Схема запасных частей (деталировка) для Стрічкова пила, 710Вт,60-102м/хв Makita 2107F

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922456-6
002 Пласка шайба 8 2 941202-8
003 GRIP 1 273614-0
004 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
004-1 BLADE GUIDE COMPLETE 1 143517-1
005 Штифт 6 1 256033-5
005-1 PIN 5 1 268225-4
006 TAPPING SCREW 4X25 2 265999-8
007 Самонарізний гвинт 4x55 2 266147-2
008 Рукоятка затисна 60 1 272223-2
009 Шайба 20 1 267041-1
010-2 FRONT WHEEL COVER COMPLETE 1 158702-3
↑* INDICATIONAL LABEL 1 816212-3
011 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
012 Пласка шайба 6 1 941152-7
013 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
014 + PAN HEAD SCREW M5 1 251337-0
015 UPPER HOLDER 1 317824-0
016 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
017 Штифт 6 1 256033-5
018 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
019 SLEEVE 5 1 343494-9
020 Направляюча 1 163276-1
021 Пружина стиснення 11 1 231449-5
022 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
023 Пласка шайба 6 1 941152-7
024 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
025 + PAN HEAD SCREW M5 1 251337-0
026 SLEEVE 5 3 343494-9
027 Пласка шайба 4 3 941051-3
028 Самонарізний гвинт CT 4x16 3 266034-5
029 Пружина стиснення 11 1 231449-5
030 Пластина натягу 1 343489-2
031 Гвинт M5x16 1 911221-8
032 Стрічка гумова 1 421333-4
033 Шайба 16 1 253749-3
034 WHEEL COMPLETE 1 152325-9
035 Шайба 16 1 253749-3
036 FLAT WASHER 6 1 253010-8
037 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922312-0
038 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
039 Пласка шайба 6 1 941152-7
040 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
041 + PAN HEAD SCREW M5 1 251337-0
042 + PAN HEAD SCREW M5 1 251337-0
043 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
044 Пласка шайба 6 1 941152-7
045 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
046 Штифт 6 1 256033-5
047 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
048 LOWER HOLDER 1 317823-2
049 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
050 Тримач 1 418784-0
051 Самонарізний гвинт CT 4x20 2 266042-6
052 Стрічка гумова 1 421333-4
053 Самонарізний гвинт 5x20 3 266021-4
054-1 Зубчасте колесо 1 140140-3
055-1 Обертальне колесо, нова модель 1 419506-1
056 LOWER SHAFT 1 324513-0
057 Шайба 16 1 253749-3
058 FLAT WASHER 6 1 253010-8
059 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922312-0
060 Шайба 16 1 253749-3
061 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922323-5
062 Самонарізний гвинт CT 4X 1 266203-8
063 Самонарізний гвинт 4x55 2 266147-2
064 Самонарізний гвинт 4x40 2 266048-4
065-1 Кришка, задня 1 317847-8
066 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
067 Самонарізний гвинт 4x18 5 265995-6
068 Гвинт M5X25 2 911243-8
069 HANDLE SET 1 183869-8
069 містить позиції 72
070 Захист кабелю гумовий 8 1 682572-3
071 Шнур живлення 1.5-2-2.5 1 666216-3
072 HANDLE SET 1 183869-8
072 містить позиції 69
073 Фіксуюча панель для кабеля 1 687063-9
074 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
075 Шумоподавлювач 1 645253-0
076 CHOKE COIL 1 646078-5
077 CHOKE COIL 1 646137-5
079 Шумоподавлювач 1 645006-7
081 Самонарізний гвинт CT 4x20 2 266042-6
082 Контактна колодка 2P 1 654531-7
083 Вимикач SGEL115CDY-6 1 651284-9
084 Зубчасте колесо 8 1 227139-6
085 Запобіжне кільце R-47 1 962203-3
086 Шарикопідшипник 6204LLB 1 211306-3
087 Зубчасте колесо 29 1 227470-0
088 Шпонка 4 1 254202-2
089-1 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
090 Зубчасте колесо 11 1 227481-5
091-1 Шарикопідшипник 6202DDW MT601/811 1 211241-5
092 Запобіжне кільце S-15 1 961055-9
093 Зубчасте колесо 28 1 226593-1
094-1 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
095 Квадратна гайка М6 2 252157-5
096 Упорна пластина 1 345467-8
097 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 2 251981-3
098 GEAR HOUSING COMPLETE 1 154475-6
099 Обтічник 1 418785-8
100-2 Шарикопідшипник 629DDW 1 211092-6
101 Вентилятор 60 1 241850-6
102-2 Якір у зборі 220-240V 1 513583-6
102-2 містить позиції 100,101,103,104
103 Ізоляційна прокладка 1 681644-1
104-1 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
105 Самонарізний гвинт 5x45 2 266056-5
106 Статор 220-240 V 1 634518-5
107-1 Корпус дивгуна, нова модель 1 154472-2
↑* Тримач щітки 5-11 2 643708-9
109 Блок освітлення 1 631641-7
110-2 Люмінесцентна лампа для LS0714F/LS1013F/LS101FL/LS1040F/LS1214F/LS1214FL 1 193730-1
111 Блок Lenz 1 418850-3
112 Кришка лампи 1 418782-4
113 Вимикач SLE6A 1 651514-8
114 Корпус для лампи 1 418783-2
115 Самонарізний гвинт 4x40 1 266048-4
116 TAPPING SCREW 3X20 3 265935-4
117 Ковпачок тримача щітки 2 643750-0
117-1 HOLDER CAP 7-11 2 643515-0
118 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 1 191963-2
121 Контролер 1 631639-4
122 NAME PLATE 2107F 1 860922-4
123 Самонарізний гвинт CT 4x20 2 266042-6
124 Тримач 1 418784-0
125 Самонарізний гвинт CT 4x16 1 266034-5
126-1 SAW GUARD 1 346669-9
127 Кришка 1 421885-5
A01 WRENCH HOLDER 3.4 1 410048-8
A02 Набір ріжучих полотен з вуглецевої нержавіючої сталі 1140х13 мм 18Т (3 шт.) 1 792559-8
A03 Шестигранний ключ 4 мм 1 783202-0
A04-1 Пластмасовий кейс для транcпортування 2107FK 1 824728-4
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A04-1 Ручка до валізи, нова конструкція 1 419360-3
A04-1 MAKITA LOGO LABEL 1 819140-1
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF