Схема запасных частей (деталировка) для Електричний рубанок, 600Вт, 82мм Makita 1923B

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт M4x25 2 911148-2
002 Захисний кожух для ременя 1 411019-8
003 Ремінь 1 225007-7
004-1 Ролик приводу двигуна 4-20L 1 222125-2
005-1 Ролик приводу ножевого вала 4-37 1 222126-0
006 Гвинт M4X20 6 911136-9
007 Щит підшипника 1 152198-0
007 містить позиції 8,25
008 Гумовий штифт 4 1 263002-9
009 Шарикопідшипник 6000ZZ 1 211062-5
010 Ножевий вал 1 161045-4
011 Запобіжне кільце S-7 1 961003-8
012-3 Шарикопідшипник 627LLB 1 210025-8
013 Сепаратор підшипника 7-21 1 285637-6
014-2 FAN 52 1 241510-0
015J_ Якір у зборі 220V 1 511938-9
015J_ містить позиції 14,26,27,30,31
016-4 Гвинт M4X60 2 911586-8
017-1 Гвинт M4x28 3 911153-9
018A1 Кожух ручки 1 411304-9
019J_ Шумоподавлювач 1 645253-0
020L1 Вимикач SGES206C 1 651239-4
021 Гвинт M6 6 251609-3
022-1 Пластина барабана 1PC KP0810 1 187676-1
023 Гвинт 4 251246-3
024 Регулювальна пластина 2 342430-2
025 Гумовий штифт 4 1 263002-9
026 Шарикопідшипник 6000LLB 1 211061-7
027 Запобіжне кільце E-9 1 961015-1
028-1 Шкала глибини 1 816601-2
029 Ручка регулювання 46 1 271231-0
030 Ізоляційна прокладка 1 681614-0
031 Шарикопідшипник 627LB 1 211028-5
033K_ Статор у зборі 220V 1 599322-8
↑* Кругла клема 1 654018-9
033K_ З'єднувач P-1.25 1 654501-6
034 BAFFLE PLATE 1 411306-5
035 Гвинт M4x16 1 911128-8
036-1 Гвинт M4X18 2 911133-5
037S_ Мережевий шнур 1 666066-6
038A_ Захист кабелю гумовий 8-85 1 682502-4
039 STRAIN RELIEF 1 687001-1
040 Корпус двигуна 1 156592-8
↑* BRUSH HOLDER 5-8 2 643556-6
041 Пласка шайба 10 1 941251-5
042 Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
043 Обмежувач глибини 1 342390-8
044 Пласка шайба 5 1 941101-4
045 Пружинна шайба 5 1 942101-7
046 Барашковий гвинт M5X10 1 924206-5
047A_ Гвинт M5X25 1 265006-7
048-1 Фірмова табличка з основними характеристиками 19 1 857300-7
050 Ковпачок тримача щітки 5-8 2 643550-8
051B_ Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-51 1 181021-2
052 Гумовий ущільнення 1 421007-7
053 Кришка корпусу двигуна 1 411305-7
054 Гвинт з потайною голівкою M4x12 2 912117-6
055A_ DRUM HOLDER 1 165025-2
056 Гвинт M5X18 1 911226-8
057A_ Кришка барабана 1 343948-6
058 Пружина ножевого вала 10 1 231504-3
059-1 Пружинний штифт 3-10 1 951054-9
060-1 CHIP COVER COMPLETE 1 152464-5
061 Гвинт M4x16 1 911128-8
062-1 Гвинт M5X18 4 911226-8
063 Задня плита основи 1 312023-9
064 Пружина стиснення 18 1 231004-3
065-1 Передня плита основи 1 316587-5
400A1 T.C.T. MINI PLANER BLADE 1 A-82921
401B2 GUIDE RULE 1 165581-2
411 Торцевий ключ SW9 1 782209-3
917 Підпора 1 343947-8
918 U-подібна шайба 5 1 253807-5
920-2 SET PLATE F/MINI BLADE 2 343433-9