Схема запасных частей (деталировка) для Відрізна шліфмашина, 2000Вт, 355мм Makita 2414EN

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Активной схемы пока нет. Но вы можете посмотреть схему в PDF
Поз Наименование Код Кол-во
002 Гвинт M6X20 4 911333-7
003 Фланець 90 MT242 1 224456-5
004 Гвинт з шестигранною голівкою M10X25 1 251680-7
005 Ковпачок 1 418142-0
006 Ковпачок 1 418142-0
007-1 Захисна направляюча 2414EN 1 165710-7
008 Гвинт М6х52 1 265121-7
010 Гвинт М6х52 1 265121-7
011 Центральний кожух2414EN 1 346639-8
012 Барашковий гвинт M6x10 1 251887-5
013 Кільце круглого перетину 14 1 213162-7
014 Кільце 17 1 257255-0
015 Фланець 90 MT242 1 224456-5
016 Кільце 17 1 257255-0
017 Захисний кожух  2414EN 1 165709-2
018-1 Шарикопідшипник 6203ZZ MT240 1 211282-1
019 Корпус підшипника 1 316527-3
020 Зубчасте колесо 41 1 226415-5
021 Шпиндель 1 322633-4
022-1 Шарикопідшипник 6000ZZ MT240/952 1 210067-2
023 Корпус перемикача 1 182628-7
023 містить позиції 30
024 Вимикач TG71B 1 651922-3
025 Важіль перемикання 1 152463-7
026 Блокіратор вмикання 2414B/NB/LC123 1 415366-9
027 Пружина стиснення 4 1 231397-8
028-1 Підвіска МТ240 1 281216-8
029-1 Штифт 6 1 268101-2
030 Корпус перемикача 1 182628-7
030 містить позиції 23
031 Запобіжний штифт для вмикання, нова конструкція 1 417113-4
032 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
033 Гвинт M5X35 1 911258-5
034 Гвинт M5X50 2 911273-9
036 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
037 Фільтр (кільце) 1 688131-1
038 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
039 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
040 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
041 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
042 2414EN NAME PLATE 1 897914-0
043 Корпус мотора 2414EN 1 141788-4
↑* SUPPORT UNIT 1 632A56-7
043 Тримач щітки 2 643707-1
044 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
045 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 1 191953-5
046 Гвинт M5X50 4 911273-9
047 Статор 220V 1 636008-4
048 Самонарізний гвинт 5x75 2 266059-9
049 Обтічник 1 415369-3
050 Шарикопідшипник 629LLB 1 210042-8
051 Якір  220V 2414NB 1 510242-3
051 містить позиції 50,52-54,97
052 Вентилятор 92 1 241515-0
053 Шайба 15 1 267714-6
054 Шарикопідшипник 6202DDW 1 211228-7
055 Підпора 1 322665-1
056 Пружина стиснення 7 1 231240-1
057 Вузол корпуса передачі 1 150916-0
↑* Гумовий штифт 6 1 263005-3
058 Пружинний штифт 5-20 1 951163-4
059 Пускова ручка 120 1 272027-2
060 Шпиндель лещат 1 324323-5
061 Пружина стиснення 45 1 233113-4
062 Тримач пружини 1 165066-8
063 Гвинт з шестигранною голівкою M10 1 265407-9
064 Ланцюг МТ240 1 282015-1
065 Тримач лещат 1 313114-9
066 Пластина МТ240 1 345311-9
067 Напрямна для гвинта 1 317662-0
068 Пружинний штифт 5-36 1 951175-7
069 Просічний штифт 4-16 1 951110-5
070 Гвинт М8х20 2 265125-9
071 Гвинт з шестигранною голівкою M10X25 1 265201-9
072 Гвинт з шестигранною голівкою M10X25 1 265201-9
073 Направляюча пластина  MT242 1 346637-2
074 Шестигранна гайка M10-17 1 252130-5
075 Захисний кожух 10 1 267713-8
076 Трубка 16-113 1 331428-4
077 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
078 Пружинна шайба 6 1 942151-2
079 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922312-0
080 Скобка 1 322049-3
081 Іскрогасник 2414EN, MT242 1 165705-0
082 Гвинт M6X10 1 911308-6
083 Амортизатор гумовий 3 421487-7
084 Захисний кожух 10 1 267713-8
085 Гвинт з шестигранною голівкою M10X130 1 265406-1
086 Основа 2414EN 1 165717-3
087 Запобіжне кільце S-8 1 961004-6
088 Шайба 8 1 267257-8
089 Штифт 16 MT242 1 256545-8
090 Запобіжне кільце S-16 1 961056-7
091 Шайба 8 1 267257-8
092 Пластина  MT242 1 346636-4
093 Пласка шайба 6 1 941152-7
094 Барашковий гвинт M6x10 1 924306-1
095 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 265985-9
096 Захисний екран днища  нова модель 1 345292-7
097-1 INSULATION WASHER 1 681666-1
098 Затисна шайба 6 1 253903-9
A01 Торцевий ключ SW17 1 782210-8
A02 14"CUT-OFF WHEEL 5PCS 1 B-19881-5
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF