Схема запасных частей (деталировка) для Рубанок Makita 1806 B

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001W_ Кабель живлення 1,0-2-5,0 1 665883-1
002C_ NOISE SUPPRESSOR 1 645105-5
003B_ Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
004 Гвинт M4x30 2 911158-9
005-1 Гвинт M5X75 2 911300-2
006 Гвинт M5x12 4 911213-7
007 Корпус перемикача 1 181151-9
007 містить позиції 62
008 Гвинт M5x30 2 911253-5
009-1 Корпус двигуна 1 156414-2
↑* Тримач щітки 6.5-13.5 2 643653-8
010-1 Гвинт M4X18 2 911133-5
011C_ Фіксуюча панель для кабеля 1 687031-2
012 Гвинт M4X6 2 911103-4
013B1 Вимикач HPAHC2-35S 1 651045-7
014 Гвинт M5X18 3 911228-4
015 Кріплення кабеля 1 281007-7
016 Гвинт M6X16 1 911324-8
017 Фірмова табличка з основними характеристиками 18 1 854895-1
018 Клепка 0-5 4 953106-2
019 Ручка регулювання 64 1 271249-1
020 Розпірна шайба 13 1 253004-3
021 Гвинт M4x30 2 911158-9
022B_ Пристрій для відводу стружки 1 316966-7
023 Гвинт M5X10 2 911206-4
024-1 Сепаратор шарикопідшипника 38 1 285004-5
025-1 Гвинт M5X10 2 911206-4
026 Корпус ножевого вала 1 157163-4
↑* SCALE PLATE 1 816405-2
↑* SCALE LABEL 1 816366-6
026 Клепка 0-5 4 953106-2
027 Гумовий ущільнення 1 423094-2
028 COMPRESSION SPRING 24 1 231233-8
029 Передня плита основи 1 315575-9
030-2 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x18 нова 10 265484-1
031-2 Пластина барабана 1 187675-3
032 Шайба 10 1 341376-9
034 Підшипник 6200ZZ EN410MP 1 211067-5
035 Гвинт M5X35 2 911256-9
036 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 2 643650-4
037-1 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 1 181044-0
038 Установочий гвинт M5x13 4 251212-0
039-1 Ножевий вал 1 161132-9
040 Шайба 12 1 341377-7
041 Шарикопідшипник 6201ZZ 1 211107-9
042B_ Статор у зборі 220V 1 523025-2
↑* Кругла клема 2 654020-2
042B_ З'єднувач P-2 2 654502-4
044-2 Шарикопідшипник 6000LLB 1 211061-7
045-2 Ізоляційна прокладка 1 681635-2
046B2 Якір у зборі 220V 1 513388-4
046B2 містить позиції 44,45,47,52,53
047 FAN 80 1 241013-4
048 Ролик приводу двигуна 6-23L 1 222007-8
049 Гвинт M5x40 5 911263-2
050 Щит підшипника двигуна 1 152214-8
050 містить позиції 55
051 Шайба 26 1 341384-0
052 Шарикопідшипник 6201LLB 1 211106-1
053 Ущільнення 12 1 213102-5
054 Гумовий штифт 6 1 263005-3
055 Гумовий штифт 6 1 263005-3
056 Щит підшипника 1 157024-8
056 містить позиції 54
057 Гвинт M4X14 4 911121-2
058 Ведучий ролик ножевого вала 6-30 1 222006-0
059 Клиноподібний ремінь 6-304 1 225042-5
060 Захисний кожух для ременя 1 343301-6
061 Гвинт M5X10 1 911206-4
062 Корпус перемикача 1 181151-9
062 містить позиції 7
063-1 Гумове кільце 26 1 421490-8
400 Трикутна лінійка для LS800DWB/2030/BLS820 1 762001-3
401 Барашкова гайка M5 2 934201-7
402 Направляюча для 1806B 1 123053-3
402 містить позиції 401,403
403 CAP SQUARE NECK BOLT M5X12 2 923211-9
404 Набір стругальних ножів 170 мм (2 шт.) 1 793186-4
405-1 Шестигранний ключ 4 мм 1 783202-0
408 Тримач для загострювання ножів 155 мм 1 123006-2
409A1 WOODEN CARRYING CASE 1 821134-4
900-1 Сопло 1 414499-7
Подробную инструкцию по разборке и замене запчастей Вы можите увидеть в PDF