Схема запасных частей (деталировка) для Рейсмус Makita 2012 NB + комплект ножей 793346-8 в

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
стрелка влево
1
из 2 стрелка вправо
Поз Наименование Код Кол-во
001 Контактна колодка 1 654561-8
002 Лампа в зборі 1 631371-0
006 Захисний ковпак перемикача 1 418416-9
007 + TAPPING SCREW M4X12 2 251991-0
008 Блок перемикачів 1 632519-7
011 Корпус перемикача 1 417041-3
012 Кришка корпусу перемикача 1 417038-2
013 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
014 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
015 Захист кабелю гумовий 9.3-85 1 682516-3
016 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
017 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
018-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
018-2 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
019 Фіксуюча панель для кабеля 1 687042-7
020 Гвинт M4x16 1 911128-8
021 NAME PLATE 2012NB 1 851968-1
022 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922312-0
023 Шайба 6 1 267080-1
024 Шестірня 10 1 221525-3
025 Самонарізний гвинт 5x75 4 266059-9
026 Кришка корпусу редуктора 1 151739-9
↑* Підшипник ковзання 6 1 214014-5
026 Підшипник ковзання 8 1 214022-6
026 PLANE BEARING 14 1 214156-5
026 Штифт 6 2 256041-6
027 Шайба 6 1 253715-0
028 Зубчасте колесо 8-50 1 226134-3
029 Шайба 6 1 253715-0
030 Шайба 8 1 253215-0
031 Зубчасте колесо 8-46 1 226135-1
032 Шайба 8 1 253215-0
033 Шпонка 4 1 254001-2
034 Шайба 14 1 253760-5
035 Привідний вал 1 323923-8
036 Зубчасте колесо 47 1 226518-5
037 Шайба 12 1 253744-3
038 Корпус редуктора 1 151738-1
↑* Підшипник ковзання 6 1 214014-5
038 Підшипник ковзання 8 1 214022-6
038 Підшипник ковзання 12 1 214109-4
039 Клиноподібний ремінь 8-341 2012NB 1 225083-1
040 Ведучий ролик 8-23.5L 1 222155-3
041 Вузол корпусу двигуна 1 151737-3
↑* Тримач щітки 6.5-13.5 2 643653-8
042 Статор 230/240V 2012NB 1 526104-5
↑* Кругла клема 2 654020-2
042 З'єднувач P-2 2 654502-4
043 Шарикопідшипник 6200DDW 1 211087-9
044 Ізоляційна прокладка 1 681623-9
045 Якір у зборі 220-240V 2012NB 1 516813-4
045 містить позиції 43,44,47,188
046 Обтічник 1 417033-2
047 Шарикопідшипник 6200DDW 1 211087-9
048 Самонарізний гвинт 5x75 2 266059-9
049 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922312-0
050 Шайба 6 1 267080-1
051 Шестірня 10 1 221525-3
052 Металева кришка (В) 1 343844-8
053 Натискна пружина 15 1 233016-2
054 Пружина стиснення 14 1 231459-2
055 Етикетка MAKITA 1 819064-1
056 Підшипник ковзання 17 1 214251-1
057 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922221-3
058 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 2 643650-4
058-1 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 2 643650-4
059 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 1 181044-0
060 Ролик 1 162216-6
061 Натискна пружина 13А 1 233392-4
062 Металева кришка (А) 1 341685-6
063 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922221-3
064 Підшипник ковзання 17 1 214251-1
065 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x12 1 265854-4
066 Ведучий ролик 8-54 2012NB 1 222154-5
067 Гвинт M4x16 3 911128-8
068 Корпус підшипника 1 317259-5
069 BALL BEARING 6202LLB 1 211206-7
070 KEY 4 1 254204-8
071 Ножовий вал 1 323928-8
072 BALL BEARING 6202LLB 1 211206-7
073 Запобіжне кільце R-35 1 962153-2
074 Набір стругальних ножів 306 мм (2 шт.) 1 793346-8
075 Бокова підпора 2 343682-8
076 Гвинт M6 12 251609-3
077 Ланцюг 35-46 2012NB 1 225520-5
078 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922312-0
079 Шайба 6 1 267080-1
080 Шестірня 10 1 221525-3
081 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922221-3
082 Металева кришка (В) 1 343844-8
083 Шпилька з різьбою М14 1 252426-4
084 Підшипник ковзання 17 1 214251-1
085 Пружина стиснення 14 1 231459-2
086 Ролик 1 162216-6
087 Натискна пружина 13А 1 233392-4
088 Підшипник ковзання 17 1 214251-1
089 Металева кришка (А) 1 341685-6
090 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922221-3
091 Зубчасте колесо 15 1 226786-0
092 Розпірна шайба 10 1 253828-7
093 Тримач вала 1 417034-0
094 Самонарізний гвинт CT 4X25 2 266040-0
095 Вал 10 1 323926-2
096 Тримач вала 1 417034-0
097 Самонарізний гвинт CT 4X25 2 266040-0
098 Розпірна шайба 10 1 253828-7
099 Зубчасте колесо 15 1 226786-0
100 Просічний штифт 4-28 1 951122-8
101 Стопорний важіль 1 344815-8
102 Зворотна пружина 5 1 231793-0
103 Гвинт M5 1 251283-7
104 Захисний пристрій для паса 1 417035-8
105 Самонарізний гвинт CT 4X25 2 266040-0
106 Гвинт M5X12 2 251322-3
107 Шпилька з різьбою М14L 1 252427-2
108 Натискна пружина 15 1 233016-2
109 Кільце круглого перетину 4 1 213009-5
110 Гвинт M5x20 1 911233-1
111 Шайба 5 1 253194-2
112 Втулка 6 1 257600-9
113 Поворотна пружина 9 1 231588-1
114 Індикатор глибини 1 344068-9
115 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
116 GAUGE 1 322229-1
117 Самонарізний гвинт CT 4X25 2 266040-0
118 Самонарізний гвинт 5x30 2 266173-1
119 Гвинт М6х135 1 265736-0
120 Шпилька з різьбою 1 323927-0
121 Пружина стиснення 11 1 231226-5
122 Штифт 8 1 256688-6
123 Ручка 45 1 271296-2
124-1 Пускова ручка 160 1 272028-0
125 Запобіжне кільце E-6 1 961012-7
126 Просічний штифт 4-28 1 951122-8
127 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x16 1 266086-6
128-1 З'єднувальна деталь 1 317760-0
129 Регулювальна пластина 1 417032-4
130 Шкала глибини мм 1 816358-5
131 HEX. SOCKET HEAD BOLT M10X25 4 266240-2
132-2 TOP COVER COMPLETE 1 153779-3
↑* INDICATION LABEL 1 816359-3
133 Тримач ящика для інструментів 1 417036-6
134-1 Пристрій для відведення стружки 1 165379-7
135 Тримач ящика для інструментів 1 417036-6
136 Гвинт M5X10 2 265716-6
137 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
138 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
139 Плита стола 1 344816-6
140 Самонарізний гвинт CT 4x12 4 266026-4
141 GUIDE PLATE 2 344819-0
142 Гвинт M4x16 2 911128-8
143 Корпус перемикача 1 417040-5
144 Бічна напрямна 2 344820-5
145 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922323-5
146 Гвинт M8 4 251217-0
147 Затисна шайба 10 4 253932-2
148 Гвинт M4x8 8 911108-4
149 Кронштейн 4 344818-2
150 Додаткова плита стола 2 344817-4
151 HEX. SOCKET HEAD BOLT M10X25 4 266240-2
152 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x12 4 266213-5
153 Шпилька (ліва) 1 323925-4
154 Напрямна стійка 4 331562-0
155-1 Стіл 1 317763-4
156 Шпилька (права) 1 323924-6
157-1 SIDE COVER COMPLETE 1 142383-3
↑* SCALE LABEL 1 816354-3
158 Гвинт M4x16 2 911128-8
159 Пластинчаста пружина 201 2 232195-3
160 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
161 Шарикопідшипник 6000DDW 1 211088-7
162 BEARING RETAINER 33 1 285698-6
163 Самонарізний гвинт CT 4x12 3 266026-4
164 PIN 4 1 256226-4
165 Гайка М10-17 1 252164-8
166 Зубчасте колесо 15 1 226791-7
167 Опорна пластина 1 317260-0
168 Сталева кулька 5.6 1 216011-7
169 Шестигранна гайка M8 1 931403-6
170 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X20 2 922231-0
171 Гвинт з внутрішнім шестигранником  M8x16 1 265846-3
172 Кришка редуктора 1 417030-8
173 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
174 Шарикопідшипник 6000DDW 1 211088-7
175 BEARING RETAINER 33 1 285698-6
176 Самонарізний гвинт CT 4x12 3 266026-4
177 PIN 4 1 256226-4
178 Гайка М10-17 1 252164-8
179 Зубчасте колесо 15 1 226791-7
180 Опорна пластина 1 317260-0
181 Сталева кулька 5.6 1 216011-7
182 Шестигранна гайка M8 1 931403-6
183 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X20 2 922231-0
184 Гвинт з внутрішнім шестигранником  M8x16 1 265846-3
185 Кришка редуктора 1 417030-8
186 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
187-1 Вузол корпусу 2012NB 1 153731-1
↑* CAUTION LABEL 1 817283-3
188 Вентилятор 80 1 240003-4
189 Пласка шайба 4 1 941051-3
191 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
192-2 Реле 2012 1 638897-3
193-1 Фільтр (кільце) 1 688131-1
194 Ланцюг 2012NB 1 282017-7
195 Пилозахисний пристрій 1 414301-4
A01 Магнітний тримач для 2012NB 2 762014-4
A02 Торцевий ключ SW9 1 782203-5
A03 Шестигранний ключ 2,5 мм 1 783208-8
A04 Пластмасовий кейс для транcпортування 2012NB 1 824002-0
A05 HOOD ASS'Y 1 122696-8
↑* HOOD HOLDER 1 344834-4
A05 Кожух 1 415448-7
A07 PUSH STICK 1 416772-1
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF