Схема запасных частей (деталировка) для Монтажная пила Makita 2414 NB

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Етикетка MAKITA 1 819064-1
002 Гвинт M6X20 4 911333-7
003 OUTER FLANGE 90 1 224300-6
003-1 Фланець 90 1 224299-5
004 Гвинт з шестигранною голівкою M10X25 1 251680-7
005B_ Захисний ковпак 1 168320-9
007 + FLAT HEAD SCREW M6 1 265020-3
007-1 Гвинт М6х52 1 265121-7
008 Корпус перемикача 1 182628-7
008 містить позиції 31
009 Вимикач TG71B 1 651922-3
010A_ Важіль перемикання 1 152463-7
011 Блокіратор вмикання 2414B/NB/LC123 1 415366-9
012 Пружина стиснення 4 1 231397-8
013 Підвіска 1 281207-9
013-1 Підвіска МТ240 1 281216-8
014 Штифт 6 1 256012-3
014-1 Штифт 6 1 268101-2
015 Кнопка відключення 1 411478-6
015-1 Запобіжний штифт для вмикання, нова конструкція 1 417113-4
016 Кільце круглого перетину 14 1 213162-7
017 Кільце 17 1 257185-5
018 Фланець 90 1 224299-5
019 Кільце 17 1 257185-5
020 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
021B_ Захисний кожух, нова конструкція 1 165126-6
022 BALL BEARING 6203LLB 1 211256-2
022-1 Шарикопідшипник 6203ZZ MT240 1 211282-1
023 Корпус підшипника 1 316527-3
024 Зубчасте колесо 41 1 226415-5
025 Шпиндель 1 322633-4
026 Шарикопідшипник 6000 1 211064-1
026-1 Шарикопідшипник 6000ZZ MT240/952 1 210067-2
027 Гвинт M5X50 2 911273-9
028 NAME PLATE 2414NB 1 859572-0
029 Гвинт M5X35 1 911258-5
030 Корпус двигуна 1 159750-5
↑* Вузол підпори 1 632486-6
030 BRUSH HOLDER 2 643705-5
030 Тримач щітки 2 643707-1
031 Корпус перемикача 1 182628-7
031 містить позиції 8
032 Статор 220V 1 636008-4
033 Скобка 1 322049-3
034 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
035 Фіксуюча панель для кабеля 1 687063-9
035-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
035-2 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
036 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
037A_ Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
038 Обтічник 1 415369-3
039 BALL BEARING 629LLB 1 210053-3
039-1 BALL BEARING 629LLB 1 211056-0
039-2 Шарикопідшипник 629LLB 1 210042-8
040 Ізоляційна прокладка 1 681633-6
040-1 INSULATION WASHER 1 681666-1
041 ARMATURE ASS'Y 220V 1 516563-1
041 містить позиції 39,40,42-44
041-1 Ротор 220V 2414NB 1 510240-7
041-1 містить позиції 39,40,42-44
042 Вентилятор 92 1 241515-0
043 Шайба 15 1 267714-6
044 BALL BEARING 6202LLB 1 211206-7
044-1 Шарикопідшипник 6202DDW 1 211228-7
045 Гумовий штифт 6 1 263005-3
046 Підпора 1 322665-1
047 Пружина стиснення 7 1 231240-1
048 Вузол корпуса передачі 1 150916-0
048 містить позиції 45
049 Пружинний штифт 5-20 1 951163-4
050 Ручка для затиску лещат 120 1 272021-4
051 Затискний гвинт 1 322239-8
052 Пружинний штифт 3-18 1 951066-2
053 Стопорна пластина 1 344089-1
054 Барашковий гвинт M6x10 1 251887-5
055 CHAIN 1 282010-1
055-1 Ланцюг нова модель 1 282016-9
056 Затискна гайка 1 322209-7
057 ГКотушкана направляюча 1 311949-2
058 Гвинт M8X30 2 911451-1
059 Гвинт з шестигранною голівкою M10X25 2 265201-9
060 Направляюча пластина 1 344087-5
061 Самонарізний гвинт 5x75 2 266059-9
062 Гвинт M5X50 4 911273-9
063 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 1 191953-5
064 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
065A_ Пружина стиснення 45 1 233113-4
066 Тримач пружини 1 165066-8
067 Гвинт з шестигранною голівкою M10 1 265407-9
067-1 Гвинт з шестигранною голівкою M10 1 265407-9
068 Шестигранна гайка M10-17 1 252130-5
069 Захисний кожух 10 1 267713-8
070 Трубка 16-113 1 331428-4
070-1 Трубка 16-113 1 331428-4
071 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
072 Пружинна шайба 6 1 942151-2
073 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922312-0
074 Екран від іскор 1 344088-3
074-1 Свічка 1 344712-8
075 Гвинт M6X10 1 911308-6
076 Амортизатор гумовий 4 421487-7
077 Захисний кожух 10 1 267713-8
078 Гвинт з шестигранною голівкою M10X130 1 265406-1
079 BASE 1 165230-1
079-1 Плита основи (нова модель) 1 165341-2
080 Шайба 8 1 253731-2
081 Гвинт M8 1 321680-2
082 Шайба 8 1 253731-2
083 Щічки лещат 1 342679-4
084 FLAT WASHER 8 1 253752-4
085 Пружинна шайба 8 1 942201-3
086 Шестигранна гайка M8 1 931402-8
087 Затисна шайба 6 1 253903-9
A01 Торцевий ключ SW17 1 782210-8
A02 CUT-OFF WHEEL 355-NO.10 1 792189-5
A03 14"CUT-OFF WHEEL 5PCS 1 B-19881-5
E01A_ NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
E03 LINE FILTER 1 688106-0
E03-1 Фільтр (кільце) 1 688131-1
E04 Заглушка 2 415661-7
E08 Кнопка відключення 2 411478-6
E09 Захисний екран днища  нова модель 1 345292-7
E10 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 265985-9
E11 Барашковий гвинт M6x10 1 924306-1
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF