305-1 містить позиції 259-302
306 + COUNTERSUNK HEAD SCREW M4X8 3 265160-7
308 FLAT WASHER 5/16" 1 267305-3
309 ANGLE RULE COVER 1 419219-4
310 RING 16 1 257262-3
311 Втулка 14 1 262559-7
312 Нижня кришка 1 345536-5
313-1 Самонарізний гвинт 4х14 4 266192-7
314 Штифт 1 418618-7
315 Штифт 1 418618-7
316 Кнопка вмикання 1 418616-1
317 Фетрове кільце 1 443103-1
318 Фетрове кільце 1 443103-1
319 Пружина стиснення 8 1 231025-5
320 Пружина стиснення 8 1 231025-5
321 Шайба 7 1 253186-1
322 Шайба 7 1 253186-1
323 Кнопка вимикання 1 418617-9
324 Реле 1 652772-9
325 Реуглятор плавного пуску 1 631613-2
326 Контактна колодка 1 654561-8
327 Шумоподавлювач 1 645006-7
328 NOISE SUPPRESSOR 1 645105-5
329 Дросельна котушка 1 646049-2
330-1 Барашковий гвинт M5x15 2 265740-9
331 Тримач штанги 2 317879-5
332 REAR ROD 2 324564-3
333 Стіл, задня частина 1 345537-3
334-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922221-3
335 Шестигранна гайка M10 2 931502-4
336-1 STOP RING E-10 2 961016-9
337 Гвинт M5x20 1 911233-1
A01-2 Диск пиляльний по деревині MAKBlade Plus 260х30 24Т 2704 1 B-17712
A02 З'єднувач для 2704/2705 1 419093-0
A03 PUSH STICK 1 416772-1
A04 Гайковий ключ 19 мм 1 781038-1
A05 Гайковий ключ 13/22 мм 1 782024-5
A06 Шестигранний ключ 5 мм 1 783203-8
E01 Кільце круглого перетину 4 1 213023-1
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF