Схема запасных частей (деталировка) для Рубанок Makita 1911 B

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001C_ POWER SUPPLY CORD 1.00-2-5.0 1 666071-3
002A_ Захист кабелю гумовий 8-85 1 682502-4
003E_ Фіксуюча панель для кабеля 1 687063-9
004-1 Гвинт M4X18 2 911133-5
005I1 Вимикач SGES215C 1 651252-2
006C1 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
007B2 Кожух ручки 1 411423-1
008-1 Гвинт M4x28 3 911153-9
009-2 PAN HEAD SCREW M4X40 1 911168-6
010-1 NAME PLATE 1 853285-5
012 Тримач щітки 6-10 2 643601-7
013-1 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-106 1 181410-1
014A_ Гвинт M4x60 1 911188-0
015A_ Гвинт M4x10 2 911113-1
016B1 REAR COVER 1 410438-5
017 Ручка регулювання 50 1 271226-3
018 Пласка шайба 10 1 941251-5
019D1 Корпус двигуна нова модель 1 159652-5
↑* SCALE LABEL 1 816381-0
021 Пружина стиснення 18 1 231004-3
022 Гумовий ущільнення 1 421147-1
023 Передня плита основи 1 312951-8
024-1 Гвинт M5X18 6 911226-8
025 Задня плита основи 1 312952-6
026 Обтічник 1 411428-1
028 Шарикопідшипник 608LLB 1 211031-6
029 Гумовий штифт 4 1 263002-9
030C1 Статор у зборі 220V нова модель 1 599024-6
030C1 з'єднувач 2 654037-5
031-2 Гвинт M5x70 2 911295-9
032-1 Ізоляційна прокладка 1 681613-2
033C1 Якір у зборі 220V 1 516083-5
033C1 містить позиції 28,32,34,35,36
034-1 FAN 68 1 241519-2
035 Ущільнення 10 1 213051-6
036 Шарикопідшипник 6200LLB 1 211066-7
037-1 Щит підшипника (нова модель) 1 152362-3
037-1 містить позиції 29,49
038 Гвинт M4x30 6 911158-9
039 Ролик приводу двигуна 4-24L 1 222050-7
040-1 Клиноподібний ремінь 4-272 1 225069-5
041 Захисний кожух для ременя 1 411426-5
042-1 Гвинт M4X14 1 911123-8
043 Ведучий ролик ножевого вала 4-38 1 222063-8
044 Шарикопідшипник 6000ZZ 1 211062-5
045 Шайба 10 1 341389-0
046-1 Ножевий вал 1 161119-1
047 Шайба 12 1 341377-7
048 Шарикопідшипник 6201ZZ 1 211107-9
049 Гумовий штифт 6 1 263005-3
051-1 Регулююча пластина 2 341601-8
052-1 Гвинт 4 251246-3
053-1 Притискна пластина для ножів 110 мм 1 344442-1
053-2 DRUM PLATE SET 1 187674-5
054 Гвинт M6 8 251609-3
062 SUB CHIP COVER 1 410329-0
063 Гвинт M4x28 1 911153-9
066 Шайба 5 2 267012-8
400 Тримач для загострювання ножів 110 мм 1 123055-9
↑* Барашкова гайка M6 2 934301-3
400 CAP SQUARE NECK BOLT M6X30 2 251920-3
400 PRESSURE PLATE 1 341390-5
404-1 Регулятор ножа 82 мм 1 123062-2
↑* Пластина обмежувача 1 411086-3
404-1 Гвинт M5X18 2 911228-4
405 Торцевий ключ SW9 1 782209-3
406 Набір стругальних ножів 110 мм (2 шт.) 1 793008-8
407 NOZZLE FOR VACUUM CLEANER 1 192082-7
↑* Кільце круглого перетину 50 1 213601-7
407 JOINT 55 1 410299-3
407 Насадка для 1911B 1 414468-8
407 Гвинт M4x28 1 911153-9
407 Гвинт M4x60 1 911188-0
901-1 Направляюча для N1923B/1923H 1 165259-7
902 Установочий гвинт M5X10 1 251812-6
914 Етикетка MAKITA 1 819063-3
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF